18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sierściuch
menelreoot • 2013-12-10, 3:42
Mieszka z nami siostra mojej kobiety z pojebanym sierściuchem, pierdolona dziwka nie kot, głośny, głupi i tępy.

Dziś kiedy wychodziłem do pracy kot chciał wejść do chałupy, tak spojrzeniem na niego że ma jakieś mokre łapy, ale trybki nie zaskoczyły, wiadomo z rana ledwo z łóżka się wywlokłem, deszcz nie padał od paru dni i wpuściłem sierściucha do domu.

Po robocie, głodny, powiedziano mi że zabiłem kota, nie dowiedziałem się właściwie nic prócz tego że siostra dziewczyny jest na mnie wkurwiona i leci z tym kotem do weterynarza. Spytałem się dziewczyny o co chodzi, a ona mi mówi że ta włochata dziwka wlazła do domu upierdolona olejem silnikowym i zaczęła roznosić go po mieszkaniu.

I teraz wszystko zrozumiałem. Wczoraj wieczorem spuściłem olej z motoru w celu naprawy, wlałem nowy, a że było późno zapomniałem o misce ze starym olejem, która stała pod drzwiami do garażu. Ten pojebany kot musiał wleźć w ten jebany olej specjalnie, bo nie mam pojęcia jak to mogło stać się przypadkiem. Normalnie jak by mu zanikły instynkty samozachowawcze. Dziewczyny sierściucha umyły płynem do mycia naczyń i odwiozły do weterynarza. U weterynarza wsadzili kotu rurkę w dupę i przebadali, weterynarz powiedział żeby chuja obserwować, ale najprawdopodobniej nic mu nie będzie.

Kot jeszcze żyje i czas pokaże czy zostanę bezwzględnym, bezmyślnym oprawcą słodkich koteczków



Nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-11, 0:11
@bravoteampolska, To nie była zwykła wymiana oleju, chciałem zrobić przy okazji sprzęgło co się odbyło z komplikacjami, a do roboty trzeba czymś jechać. Skończyłem późno, posprzątałem narzędzia, a o misce ze starym olejem zapomniałem. W domu są jeszcze dwa inne koty które nie sprawiają żadnych problemów tylko ten taki niedojebany.
Zgłoś
Avatar
parzyh 2013-12-11, 0:17 1
TheMozg01 napisał/a:

i co że śmierdzą? ale za to kot przyjdzie tylko wtedy kiedy chce się nawpierdalać karmy. Nie pierdolcie że koty są mądre i że wszystko można ich nauczyć, tylko że mają swój rozum i są uparte. Ach ach takie mądre że głupiego człowieka się słuchać nie będą. Ale do chuja czy ktoś widział kota pomagającego niewidomemu, niepełnosprawnemu ruchowo? czy sierściucha nauczysz zapalać światło, otwierać drzwi na sam gest? nawet nie na słowo? Czy koty przyniosą ci zwierzyne jak labradory, nawet jej nie uszkadzając? (opierdoli i nawet się nie podzieli) Czy koty wykrywają narkotyki? Czy szukają zaginionych w ruinach czy po nadejściu lawiny? czy są stróżami i bronią wtedy kiedy trzeba? Nawet wnerwiające yorki polowały na myszy i szczury. Koty są okej ale dla kogoś np starszego, kto nie może wyprowadzać psa 3x dziennie i chodzić po schodach np w bloku. I niech nikt nie pierdoli że koty są mądrzejsze i praktyczniejsze od psów. Kota można nauczyć żeby nie skakał np po meblach, załatwiać sam się nauczy, tylko daj mu żwirek. Z kotem nie ma obowiązków, trzeba to otwarcie przyznać. Tylko leń sobie bierze kota, albo ten który chce mieć jakieś zwierzątko i przy tym się nie o robić. Dla mnie pies może i "śmierdzieć" ale za samą bezinteresowność kocham te zwierzęta. Dziękuję, kończe swój ból dupy.



a czy rybki wykrywają narkotyki? czy rybki wyłączają światło? nie i takie porównania sa bez sensu bo nie po to mam kota żeby pomagał mi przechodzic przez pasy. Tak jest mniej obowiązków z kotem dlatego międzyinnymi mam kota bo nie potrzebuje zwierzaka po to aby mieć dodatkową robotę. Kto przychodzi do mnie do łóżka poleżeć i pomruczeć jak idę spać nie tylko jak chce żreć. Nie mówię, że sa lepsze bo ani koty nie sa lepsze ani psy, kwestia "gustu"
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2013-12-11, 0:32
Okej, kto co lubi. Tylko że rybki nie traktuje się tak jak traktuje się kota czy psa. Jeśli ktoś ma kota, okej, szanuje to bo wiem że nie każdy ma czas i ochote na socjalizacje psa. denerwuje się tylko wtedy kiedy 80% właścicieli kotów wywyższa je i mówi że one mają swój rozum i dlatego nie chcą się nauczyć tego czy tamtego. Ja np. prędzej bym zostawił dziecko ze zrównoważonym psem niż ze zrównoważonym kotem.
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-12-11, 8:39 5
Pamiętam akcje z forum o ptasznikach.

W skrócie.

Ziomek miał ptasznika, którego jad nie był W OGÓLE nie groźny dla człowieka. Pająk młody (bo wielkości pół kciuka) zwiał z pojemnika. Ukrył się w kuwecie. Kot poszedł się wysrać a ten go JEB JEB JEB w dupala!

Rezultat? Kot nie żyje.

Dlaczego? Mimo tego że dla człowieka ten jad był nie groźny to kota i innego mniejszego ssaka jest w stanie zabić.

P.S. Kot umierał w wielkiej agonii w nocy. Weterynarz nic nie mogł zrobić.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-11, 12:09
Kurwa... Pretensje do kota jak do garbatego,
że ma dzieci proste.
Zgłoś
Avatar
Vmacka 2013-12-11, 12:10
A maszyna sprawna? W sumie też muszę wymienić olej... Jaki lałeś? Motul?
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-11, 14:21
Wlałem Silkolene Comp 4, maszyna prawie sprawna, pękniętą sprężynę w koszu sprzęgłowym znalazłem, pospawałem to tak żeby kawałki metalu nie poszły w głąb silnika i szukam drugiego kosza sprzęgłowego, mam nadzieje że z tydzień wytrzyma.
Zgłoś
Avatar
J................k 2013-12-11, 14:26
później się będziesz wycierał w te ręczniki czy chuj wie co to jest.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-11, 14:38
@JabolPunk, Jabol i pank robi z ludźmi różne dziwne rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2013-12-11, 15:13
czemu skurwysyna nie podpaliłeś?
Zgłoś
Avatar
dziaad 2013-12-11, 16:37
się strzelało z klameczki i sprężyna pękła, nie ładnie, nie ładnie... a sierściucha wrzątkiem wyparzyć, szwagierkę w dupę kopnąć razem z jej futrzakiem i sprawa jasna.
Zgłoś
Avatar
kubol 2013-12-11, 18:10
nie ma cyckow w filmiku nie ma piwa...
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-12-11, 19:09
Pierdolone szmaty z tych kotów,miałem kiedyś od dziewczyny, rudego chuja. Nie dość że mnie atakował to zeszczał się z premedytacją za szafą. Oczywiście było darcie że zle się opiekuję itp. Na szczeście zjadł go pies sąsiada bo głupi chuj tam łaził a z panną zerwałem
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-12-11, 19:34
Dziewczyny chodzą po domu w swetrach,gdzie ty mieszkasz? Druga sprawa,ruchasz obie naraz czy siostrę tak żeby twoja nie wiedziała?
Zgłoś