18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sierściuch
menelreoot • 2013-12-10, 3:42
Mieszka z nami siostra mojej kobiety z pojebanym sierściuchem, pierdolona dziwka nie kot, głośny, głupi i tępy.

Dziś kiedy wychodziłem do pracy kot chciał wejść do chałupy, tak spojrzeniem na niego że ma jakieś mokre łapy, ale trybki nie zaskoczyły, wiadomo z rana ledwo z łóżka się wywlokłem, deszcz nie padał od paru dni i wpuściłem sierściucha do domu.

Po robocie, głodny, powiedziano mi że zabiłem kota, nie dowiedziałem się właściwie nic prócz tego że siostra dziewczyny jest na mnie wkurwiona i leci z tym kotem do weterynarza. Spytałem się dziewczyny o co chodzi, a ona mi mówi że ta włochata dziwka wlazła do domu upierdolona olejem silnikowym i zaczęła roznosić go po mieszkaniu.

I teraz wszystko zrozumiałem. Wczoraj wieczorem spuściłem olej z motoru w celu naprawy, wlałem nowy, a że było późno zapomniałem o misce ze starym olejem, która stała pod drzwiami do garażu. Ten pojebany kot musiał wleźć w ten jebany olej specjalnie, bo nie mam pojęcia jak to mogło stać się przypadkiem. Normalnie jak by mu zanikły instynkty samozachowawcze. Dziewczyny sierściucha umyły płynem do mycia naczyń i odwiozły do weterynarza. U weterynarza wsadzili kotu rurkę w dupę i przebadali, weterynarz powiedział żeby chuja obserwować, ale najprawdopodobniej nic mu nie będzie.

Kot jeszcze żyje i czas pokaże czy zostanę bezwzględnym, bezmyślnym oprawcą słodkich koteczków



Nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
Szeba12 2013-12-10, 21:18
Dobij żeby się nie męczył
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-12-10, 21:21
Na diabła tępego sierściucha trzymać skoro takie problemy z nim są?
Zgłoś
Avatar
STIG240 2013-12-10, 21:26 5
Aż mi się skojarzyło

Stirlitz zobaczył jak banda wyrostków pompuje kota benzyną.
Kot wyrwał się, przebiegł kilka metrów i upadł.
- Widocznie benzyna się skończyła - pomyślał Stirlitz.
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-10, 21:31
przecież ona mówiła, że zabiłeś tego kota. To co ty kurwa zdechłego kota do weterynarza powiozłeś??
Zgłoś
Avatar
sqnk 2013-12-10, 21:33
kup sobie psa
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-10, 21:34
Jak mój pojebany kot co za mucha z okna wyskoczył, a że to było 4 piętro to zostało mu już 8 żyć. Koty to skurwysyny matki natury.
Zgłoś
Avatar
~Majkel~ 2013-12-10, 21:34 27
A tu proszę jak mój kot kiedyś sobie poradził z tłustym futrem po ropie
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2013-12-10, 21:40
O fu, na harda to
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-12-10, 21:44 27
A propos instynktów tych "niezwykle" sprytnych i inteligentnych zwierząt. Moja dziewczyna ma dokładnie takiego samego skurwiałego sierściucha. Debil wyskoczył z balkonu, z 3 piętra i zatrzymał się na suszarce sąsiada, piętro 1. Złamanie z przemieszczeniem, zapłaciła 1200zł (TAK KURWA 1200!) za złożenie jego pierdolonej nogi. Czemu mnie to tak wkurwia? "Hej kochanie może pojedziemy na narty?", nie kurwa nie pojedziemy, bo zapłaciłam 1200zł za jebanego kota.
Pominę fakt, że to zjebane zwierze kilka razy próbowało na mnie "zapolować", raz w nocy. To małe, skurwiałe, pozbawione instynktu zwierze rzuca się na mnie z pazurami gdy śpię. Zajebałem mu w pysk, wyjebałem do łazienki i jestem z tego dumny.
Jeszcze paręnaście lat temu kotu nie robiło się operacji, tylko usypiało łopatą.

Dziękuje za terapię grupową, pomogło. Piwo za napojenie kota olejem.
Zgłoś
Avatar
jakubos 2013-12-10, 21:50 3
Koty czasem są porypane.

Zaczęło się od tego że po powrocie z przechadzki wymiotował przeźroczystą substancją. Wymiociny się pieniły. Nie wiedziałem co się dzieje więc wziąłem i pojechałem z kotem do weterynarza.
Opisałem objawy. Weterynarz pokiwał głową, zapytał czy tam gdzie mieszkam (w bloku) są obok samochody i czy kot pod nie włazi. Mówię że wszystko się zgadza. On mi na to że prawdopodobnie włazi pod auta i zlizuje płyn jak hłodnica wycieka albo płyn który pociekł po tym jak ktoś dolewał do spryskiwacza (glikol etylowy czy coś).
Następnie wzięli kota na USG no i wyszła marskość wątroby.
Gdyby zjadł mysz zatrutą trutką na szczury wymiociny były by z krwią.
Przestałem go wypuszczać i od tego czasu nie wymiotuje.
Wygląda na to że mój kot jest alkoholikiem.
Zgłoś
Avatar
Rehen 2013-12-10, 21:50 2


Ta mina mówi wszystko.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-12-10, 22:02 3
Jebać koty! I Chuj! Niedorozwinięte, wredne skurwysyńskie siersciuchy. Czują się że są władcze i że wszystko im wolno...
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-12-10, 22:10
Zapierdol skurwiela zanim będzie się mścił za pojenie olejem.
Zgłoś
Avatar
muszek25 2013-12-10, 22:11 2
ale cycki to mogły chociaż pokazać.....
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2013-12-10, 22:13
ahh tam gadacie glupoty.. mialem wiele zwierzat psy i koty.. tyle szczurow nie przyniosl zaden kot o jakim wiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie