18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sierściuch
menelreoot • 2013-12-10, 3:42
Mieszka z nami siostra mojej kobiety z pojebanym sierściuchem, pierdolona dziwka nie kot, głośny, głupi i tępy.

Dziś kiedy wychodziłem do pracy kot chciał wejść do chałupy, tak spojrzeniem na niego że ma jakieś mokre łapy, ale trybki nie zaskoczyły, wiadomo z rana ledwo z łóżka się wywlokłem, deszcz nie padał od paru dni i wpuściłem sierściucha do domu.

Po robocie, głodny, powiedziano mi że zabiłem kota, nie dowiedziałem się właściwie nic prócz tego że siostra dziewczyny jest na mnie wkurwiona i leci z tym kotem do weterynarza. Spytałem się dziewczyny o co chodzi, a ona mi mówi że ta włochata dziwka wlazła do domu upierdolona olejem silnikowym i zaczęła roznosić go po mieszkaniu.

I teraz wszystko zrozumiałem. Wczoraj wieczorem spuściłem olej z motoru w celu naprawy, wlałem nowy, a że było późno zapomniałem o misce ze starym olejem, która stała pod drzwiami do garażu. Ten pojebany kot musiał wleźć w ten jebany olej specjalnie, bo nie mam pojęcia jak to mogło stać się przypadkiem. Normalnie jak by mu zanikły instynkty samozachowawcze. Dziewczyny sierściucha umyły płynem do mycia naczyń i odwiozły do weterynarza. U weterynarza wsadzili kotu rurkę w dupę i przebadali, weterynarz powiedział żeby chuja obserwować, ale najprawdopodobniej nic mu nie będzie.

Kot jeszcze żyje i czas pokaże czy zostanę bezwzględnym, bezmyślnym oprawcą słodkich koteczków



Nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-10, 22:19
Koty są przezajebiste!l

Mój, jeździł z moją byłą aż z Piły!
Zgłoś
Avatar
Noct 2013-12-10, 22:19 1
Szkoda, że przypadkiem nie naprawiałeś jakiegoś akumulatora, czy coś.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-12-10, 22:25
Noct napisał/a:

Szkoda, że przypadkiem nie naprawiałeś jakiegoś akumulatora, czy coś.



Noct Cut mnie to jebie.

Se znajdzie innego.

Za stary jestem żeby przejmować się pewnymi "rzeczami".
Prawda? :
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-12-10, 22:33 2
Grzecznie przeczytałem wypociny i odniosłem wrażenie że to nie sierściuch jest pojebany tylko ta siorka tam, tam.
Łapy w ręcznik albo kot za drzwi. Sam się umyje. Do weterynarza bo się upierdolił ? Co innego jakby się nawpierdalał tego oleju i zrzygał margaryną...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-10, 22:45 1
A jebał go pies
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-10, 22:48 1
Everizon napisał/a:

Grzecznie przeczytałem wypociny i odniosłem wrażenie że to nie sierściuch jest pojebany tylko ta siorka tam, tam.
Łapy w ręcznik albo kot za drzwi. Sam się umyje. Do weterynarza bo się upierdolił ? Co innego jakby się nawpierdalał tego oleju i zrzygał margaryną...



Po części masz rację, tyle że to był przepał i kot się nim nie ubrudził, tylko upierdolił, znaczy wytarzał się w nim praktycznie, jak by zaczął się wylizywać to by się nażarł tego chujostwa.
Zgłoś
Avatar
eteryk 2013-12-10, 22:58
za co mi przyszło żyć w kraju z takimi zjebami..
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-12-10, 23:03
U mnie kot kiedys tak skakal po szafkach w kuchni, ze wpadl do garnka z olejem po frytkach (nie byl rozgrzany)... Przez tydzien sie ,,domywal".
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-10, 23:17
maciej11
Słodki? Nie wierzę
Zgłoś
Avatar
Dezeus 2013-12-10, 23:21 1
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-10, 23:36
A ja zajebałem psa w lesie.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-10, 23:44
menelreoot napisał/a:



Po części masz rację, tyle że to był przepał i kot się nim nie ubrudził, tylko upierdolił, znaczy wytarzał się w nim praktycznie, jak by zaczął się wylizywać to by się nażarł tego chujostwa.



Ciągnie go do mechaniki. Na polibude sierścia
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-12-10, 23:50 1
Plast80 napisał/a:

Widzę że niezły pierdolnik siejesz na kwadracie i na bakier ze sprzątaniem u ciebie a winę za lenistwo zwalasz na kota. Zostawianie syfu zawsze się mści a pretensje możesz mieć tylko do siebie


Też tak sądzę , syf kurwa robi wszędzie a później ma pretensję że zwierzak wpadł w to gówno .
Ja jakoś mam kota i psa i też w garażu sam wymieniam olej i inne płyny , zawsze mam posegregowane .
A co innych wypowiedzi , nic tylko poczekać kurwa jak ktoś z was upierdoli się podczas malowania albo jakiś prac w smar albo farbę , wtedy tylko polać was benzyną i podpalić .
Zgłoś
Avatar
parzyh 2013-12-10, 23:51 1
psy smierdzą, w każdym domu w , którym jest pies czuc kurwa psa j nikt mi nie powie, że nie chyba, że ktoś go kąpie 2 razy dziennie. HWDP
mam 2 koty, trzeba je umieć wychować a nie jak widze u niektóych znajomych koty chodzące po meblach NO KURWA! U mnie kot nie ma prawa wejść na jakikolwiek mebel bo wie, że dostanie opierdol.
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2013-12-11, 0:06 1
i co że śmierdzą? ale za to kot przyjdzie tylko wtedy kiedy chce się nawpierdalać karmy. Nie pierdolcie że koty są mądre i że wszystko można ich nauczyć, tylko że mają swój rozum i są uparte. Ach ach takie mądre że głupiego człowieka się słuchać nie będą. Ale do chuja czy ktoś widział kota pomagającego niewidomemu, niepełnosprawnemu ruchowo? czy sierściucha nauczysz zapalać światło, otwierać drzwi na sam gest? nawet nie na słowo? Czy koty przyniosą ci zwierzyne jak labradory, nawet jej nie uszkadzając? (opierdoli i nawet się nie podzieli) Czy koty wykrywają narkotyki? Czy szukają zaginionych w ruinach czy po nadejściu lawiny? czy są stróżami i bronią wtedy kiedy trzeba? Nawet wnerwiające yorki polowały na myszy i szczury. Koty są okej ale dla kogoś np starszego, kto nie może wyprowadzać psa 3x dziennie i chodzić po schodach np w bloku. I niech nikt nie pierdoli że koty są mądrzejsze i praktyczniejsze od psów. Kota można nauczyć żeby nie skakał np po meblach, załatwiać sam się nauczy, tylko daj mu żwirek. Z kotem nie ma obowiązków, trzeba to otwarcie przyznać. Tylko leń sobie bierze kota, albo ten który chce mieć jakieś zwierzątko i przy tym się nie o robić. Dla mnie pies może i "śmierdzieć" ale za samą bezinteresowność kocham te zwierzęta. Dziękuję, kończe swój ból dupy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie