18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sothis 2021-12-13, 0:07
Ja lubię oglądać jak się króliczki bawią, hopsiają i jedzą tak śmiesznie banana <3
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-13, 0:44 1
A ta nawet nie wiedziała, że to trans.

Albo właśnie wiedziała, dlatego dostał.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2021-12-13, 2:35 28
Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zjebaną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.
Zgłoś
Avatar
bosch86 2021-12-13, 3:11 2
Ludzka rzecz że się człowiek obejrzy, typiara która tego nie rozumie może nie dojrzała lub tępa cipa zapatrzona w siebie
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-12-13, 5:57 13
Serio jak już facet na takie coś pozwala jak lanie po mordzie publicznie to już upadek kompletny. Jak można na siebie spojrzeć w lustrze.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-12-13, 10:04 1
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zjebaną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



Ktoś coś komuś każe?
Zgłoś
Avatar
Kalmar 2021-12-13, 10:13 1
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zjebaną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-12-13, 11:11 2
Kalmar napisał/a:

Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .



A co jakby byl to bys go podrywal? Jebany
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2021-12-14, 17:45
Kalmar napisał/a:

Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .



Przykro mi, że jesteś pedałem, niestety ja wolę kobiety. ale dziękuję za propozycję. Próbowałeś się leczyć?
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2021-12-16, 2:45
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zj***ną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



przeciez to jego laska a nie matka xD
Zgłoś