18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-06-01, 22:06 3
Nawiedziła go ciocia Shima. Już nawet pedalarzy nawiedza. Dramat !

Shimmy, shima lub szima to paskudny rodzaj drgań, czy też falowania kierownicy od prawej do lewej i spowrotem, z dość dużą częstotliwością spowodowane wadą główki ramy, nierównościami w jezdni, czy też złym lądowaniem po wheelie. Drgania shimmy potrafią pokazać kierowcy motocykla jego całe życie w ułamku sekundy.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-06-01, 22:15 2
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Nawiedziła go ciocia Shima. Już nawet pedalarzy nawiedza. Dramat !
Shimmy, shima lub szima to paskudny rodzaj drgań, czy też falowania kierownicy od prawej do lewej i spowrotem, z dość dużą częstotliwością spowodowane wadą główki ramy, nierównościami w jezdni, czy też złym lądowaniem po wheelie. Drgania shimmy potrafią pokazać kierowcy motocykla jego całe życie w ułamku sekundy.



większej bzdury nie słyszałem, co ma motocykl do roweru. koń by się uśmiał hahaha i co ty wiesz o shimmy ???
niektore motocykle wpadaja w rezonans podczas jazdy na wprost, po to stosuje sie amortyzator na kierwonicy
zazwyczaj nie musza to byc wady sprzetu ale rozlozenie masy ustawienie zawieszenia i opory powietrza
sa maszyny co leca jak po torach turystyki zaladowane w kufry z ktorymi mozesz pomykac z 200 paczki i shimmy nie uswiadczysz w calej swojej karierze
a jak sie jest moto cipa to i zawsze bedziesz gleby zaliczał pomimo maszyny nowej maszyny i ciuszkow za tysiace

z tego co widzę to mu sie rower rozklekotał i felga z przodu przed wywrotka zostałą zdeformowana, widać miejsce z dziurą/nierownościa na filmie
wiec rowerzysta mial tu tule do gadania co trzymaj sie ramy to sie nie posramy...
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-06-01, 22:24 2
Cytat:

z tego co widzę to mu sie rower rozklekotał i felga z przodu przed wywrotka zostałą zdeformowana, widać miejsce z dziurą/nierownościa na filmie



pewnie i dziura i smarowali tak dużo, że im łożyska pogniły..
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-01, 23:19
Chuj mnie obchodzi co to, ale wyszło zajebiście.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-06-02, 4:13 1
Hetman_Wielki napisał/a:

większej bzdury nie słyszałem, co ma motocykl do roweru. koń by się uśmiał hahaha i co ty wiesz o shimmy ???
niektore motocykle wpadaja w rezonans podczas jazdy na wprost, po to stosuje sie amortyzator na kierwonicy
zazwyczaj nie musza to byc wady sprzetu ale rozlozenie masy ustawienie zawieszenia i opory powietrza
sa maszyny co leca jak po torach turystyki zaladowane w kufry z ktorymi mozesz pomykac z 200 paczki i shimmy nie uswiadczysz w calej swojej karierze
a jak sie jest moto cipa to i zawsze bedziesz gleby zaliczał pomimo maszyny nowej maszyny i ciuszkow za tysiace
z tego co widzę to mu sie rower rozklekotał i felga z przodu przed wywrotka zostałą zdeformowana, widać miejsce z dziurą/nierownościa na filmie
wiec rowerzysta mial tu tule do gadania co trzymaj sie ramy to sie nie posramy...



W sumie w dupie to mam, ale dziękuję, że chciało ci się to wytłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
AnonnnXX55598 2022-06-02, 4:52 2
Myslalem ze sie wpierdoli pod ta ciezarowkeXD
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2022-06-02, 19:00
Death wobble. Ja myślałem że jeepy tylko tak mają
Zgłoś
Avatar
Critical_Mass 2022-06-02, 19:19
Opony miał niewyważone ale to dobrze. Nic się nie stało
Zgłoś
Avatar
CebulaTsunami 2022-06-03, 14:21
pewnie cisnienie w dętce miał niskie
Zgłoś
Avatar
Cyanidus 2022-06-05, 12:12
Jego rower dostał badaczki
Zgłoś