18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
turor 2024-04-30, 21:44 6
Stary karaluch zawsze i wszędzie musi wsadzić swój ciekawski ryj
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-04-30, 21:44 1
I tak lekko wyjebala
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-04-30, 21:49 3
Mechanik + opona + wrzuta na sadolu. Niby zawsze kończy się tak samo, ale za każdym razem przyjemnie się to ogląda.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-04-30, 22:19
Geraldinio napisał/a:

Mechanik + opona + wrzuta na sadolu. Niby zawsze kończy się tak samo, ale za każdym razem przyjemnie się to ogląda.



Musze jutro jechać do mechanika opon, na wyminę
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-30, 22:41 4
Geraldinio napisał/a:

Mechanik + opona + wrzuta na sadolu. Niby zawsze kończy się tak samo, ale za każdym razem przyjemnie się to ogląda.



Gość nie ściągnął felgi z "zębów" i efekty widoczne
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-30, 22:52 6
McSadol napisał/a:

a wy wymieniliście już opony na letnie ?? ........



Jeszcze nie... zresztą za 5 godziny jadę (trza iść spać) na szczupaka na nadbużańskie starorzecza... a wiadomo że zimowa opona lepiej gryzie glebę.

Ot co !
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-04-30, 22:57
Życie skonstatowało, że stary jest znudzony życiem, więc mu zaserwowało atrakcje emocjonalne. Następnym razem nie będzie już ziewał przy pompowaniu opon. Raczej spierdoli z garażu zawczasu. Jak mawiają : człowiek uczy się całe życie, a i tak głupi umiera.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-01, 0:20 2
Ludzie na starość idą dwiema różnymi drogami.
Albo stają się wyluzowani, lekko dziecinni i cieszą się życiem, stając się fajnymi kumplami...
Albo zostają frustratami czującymi nadchodzący koniec, starającymi się swoją złość wylać na innych, zabrać ich ze sobą,na zasadzie, po mnie choćby potop...

Tych pierwszych należy szanować, a te drugie kurwy tępić.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-05-01, 7:03
komórka spowodowała eksplozje
Zgłoś
Avatar
djwebster 2024-05-03, 20:10
darek1234 napisał/a:

Gość nie ściągnął felgi z "zębów" i efekty widoczne


Jakich zębów 🙈To nie wizyta u stomatologa 🤣
Nie wiem gdzie to jest, ale po sprzęcie z przed ponad dekady mogę się domyślać 😏A jeśli chodzi co tu się stało to ewidentnie przedobrzył z powietrzem...Prawdopodobnie wykręcił "zaworek" z wentyla żeby szybciej napompować(niektórzy żeby nie trzymać za spust montują blokady) oponę i żeby się lepiej ułożyła na feldze a kiedy chciał już go wkręcać nachylił się i pewnie pomyślał jeszcze trochę 😁A dalej już wiecie co się stało 😉
Sadistic uczy i bawi

Zgłoś