18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-04-23, 20:43 40
Ciekawe czy w Auschwitz-Birkenau SSmani robili grila obok baraków obozowych...

Naród wybrany...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-04-23, 21:14 7
Bo żydki to chuje, nie, nie jest mi żal "pakistańczyków', to po prostu chuje.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-04-23, 21:19 3
Nie lubię jednych i drugich, ale mimo to kibicuję Palestyńczykom. Może kiedyś zamiast moździerzy i kałachów ktoś łaskawy podeślę im atomówkę, by rozjebali wszystko w piździec
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-04-23, 21:49 2
I to jest pomysł na wieprzowy grill w Paryżu czy innym Sztokholmie.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-04-23, 22:22 4
heh w komentarzach jak zwykle ból dupy narodowców.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-04-23, 23:05 2
I żydom nikt nic nie powie, że .. no.. Hitler byłby dumny..
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-04-23, 23:08 3
Bez jednych i drugich świat byłby lepszym miejscem.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-04-24, 0:53 13
Hahaha, ale z was kisnę. polackie nazibydło chce mówić Żydom co im wolno we własnym kraju. Kibicujcie sobie komu chcecie, oni i tak was mają w dupie.
Zgłoś
Avatar
Hyberius 2017-04-24, 3:28 6
Ja nie wiem co wszyscy chcą od tych żydów, przez wieki byli w całej Europie prowadzili karczmy i było dobrze. Nie przeszkadzała by mi ani trochę cała dzielnica żydowska w przeciwnieństwie to całej dzielnicy Muzułmańskiej.
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-04-24, 7:04 2
Te dwie osoby wyżej, to raczej żydzi. Dobry "prank" z tym grillem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-04-24, 8:46 2
a co to za grillowanie bez świeżej wieprzowinki...?
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-24, 10:26 17
Loaloa napisał/a:

polackie nazibydło chce mówić Żydom co im wolno we własnym kraju.


Gdybyś zamienił "polackie" na "żydłackie", a "Żydom" na Polakom.
To może i coś wspólnego z prawdą to będzie miało.

Inna rzecz że Podoba mi się w Izraelu to że są silnie jednolici narodowo i wyznaniowo, i tak też jest u nas. Problemem są takie przypełzłe niegdyś zza Buga chrzczone scyzorykiem lewaki jak ty i twoi antenaci, które się o to dopieprzają.
PS. Dodatkowym naszym plusem jest i to że my swoje Państwo mamy nie okupując innego. Drugim zaś że nasze normy etyczne są uniwersalne i nie ma podziału i osobnych przykazań dla:
- Naród wybrany / Goje
- Proletariat / Burżuazja
- Niemiecki naród wybrany / Niearyjskie podludzie
- Muzułmanie / Niewierni kafir
Nasze NIE ZABIJAJ, NIE KRADNIJ, NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA... dotyczy wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-24, 10:41
Dobry troll. Jak to się dzieje, że Polacy nienawidzą arabów bardziej niż czegokolwiek na świecie a tu nagle kibicują Palestyńczykom? Ja oczywiście "jestem za" Żydami ponieważ Izrael jest ostatnią enklawą cywilizacji zachodniej pośród muzułmańskich dzikusów.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-24, 10:57 9
Abraxus napisał/a:

Dobry troll. Jak to się dzieje, że Polacy nienawidzą arabów bardziej niż czegokolwiek na świecie a tu nagle kibicują Palestyńczykom? Ja oczywiście "jestem za" Żydami ponieważ Izrael jest ostatnią enklawą cywilizacji zachodniej pośród muzułmańskich dzikusów.


Polacy nienawidzą Arabów? Co za bzdury. My nie chcemy Islamizacji Europy, Islam i Arabowie w arabskich krajach nam nie przeszkadzają.
Każdy jednak wie, że za wojnami na bliskim wschodzie stoi polityka Izraela wspierana przez USA, i międzynarodową banksterkę. Wiemy że to różne Sorosy, chcą zniszczyć cywilizacje łacińską w Europie wspierając napływ muzułmanów medialnie i finansowo. Jak im się uda multikulturalna rewolucja w Europie, jedynym wyznaniowym i narodowym państwem basenu morza śródziemnego będzie Izrael.
Teraz jeszcze jest spora szansa że prezydentem Francji zostanie Macron. I jest to Francji koniec, z tego co piszą w wiki:
- skończył szkołę gdzie produkuje się agentury
- 2005-2009 - był w parti socjalistycznej
- 2008 - 2012 - prezes w baku Rotchildów
- później założyciel "El Marche" - tępiącej każdą formę konserwatymu, skrajnie prounijnej, oraz wspierającej globalizację. Czt. międzynarodówka neobolszewicka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie