18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sieć tramwajowa w Warszawie
Uchy • 2012-07-25, 14:48

Niedawno pojawiło się zdjęcie ilustrujące sieć metra w niektórych miastach świata. To tak dla odmiany sieć tramwai. Zacytuję jednego z użytkowników popularnego serwisu:
"(...) ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że metra w tych miastach byly budowane w momentach kiedy owe miasta nie miały tak gęstej zabudowy, w dzisiejszej warszawie więcej niż 3linie metra są całkowicie niepotrzebne, a i o ile pamietam najdłuższą trasą tramwajową jedzie sie godzine a metrem 50minut wiec różnice nie są wcale tak wielkie, co za różnica czy pod ziemią czy na niej?"
Pozdrawiam w tym miejscu wszystkich napinaczy, którzy cisną po Warszawie, a nie spędzili tu więcej niż kilku godzin.
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-07-25, 22:25
chociaż mam w dupie kraków odsyłam do tego linka : http://wiadomosci.wp.pl/kat,12611,title,Tam-maja-najlepsza-komunikacje-w-Polsce,wid,13187797,wiadomosc.html
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-07-25, 22:47 1
P@N K@C napisał/a:

Nie mam teraz przy sobie książki (Transport miejski, pod red. O. Wyszomirskiego), ....
Polska komunikacja miejska jest jednym wielkim gównem.
Pozdrawiam warszawiaków, którzy pierdolą głupoty.



Rzadko w Warszawie bywasz. Miasto jest pięknie skomunikowane, i mnóstwo ludzi korzysta z tego. Samochodami jeżdżą wieśniaki, prezesi, handlowcy i bezrobotni.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-07-25, 23:36 1
Jak komuś nie podoba się komunikacja w Wwa to niech ten ktoś odwiedzi Lublin. Wszelkie zastrzeżenia wobec ZTM znikną od razu:)
Zgłoś
Avatar
B................u 2012-07-26, 0:08 1
@PanK@ac (oslt)

Kacu, chyba u Ciebie tramwaje jeżdżą 20km/h

Napinacz nigdy nie będzie prawdziwym Warszawiakiem. Nie urodził się w tym mieście, przyjechał, zwiedził, zobaczył paru studentów lub sam nim był, teraz "stwierdza" swoje mity oparte na mitach innych.
Mieszkańcy akademików...
Zgłoś
Avatar
smartboy 2012-07-26, 0:20
Nie rozumiem dlaczego dla Warszawiaków wszystko co najlepsze a dla innych miejscowości, miasteczek już nie.Najgorsza jest Prezydent Warszawki, szkoda gadać i się spinać.. wyjazd z tego burdelu zwany POlska to jedyne dobre zachowanie i najlepiej zmiana nazwiska i narodowości.Dziękuje za kurestwo w moim kraju.

Oczywiście urodziłem się w Warszawie ale nienawidzę tego miasta za ludzi, poglądy, politykę i zachowanie.
Zgłoś
Avatar
itees 2012-07-26, 0:33
Kiedy kuźwa Lonydn nie był gęsto zabudowany bo nie pamiętam : O
Zgłoś
Avatar
S................r 2012-07-26, 1:49 1
tu nie chodzi o Warszawę, tu chodzi o podejście Warszawiaków do reszty Polski,

Warszawę bardzo lubię, przyjechałem tutaj na studia, nienawidze natomiast warszawiaków, tych którzy wykłucają się z którego to pokolenia sa warszawiakami, i te ich hojowe uśmieszki gdy pytają retorycznie dlaczego ich nigdzie nie lubią, myslac ze jedynym powodem są kompleksy innych, a prawdą jest ich podejscie do reszty, do napinacza, który pisał wcześniej i tak wymagał szacunku dla miasta...tacy jak Ty wymagają szacunku dla siebie, tylko dlatego że się tutaj urodzili,
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-07-26, 2:07
ooo widzę że wieśniaczki i kompleksiarze już szczekają, tak mi przykro że jestem od was lepszy, a moje miasto bije wasze pierdziszewa na głowę. Chociaż z drugiej strony żryjcie gruz rumuny i jazda zapierdalać w polu lub kopalni bo na żarcie nie będziecie mieli
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2012-07-26, 2:56 1
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-07-26, 4:23
"Nie pierdol mi, że "Warszawka" można być znanym z buractwa mieszkając na szczycie wieży Eiffela". A tak poza tym to czego zazdrościcie Warszawie prowincjusze?
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-07-26, 8:54
Ja osobiście niczego wam nie zazdroszcze. Wręcz współczuje, bo osobiście wole łazić po Bieszczadach niż żyć w zaduchu i spalinach dużego miasta. A wiesniaki co sie dorobiły i sie z tym panoszą są nie tylko w warszawie, we wrocławiu też ich pełno
Zgłoś
Avatar
g................1 2012-07-27, 12:02
Szoqn napisał/a:

Odpierdolcie się od Warszawy jebane pastuchy z piździchowa. Nie podoba się - wypierdalać z mojej stolicy. Kurwy opasłe w korkach na rejestracjach z dolnych kurew napychają sobie kabzę w stolicy, chodzą po mieście i się "lanusjom, kupujom ubrania w dolcze kabana i w marku spensceże", chodzą po nowym świecie "pijom" kawe i "udajom" światowych, a potem WIOOOO z powrotem do piździchowa i w nocy, gdy świnie śpią - piszą jaka Warszawa jest wiejska. Kolejna grupa - pizdy z wrocławia, krakowa, poznania, gdańska, co raz w Warszawie byli i miasta nie znają. Wysieli w centrum, byli w centrum i już kurwa znają Warszawę, cwaniaki za 5 złotych. Odpierdolcie się od Warszawy. Wiecie czemu najwięcej meczy na Euro było w Warszawie, bo pomimo wszystkich tych niedogodności, korków i jak mówicie "buractwa" zachowujemy najwyższy poziom w Polsce i jakoś w zapleśniałej dziurze Krakowa nikomu nie chciało się organizować czegokolwiek w tej najważniejszej [co by nie było] imprezie w Polsce. I chuj kogo obchodzi profesor Strzałkowski, Grabowski, Wilkowski i Chujowski na swoim wykładzie w uniwerku [tak - krakowskim], który porównał dane z 50' i 60', a potem jeszcze zajrzał do nowoczesnych trendów rozbudowy miejskiej z 84 roku. Kurwa ludzie, naprawdę, całe życie mieszkam w Warszawie, moja rodzina mieszka też tutaj od zawsze, moi dzadkowie, wujowie etc. walczyli i ginęli w powstaniach, to tutaj wiązały się losy państwa po zaborach, więc chociażby z tego powodu - trochę szacunku do tego miasta.

I żeby nie było - tak naprawdę nie mam nic do innych miast, każde ma swój urok, ale nóż się w kieszeni otwiera jak czyta się ten zmasowany zjazd na Warszawę. Do cholery, gdyby stolicą było wasze miasto, od teraz i wszystkie firmy przeniosły swoje siedziby do was i wiejska ludność ciągnęła do was jak teraz do Warszawy - to wy bylibyście wiochą i na was byłby zjazd. A my w Warszawie żylibyśmy sobie w błogim spokoju. Myślicie, że tego nie chcemy? Mamy dosyć waszych górników, stoczniowców, waszych polityków, pielęgniarek, lekarzy, nauczycieli.



bo wy juz cwaniackie kurwy macie to we krwi
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-07-27, 13:59 1
grexon1 napisał/a:

bo wy juz cwaniackie kurwy macie to we krwi



Co mają we krwi? Bo z wypowiedzi nie wynika nic, co można byłoby we krwi mieć.
Zgłoś