18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Andrev 2011-12-26, 14:04
jak dobrze mieć sąsiada
Zgłoś
Avatar
Adivost0 2011-12-26, 15:53
hahahahahaha, nie zrozumiałem . ale beka w chuj
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-12-26, 16:13
Musiałem to 3 razy obejrzeć aby zrozumieć ten filmik
A przez 2 razy jak głupi wpatrywałem się w ten samochód z tyłu a dopiero potem do mnie dotarło że ktoś obok przechodzi.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-12-26, 16:41
Postawiasz samochód to ci go jeszcze taka kurwa zarysuje ale co się dziwić mateczu rosyju
Zgłoś
Avatar
Kodżak 2011-12-26, 16:44
Tu chodzi o to, że ten facet robi rysę na samochodach, bo ich właściciele zaparkowali w niewłaściwym miejscu.
Zgłoś
Avatar
DyRiusz 2011-12-26, 19:03
Łeb niech sobie tym kluczem porysuje.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-12-26, 19:29 4
Nauczą się parkować w garażu
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-12-26, 22:56 7
Ja powiem tak parkowanie parkowaniem ale kto nie ma samochodu i nie wie ile kosztuje cokolwiek do auta to raczej nie poczuje tego tak jak użytkownicy aut mnie osobiście to zabolało bo chyba jest to największe kurewstwo które można zrobić kierowcy ni uszkadzając samochodu tak żeby nie nadawał się do czegokolwiek
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-12-26, 23:13 7
Mi jakaś kurwa przerysowała cały bok (dobrze że nie do gołej blachy bo nie muszę malować) ale jakbym go widział to bym mu wsadził ten klucz w dupsko.
[I ten co napisze mi że gówno bym zrobił, to najwyraźniej swoją ciotowatą osobę opisuje.]
Zgłoś
Avatar
cromagxxx 2011-12-26, 23:16 3
W tym momencie faktycznie przesadził, ale.. kurestwo to jest zaparkować na środku chodnika tak, żebym przechodząc musiał specjalnie zejść na ulicę bo inaczej nie ma jak przejść.. to jest kurwa kurestwo. Sam rysuje takim zjebom auta i mam to w dupie. Ciekawe co oni by zrobili jakby ja szedł środkiem ulicy bo tak mi się podoba, albo stał jak zjeb, a oni musieli by mnie omijać chodnikiem. Pewnie któryś w końcu by mnie przejechał albo zadzwonił do naszej ukochanej policji.
Zgłoś
Avatar
~mad~ 2011-12-26, 23:19 6
cromagxxx napisał/a:

W tym momencie faktycznie przesadził, ale.. kurestwo to jest zaparkować na środku chodnika tak, żebym przechodząc musiał specjalnie zejść na ulicę bo inaczej nie ma jak przejść.. to jest kurwa kurestwo. Sam rysuje takim zjebom auta i mam to w dupie. Ciekawe co oni by zrobili jakby ja szedł środkiem ulicy bo tak mi się podoba, albo stał jak zjeb, a oni musieli by mnie omijać chodnikiem. Pewnie któryś w końcu by mnie przejechał albo zadzwonił do naszej ukochanej policji.



jak Cie ktos kiedys zczai i zaplacisz za lakiernika to Ci sie odechce "rysowania takim zjebom"
Zgłoś
Avatar
cromagxxx 2011-12-26, 23:22
Gówno mi zrobi, pod blokiem gdzie wszyscy znają tak nie robię a sam się rozjebał autem na środku chodnika i z reguły nie zadzwoni na policje.. czasem jak kierowca siedzi w środku to grzecznie pytam czemu stoi na środku, że to nie parking, że jak mam przejść jak 10 cm wolnych nie ma.. i później rysuje jak zaczyna mnie obrażać taki wieśniak
Zgłoś
Avatar
wasek 2011-12-26, 23:36
W Rosji to kamery mają włączone nawet na postoju
Zgłoś
Avatar
Legon 2011-12-27, 0:04
a ja sie spotkalem jak jebany w dupe pierdolony 20-paroletni cwel zaparkowal sobie jebanym yarisem na srodku pasa do skretu w prawo przy samiutkich swiatlach przed linia zatrzymania bo nie mogl pojechac 30 metrow dalej i zaparkowac normalnie poniewaz tutaj bylo blizej do sklepu (w takim wypadku przydaje sie dobry amerykanski pickup z wypasionym grilem do spychania zeby sobie nie porysowac lakieru)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie