18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Sierściuch
menelreoot • 2013-12-10, 3:42
Mieszka z nami siostra mojej kobiety z pojebanym sierściuchem, pierdolona dziwka nie kot, głośny, głupi i tępy.

Dziś kiedy wychodziłem do pracy kot chciał wejść do chałupy, tak spojrzeniem na niego że ma jakieś mokre łapy, ale trybki nie zaskoczyły, wiadomo z rana ledwo z łóżka się wywlokłem, deszcz nie padał od paru dni i wpuściłem sierściucha do domu.

Po robocie, głodny, powiedziano mi że zabiłem kota, nie dowiedziałem się właściwie nic prócz tego że siostra dziewczyny jest na mnie wkurwiona i leci z tym kotem do weterynarza. Spytałem się dziewczyny o co chodzi, a ona mi mówi że ta włochata dziwka wlazła do domu upierdolona olejem silnikowym i zaczęła roznosić go po mieszkaniu.

I teraz wszystko zrozumiałem. Wczoraj wieczorem spuściłem olej z motoru w celu naprawy, wlałem nowy, a że było późno zapomniałem o misce ze starym olejem, która stała pod drzwiami do garażu. Ten pojebany kot musiał wleźć w ten jebany olej specjalnie, bo nie mam pojęcia jak to mogło stać się przypadkiem. Normalnie jak by mu zanikły instynkty samozachowawcze. Dziewczyny sierściucha umyły płynem do mycia naczyń i odwiozły do weterynarza. U weterynarza wsadzili kotu rurkę w dupę i przebadali, weterynarz powiedział żeby chuja obserwować, ale najprawdopodobniej nic mu nie będzie.

Kot jeszcze żyje i czas pokaże czy zostanę bezwzględnym, bezmyślnym oprawcą słodkich koteczków



Nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
Jodek_wwa 2013-12-10, 5:07 66
Jak nie schodzi to benzyną!
a najlepiej później podpalić:/

Wolę psy...
Zgłoś
Avatar
maciej11 2013-12-10, 6:23 16
za fajnego sierściucha zawsze piwko! słodki
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-12-10, 6:53 7
Kurwa, ale z Ciebie szatan
Zgłoś
Avatar
mari.rdc 2013-12-10, 6:57 8
Jakby dodac do plynu do mycia naczyn odrobine plynu do plukania to moze byloby z niego cocolino
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-10, 7:51 4
bylo go do pralki wpierdolic, wymylby sie blyskawicznie
Zgłoś
Avatar
garota 2013-12-10, 8:01 13
Panny mają pretensje że kot jest taki tępy że wlazł do miski z olejem? Jakby go pies sąsiadów zagryzł bo wjebał by się do nich na teren to kto był by winny? Tępe dzidy które otwierają kotkom okno żeby sobie połaził. Ehhh koty, gdyby nie szacunek do życia to bym już kilka zajebał.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-12-10, 8:42
trza go było pumeksem wyczyścić to by drugi raz tego nie zrobił
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-12-10, 10:53 14
A ja tam lubię koty. Tylko z odrobiną podsmażanej cebulki albo czosnkiem, no i oczywiście ziemniaki.
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-12-10, 11:31 24
@menelreoot

Pytanie do Ciebie: ten kot chodzi na syntetyku, czy półsyntetyku? Nie jestem pewien jaki zastosować u swojego kota a nie chcę żeby się zatarł.
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-12-10, 11:45 4
Cytat:

za fajnego sierściucha zawsze piwko! słodki



pojebało kurwa!? co to jest, 9gag? wypierdalać mi z tym czarnym skurwysynem. ale widząc jak ostatnimi czasy stopniowo sadistic jest spedalany przez takie gówna jak to, nie zdziwię się jak to trafi na główną.........
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-12-10, 12:53 2
W domu pewnie inaczej gadałeś jak dwie baby na Ciebie wsiadły. I spokojnie kręciłeś filmik jak kota wycierają. A na sadolu musiałeś się wyżyć i porzucać mięsem.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-10, 12:53
Kot chodzi na syntetyku, ale się obawiam że się zatarł dawno temu.
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-12-10, 14:44 2
garota napisał/a:

Panny mają pretensje że kot jest taki tępy że wlazł do miski z olejem? Jakby go pies sąsiadów zagryzł bo wjebał by się do nich na teren to kto był by winny? Tępe dzidy które otwierają kotkom okno żeby sobie połaził. Ehhh koty, gdyby nie szacunek do życia to bym już kilka zajebał.



Nie, pretensji nie ma (chyba... ) ale za granicą się nieźle buli za weterynarza więc to normalne że się siostra wkurzyła, to że ten kot głupi jak but to wszyscy wiedzą (mam nadzieję że te o dzidach to nie o nas bo byłoby mi przykro).
W ramach ścisłości kot jest wyjątkowo głupi, może dla tego że jest ze schroniska i może nie był odpowiednio socjalizowany.

karinawaw napisał/a:

W domu pewnie inaczej gadałeś jak dwie baby na Ciebie wsiadły. I spokojnie kręciłeś filmik jak kota wycierają. A na sadolu musiałeś się wyżyć i porzucać mięsem.



filmik kręciłam ja (na pamiątkę) a menelroot sobie radzi, nie bój się!
Zgłoś
Avatar
Plast80 2013-12-10, 15:16 7
Widzę że niezły pierdolnik siejesz na kwadracie i na bakier ze sprzątaniem u ciebie a winę za lenistwo zwalasz na kota. Zostawianie syfu zawsze się mści a pretensje możesz mieć tylko do siebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie