18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Shots fired
SSatan • 2021-11-23, 11:57
Praca na spuście to tylko jeden z wielu elementów poprawnie oddanego strzału.

Zgłoś
Avatar
jozue 2021-11-23, 12:00 3
powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2021-11-23, 12:06 44
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu



Może się nie znam, ale zachowała się normalnie. Wpierw oddaliła się na kilka metrów od babki z nożem, a następnie już miała wszystko pod kontrolą. Wydawała właściwe polecenie i nie bała się użyć broni. Oczywiście w analogicznej sytuacji, tyle że gibkim dindunufinem jako agresorem, prawdopodobnie by sobie nie poradziła. To już jednak problem strukturalny, kadrowy i polityczny, bo kobiety są wciągane do służb mundurowych, mimo, że się do tego, z racji drobniejszej postury, zwyczajnie nie nadają. Na tle jednak wielu policjantek z którymi nagrania widziałem - ta na powyższym filmiku zachowała się ok, prawie tak jak facet.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-23, 12:13 21
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu



bo? zapytam się bo jak kolega powyżej zauważył jak na babę zachowała sie nad wyraz przytomnie i logicznie.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-11-23, 12:28 3
Taka była nabuzowana obywatelka. Upuścił jej ciśnienie. Sssssssssssssss
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-23, 13:06 1


przecież jak się pochyliła źeby się położyć policjantka wpakowała w nią dwie kule wywołując zapewne ból i szok, pewnie to miał przedmówca na górze na myśli...
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-11-23, 13:19
pięknie jej się głos zmieniał od wkurzonej po przerażoną
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-23, 13:20 3
Fajna praca, człowiek odreagowuje kilka dni albo kilka flaszek.

Ogólnie niezła akcja z trafieniem w oponkę i tylko jej mi szkoda
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-23, 14:11 5
jozue napisał/a:

powinni ja wyjebac z pracy po tym nagraniu


Ciebie powinni wyjebać z domu. Bez oglądania jakich kol wiek nagrań.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-11-23, 14:40 18
nowynick napisał/a:

przecież jak się pochyliła źeby się położyć policjantka wpakowała w nią dwie kule wywołując zapewne ból i szok, pewnie to miał przedmówca na górze na myśli...



Ślepi jesteście ? ona się pochyliła po nóż, który wcześniej upuściła. Policjantka elegancko się zachowała i dobra dupa z głosu
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-11-23, 15:02 4
szkoda że na granicy w Kuźnicy tak nie strzelają
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-11-23, 15:19 1
Jaracie się, jak to się wzorowo policjantka zachowała, a nikt nie zwrócił uwagi, ze to ślepe jak kret i w sytuacji naprawdę niebezpiecznej dostałaby z 15 ciosów kosą zanim udałoby się jej trafić napastnika choćby w nogę. Beznadziejna baba, nadaje sie co najwyżej na kelnerkę, może chociaż trafiłaby do odpowiedniego stolika.
Zgłoś
Avatar
kane84 2021-11-23, 15:31 1
Figlarz_ napisał/a:

Jaracie się, jak to się wzorowo policjantka zachowała, a nikt nie zwrócił uwagi, ze to ślepe jak kret i w sytuacji naprawdę niebezpiecznej dostałaby z 15 ciosów kosą zanim udałoby się jej trafić napastnika choćby w nogę. Beznadziejna baba, nadaje sie co najwyżej na kelnerkę, może chociaż trafiłaby do odpowiedniego stolika.

To jest łatwe w Call of Duty, strzelanie z krótkiej do kogoś, kto szarżuje z nożem nie jest łatwą sprawą.
Zgłoś
Avatar
pnaj 2021-11-23, 15:45
Może pierwszy raz strzela do ludzi i jeszcze się nie wyrobiła.
W stresie nie trafiając w cel stwarza zagrożenie dla postronnych, policjant się lepiej ustawił z celem na tle domu.
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-11-23, 15:56 2
kane84 napisał/a:

To jest łatwe w Call of Duty, strzelanie z krótkiej do kogoś, kto szarżuje z nożem nie jest łatwą sprawą.



Ty… ale ona nie szarżowała z nożem, tylko się po niego schylała. To był nieruchomy cel

Zgłoś