18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sieć tramwajowa w Warszawie
Uchy • 2012-07-25, 14:48

Niedawno pojawiło się zdjęcie ilustrujące sieć metra w niektórych miastach świata. To tak dla odmiany sieć tramwai. Zacytuję jednego z użytkowników popularnego serwisu:
"(...) ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że metra w tych miastach byly budowane w momentach kiedy owe miasta nie miały tak gęstej zabudowy, w dzisiejszej warszawie więcej niż 3linie metra są całkowicie niepotrzebne, a i o ile pamietam najdłuższą trasą tramwajową jedzie sie godzine a metrem 50minut wiec różnice nie są wcale tak wielkie, co za różnica czy pod ziemią czy na niej?"
Pozdrawiam w tym miejscu wszystkich napinaczy, którzy cisną po Warszawie, a nie spędzili tu więcej niż kilku godzin.
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-07-25, 20:02
Równie dobrze teraz możemy się mierzyć na liniach trolejbusowych i kolejek wąskotorowych... Taki sam tego sens. Ktoś z Warszawy kompleks metra postanowił wyleczyć sobie tramwajami...
Zgłoś
Avatar
g................1 2012-07-25, 20:11 1
jebać warszawe
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-07-25, 20:11 5
Jestem z Kielc, troche po Polsce pojeździłem, powiem tak. Nie mam nic do Warszawy autkiem jeździ sie spoko, miasto nie jest takie złe tylko ludzie powielają stereotypy jak pierdolone xero a gówno wiedzą. Kraków, ostatnio miałem okazje być parę razy, drogi nie najlepsze, miasto zbite zabudową, ale da sie jeździć ogólnie krakowski styl jazdy bardziej mnie wkurwia od osławionego Warszawskiego. Wspomne jeszcze o Łodzi w ktorej czesto bywam, drogi nie najlepsze, miasto jest jakie jest, ale jeździ sie dobrze. Na koniec słówko o moich Kielcach, wiadomo miasto dużo mniejsze niż wspomniane wcześniej, ale drogi i jazda bardzo przyjemna, pomimo, że wszędzie remonty dróg to w korku stoi sie góra 20 minut, autobusem sie zapierdala wszędzie, szybko i wygodnie, ponoć mamy największy procent nowych autobusów.

To tyle napinacze, pozdro.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-07-25, 20:18 8
Odpierdolcie się od Warszawy jebane pastuchy z piździchowa. Nie podoba się - wypierdalać z mojej stolicy. Kurwy opasłe w korkach na rejestracjach z dolnych kurew napychają sobie kabzę w stolicy, chodzą po mieście i się "lanusjom, kupujom ubrania w dolcze kabana i w marku spensceże", chodzą po nowym świecie "pijom" kawe i "udajom" światowych, a potem WIOOOO z powrotem do piździchowa i w nocy, gdy świnie śpią - piszą jaka Warszawa jest wiejska. Kolejna grupa - pizdy z wrocławia, krakowa, poznania, gdańska, co raz w Warszawie byli i miasta nie znają. Wysieli w centrum, byli w centrum i już kurwa znają Warszawę, cwaniaki za 5 złotych. Odpierdolcie się od Warszawy. Wiecie czemu najwięcej meczy na Euro było w Warszawie, bo pomimo wszystkich tych niedogodności, korków i jak mówicie "buractwa" zachowujemy najwyższy poziom w Polsce i jakoś w zapleśniałej dziurze Krakowa nikomu nie chciało się organizować czegokolwiek w tej najważniejszej [co by nie było] imprezie w Polsce. I chuj kogo obchodzi profesor Strzałkowski, Grabowski, Wilkowski i Chujowski na swoim wykładzie w uniwerku [tak - krakowskim], który porównał dane z 50' i 60', a potem jeszcze zajrzał do nowoczesnych trendów rozbudowy miejskiej z 84 roku. Kurwa ludzie, naprawdę, całe życie mieszkam w Warszawie, moja rodzina mieszka też tutaj od zawsze, moi dzadkowie, wujowie etc. walczyli i ginęli w powstaniach, to tutaj wiązały się losy państwa po zaborach, więc chociażby z tego powodu - trochę szacunku do tego miasta.

I żeby nie było - tak naprawdę nie mam nic do innych miast, każde ma swój urok, ale nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się ten zmasowany zjazd na Warszawę. Do cholery, gdyby stolicą było wasze miasto, od teraz i wszystkie firmy przeniosły swoje siedziby do was i wiejska ludność ciągnęła do was jak teraz do Warszawy - to wy bylibyście wiochą i na was byłby zjazd. A my w Warszawie żylibyśmy sobie w błogim spokoju. Myślicie, że tego nie chcemy? Mamy dosyć waszych górników, stoczniowców, waszych polityków, pielęgniarek, lekarzy, nauczycieli.
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-07-25, 20:19
Hahahahaha a ja mam na was wszystkich wyjebane bo mam samochód z klimą a ostatni raz jeździłem komunikacją wiejską po moim egzaminie gimnazjalnym! ( czyli kilka miesięcy temu )
Jebać żydów i warszawiaków! Biłgoraj na stolice Polski!
POLONIA WARSZAWA!!!
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-07-25, 20:21 4
I jeszcze jedno pan kac - w dupie byłeś i gówno widziałeś - upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/SKM_Warszawa_-_wszystkie_linie.svg
No rzeczywiście 5 stacji. Po co pierdolisz jak nie wiesz? Za daleko masz do łba, by sprawdzić cokolwiek?
Zgłoś
Avatar
bolsik 2012-07-25, 20:27
Cytat:

Odpierdolcie się od Warszawy jebane pastuchy z piździchowa. Nie podoba się - wypierdalać z mojej stolicy. Kurwy opasłe w korkach na rejestracjach z dolnych kurew napychają sobie kabzę w stolicy, chodzą po mieście i się "lanusjom, kupujom ubrania w dolcze kabana i w marku spensceże", chodzą po nowym świecie "pijom" kawe i "udajom" światowych, a potem WIOOOO z powrotem do piździchowa i w nocy, gdy świnie śpią - piszą jaka Warszawa jest wiejska. Kolejna grupa - pizdy z wrocławia, krakowa, poznania, gdańska, co raz w Warszawie byli i miasta nie znają. Wysieli w centrum, byli w centrum i już kurwa znają Warszawę, cwaniaki za 5 złotych. Odpierdolcie się od Warszawy. Wiecie czemu najwięcej meczy na Euro było w Warszawie, bo pomimo wszystkich tych niedogodności, korków i jak mówicie "buractwa" zachowujemy najwyższy poziom w Polsce i jakoś w zapleśniałej dziurze Krakowa nikomu nie chciało się organizować czegokolwiek w tej najważniejszej [co by nie było] imprezie w Polsce. I chuj kogo obchodzi profesor Strzałkowski, Grabowski, Wilkowski i Chujowski na swoim wykładzie w uniwerku [tak - krakowskim], który porównał dane z 50' i 60', a potem jeszcze zajrzał do nowoczesnych trendów rozbudowy miejskiej z 84 roku. Kurwa ludzie, naprawdę, całe życie mieszkam w Warszawie, moja rodzina mieszka też tutaj od zawsze, moi dzadkowie, wujowie etc. walczyli i ginęli w powstaniach, to tutaj wiązały się losy państwa po zaborach, więc chociażby z tego powodu - trochę szacunku do tego miasta.

I żeby nie było - tak naprawdę nie mam nic do innych miast, każde ma swój urok, ale nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się ten zmasowany zjazd na Warszawę. Do cholery, gdyby stolicą było wasze miasto, od teraz i wszystkie firmy przeniosły swoje siedziby do was i wiejska ludność ciągnęła do was jak teraz do Warszawy - to wy bylibyście wiochą i na was byłby zjazd. A my w Warszawie żylibyśmy sobie w błogim spokoju. Myślicie, że tego nie chcemy? Mamy dosyć waszych górników, stoczniowców, waszych polityków, pielęgniarek, lekarzy, nauczycieli.



ale zes sie spiął, dobrze ze ci gulka nie pekla
Nie bez powodu mowi sie na was warszawiaki cwaniaki i wiesniaki
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-07-25, 20:40 3
Karola_Strausburger napisał/a:

Hahahahaha a ja mam na was wszystkich wyjebane bo mam samochód z klimą a ostatni raz jeździłem komunikacją wiejską po moim egzaminie gimnazjalnym! ( czyli kilka miesięcy temu )
Jebać żydów i warszawiaków! Biłgoraj na stolice Polski!
POLONIA WARSZAWA!!!



Byłem w Bilgoraju, żadna rewelacja, 4 bloki, rondo, lidl I krzaczory w srodku miasta.
Zgłoś
Avatar
Adyrian 2012-07-25, 20:48
Jak miło zobaczyć ,że nie tylko ja nie lubię tego miasta
Zgłoś
Avatar
styq 2012-07-25, 20:54 2
Jestem z Poznania i od dziecka wpajano mi nienawiść do Warszawy. Dorosłem, zmądrzałem, odwiedziłem i potwierdzam. Warszawa to dno, a każdy myślący człowiek wie dlaczego, argumentów wymieniał nie będę, to oczywiste.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-07-25, 21:11 1
Czesiek181 napisał/a:

Po co New york city ma mieć tramwaje skoro maja zajebiśćie duźe linie metra?Gdzie wszędzie dojedziesz a jak nie,mają autobusy.


I taksówki.
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2012-07-25, 21:13 4
Nie czaje najazdu po Warszawie. Widziałem/zwiedziłem wszystkie większe miasta w Polsce i nie zauważyłem powodu dla którego można tak się napinać na NASZĄ (wszystkich, nie tylko warszawiaków) stolicę. Miasto stołeczne ma to do siebie, że usługowo i gospodarczo będzie sobie radziło lepiej od innych, a historia samego miejsca nakazuje niejako okazywać choć krztę szacunku.

Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kielce też mają swoje piękne/użyteczne strony. Po cholerę wrzucać sobie i dyskutować o jakichś głupotach typu komunikacja/ludność. Ktoś dał film z Piątku - śmiało mogę potwierdzić to o ASP, gdzie sam studiuję =], ale że mam styczność z ludźmi z większości uczelni, to to samo mogę powiedzieć o innych studentach. I nie tylko z Warszawy.

Jest to chyba jedyny temat, gdzie nie jestem w stanie pojąć całego napięcia - cóż to za walki z własnymi ludźmi? Każde miasto dobre, jak się normalnie żyje i współżyje z sąsiadami. Ot co. Napinka warta lepszej sprawy.
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-07-25, 21:15 6
Uwielbiam wręcz te gadki o warszawiakach. W Trójmieście prawie na każdy autobus jest inny bilet (bo ten jest zwykły a ten przyspieszony a ten do Sopotu a ten do Gdańska), trolejbus - inny, skm - inny, chcesz podjechać z Osowej na Dąbrówkę - płacisz podwójnie bo inna strefa. Miesięczny, tzw. metropolitarny kosztuje ponad dwie stówy!
W Warszawie natomiast śmigasz na jednej karcie miejskiej za ponad 60zł czym chcesz - metrem, autobusem, tramwajem. Wszystkie przystanki opisane, w autobusach rozpiska przesiadek itp. Ja tam nie narzekałam...

p.s. Nie porównujmy Nowego Jorku do Warszawy, tak dla przykładu:

Nowy Jork:
• miasto 8 244 910
• gęstość 10 630 os./km²
• aglomeracja 18 223 567

Warszawa:
• miasto 1 720 398
• gęstość 3 326[3] os./km²

Więc po chuj nam więcej linii metra?
Zgłoś
Avatar
FoxD 2012-07-25, 21:58
Ja tam wole tramwaje, pomyślcie, ile horrorów ma miejsce w metrze a ile w tramwaju?
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-07-25, 22:02
@ozoq
co tam mruczysz potomku wysiedleńców?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie