18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Sytuacja miała miejsce na drodze krajowej S1 w Siewierzu.
Jadąc porankiem, na czerwonym swietle ustawiłem się na lewym pasie (już wiem że to był błąd), widząc w lusterku ładnie zapi***alające audi odruchowo gaz i na prawo - zsynchronizowalismy się ładnie - czasu na reakcję mniej niż sekunda. Audi po odbiciu od krawęznika wpadło na prawy pas.
Wiadomo jak w takiej sytuacji, nerwy niesamowite - przecież zapierdzielał troche za szybko - jednak po chwili chyba byłem zadowolony, że kierowca opanował sytuacjię.

Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-27, 1:33 1
Basco napisał/a:

Przeciwsrowych kurwa... Wkurwiaja mnie matoły, co zobaczą lekki obłok mgły i już kurwa chwalą się halogenami... Albo nie daj boże jak spadnie deszcz. Światła przeciwmgłowe tylne używamy TYLKO wówczas gdy widoczność spada do PONIŻEJ 50m.



Odezwał się matoł, powiedział co wiedział.
Ja w warunkach takich jak na tym filmie załączam już przynajmniej jeden pakiet, przednie albo tylne. I chuja mnie obchodzi, czy widoczność wynosi 150, 125, 100 czy te jebane 50-70m, przecież nie wyjdę z linijką, a jak na moje na to filmie widoczność jak chuj nie przekracza 80-100m. TO RAZ.
DWA, że w zależności od humoru walę, i będę walił tylnymi, bo raz już mi to uratowało dupę.
TAK SAMO Z JAZDĄ NA PRZECIWMGIELNYCH PODCZAS OBWITEGO DESZCZU. Wy kurwa mówicie mi że mam 100m widoczności a ja mam to w dupie, bo na takim ekspresie 100m przy 100km/h pokonujemy, no w ile, einsteiny? 3,6sekundy, barany pierdolone!!!!! I co kurwa, jakie auto wyhamuje do zera w takim czasie?!! Dlatego tylne przy chujowych warunkach włączam zawsze!! A inni - jak niejednokrotnie zauważyłem - mnie naśladują.


Sonal napisał/a:



Jak pójdziesz na kurs prawa jazdy dowiesz się dlaczego.
Gorzej jak już masz prawo jazdy - domyślam się, że za łapówkę.
Jakieś dziwne mam przeświadczenie, że jesteś z tej grupy "kierfcuf" co jeszcze tydzień po mgle jeżdżą i blendują po oczach przeciwmgielnymi tym z tyłu.
Dobrze, że jest na to pozycja w taryfikatorze.



Jak słyszę, bądź czytam takie pierdolenie, to już mnie z miejsca na śmiech bierze. Typowe pierdolenie frajera, który kurwa prawko odebrał miesiąc temu, jeździ pastuchem i mama/tata/drugi tata (niepotrzebne skreślić) zabrania jeździć powyżej 80.

Pisałem wcześniej, nie będę powtarzał. Jeśli Ciebie razi - o przepraszam, BLENDUJE światło z przeciwmgielnych, to sam oddaj prawko i nie wsiadaj nigdy za kółko. Przeciwmgielne = światła stopu. Analogicznie, jeśli światła STOPU Cię rażą, to masz chujowy na maksa wzrok, więc spierdalaj z drogi i daj innym żyć. W miastach (tak, istnieje coś takiego, na wsi życie się nie kończy) każdego wieczoru i nocy światła stopu jebią Ci po oczach i NIKT, powiadam, NIKT kurwa nie narzeka. Ale przeciwmgielne ze 100-200m to już jak najbardziej... barany.

takija napisał/a:

Ale przecież 1.9 tdi to zajebisty silnik.... Mam a4 b6 i poza drogim rozrządem nic nie musze z tym robić...pali 5 litrów jak sie spokojnie jedzie. Jest czym wyprzedzić. Na chuj to czepianie się?



Ja się nie czepiam. Moje 1.4 w benzynie ma więcej kucy niż Twój pastuch w ładniejszej oprawie, a spala tego litra więcej - tak, potrafię wyciągnąć spalanie rzędu 6/100 na trasie bez większego problemu.

Kierowcy wieśwagenów i audi (w sumie jedno i to samo) mają to do siebie, że niestety im nie przetłumaczysz, że w zestawieniu ogólnym, to są to chujowe samochody, istnieje wiele lepszych, typu BMW chociażby... Które dają xxx razy więcej radości z jazdy... No ale pastuch to pastuch i chuj. FUR ALLES.

Skończyłem, matherfuckery.
Zgłoś
Avatar
gelynder1 2014-02-27, 2:35
3 najgorsze rzeczy ,,,,, chleb z giganta, baba z cidrów i koń z siewierza
Zgłoś
Avatar
sadol6969 2014-02-27, 6:44
Wiesior to weź się zdecyduj kogo ty nie lubisz - passatów w 1.9 TDI czy ludzi którzy te auta chwalą.

I jeszcze jedno - od 10 lat czyli od 18 roku życia pracuję i jestem niezależny finansowo, od niedawna mieszkam na swoim. Tak dla ścisłości. Aha, za pół godziny wsiadam w mojego turboklekota 1.9 i jadę do pracy, co będzie mnie kosztowało jakieś 4 zł, a przy okazji może objadę jakiegoś wieśka w łomedze 2,5 fałsześć
I odjeb się od mojej rodziny, wiejski ciulu.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-27, 8:39
Avalanger napisał/a:

Kierowcy wieśwagenów i audi (w sumie jedno i to samo) mają to do siebie, że niestety im nie przetłumaczysz, że w zestawieniu ogólnym, to są to chujowe samochody, istnieje wiele lepszych, typu BMW chociażby... Które dają xxx razy więcej radości z jazdy... No ale pastuch to pastuch i chuj. FUR ALLES./quote]
Tak, ale posiadacze pastuchów na SIŁĘ będą Ci wciskać kit, że passat 1.9 to najlepszy samochód na świecie, choć nie jeździli w życiu NICZYM innym niż Audi i VW w dieslu. Nie wiedzą co to znaczy uturbiona R5 Volvo, jak jeździ się z V6 pod maską i jaką frajdę daje V8. Chuj. Passat lepszy od RS6 i nie przetłumaczysz....

sadol6969 napisał/a:

Wiesior to weź się zdecyduj kogo ty nie lubisz - passatów w 1.9 TDI czy ludzi którzy te auta chwalą.


Nie znosze takich właśnie wiejskich znafcuf, ale i passat dla meni to gorzej niż przeciętne auto, którego jest tyle na naszych drogach, że już rzygać się chce od tej nudy.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-27, 10:24
Avalanger, widzisz, ja się Twojego silnika nie czepiam Masz 1.4 z turbinką i jesteś zadowolony. Niewiem na ile sa to trwałe silniki, mój ma najechane 360tyś km i nic sobie z tego nie robi...do czasu Nie chwalę, i nie uważam że to jedyna słuszna opcja. Jeździłem wieloma autami za czasów pracy w komisie. Jedno co moge powiedzieć to to że o ile jest wiele bardzo fajnych marek o tyle w każdej można znaleźć wady....mniejsze lub większe.

Swoją drogą jesteś w chuj źle nastawiony do audi i to wypacza sens dyskusji. Jak mi się cos nie podoba to mam na to wyjebane. Chyba że chodzi o żydów, cyganów, pedałów i rząd . Także polecam więcej luzu, audi nie jest takie złe i w ogólnym zestawieniu nie wypada najgorzej. Każdy ma swoje priorytety, ale po chuj krytykowac wszystko co nie jest "po naszemu".
Zgłoś
Avatar
ChybaTy1 2014-02-27, 11:27
wiesiors4, nie mam passata a prowadzenie z tobą jakiejkolwiek dyskusji nie ma sensu bo na okrągło pierdolisz o tym co znalazło sie właśnie w memie.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-27, 14:20 1
Łooo umiesz pisać a myślałem, że umiesz tworzyć tylko głupie obrazki z podpisami. Mówiłem, że odwrócisz kota ogonem, że dyskusja ze mną nie ma sensu, bo tak naprawdę nie masz argumentów. Przykre. Mogę poprzeć przykładami, statystykami, danymi, namacalnymi dowodami że:
- 1.9 tdi nie jest ani najtrwalszym ani najoszczędniejszym silnikiem na świecie, a jego kultura pracy oraz osiągi pozostawiają wiele do życzenia
- passat B5 nie jest najmniej awaryjnym samochodem
- passaty mają najgorszy współczynnik cena/jakość na rynku
- tak na oko to 95% passatów sprowadzonych zza granicy ma przebiegi większe, niż deklarują to cyferki na cyferblacie
- nie jest najlepiej wykonanym autem
- w cenie passata kupimy lepiej wyposażone, bardziej zadbane i WYGODNIEJSZE,
bardziej komfortowe innych marek
- b5 ma prowadzenie i właściwości jezdne taczki
- VW i Audi to oklepane auta, których pełno na drogach

W kwestii wyglądu i tego, że jest to najnudniejsze auto świata nie będziemy się spierać, bo każdy ma swój gust co do tego. Jeśli już miałbym kupić B5, to miałby napęd W8 i byłby jak najlepiej wyposażony.

Zabawny fakt: B5 z 1.9 tdi są droższe niż swoi rówieśnicy z V6 i W8 pod machą.

Potrafisz podważyć jakiekolwiek słowo, które napisałem tu o najleprzym ałcie śfiata?
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-27, 15:15 2
takija napisał/a:

Avalanger, widzisz, ja się Twojego silnika nie czepiam Masz 1.4 z turbinką i jesteś zadowolony. Niewiem na ile sa to trwałe silniki, mój ma najechane 360tyś km i nic sobie z tego nie robi...do czasu Nie chwalę, i nie uważam że to jedyna słuszna opcja. Jeździłem wieloma autami za czasów pracy w komisie. Jedno co moge powiedzieć to to że o ile jest wiele bardzo fajnych marek o tyle w każdej można znaleźć wady....mniejsze lub większe.

Swoją drogą jesteś w chuj źle nastawiony do audi i to wypacza sens dyskusji. Jak mi się cos nie podoba to mam na to wyjebane. Chyba że chodzi o żydów, cyganów, pedałów i rząd . Także polecam więcej luzu, audi nie jest takie złe i w ogólnym zestawieniu nie wypada najgorzej. Każdy ma swoje priorytety, ale po chuj krytykowac wszystko co nie jest "po naszemu".



Podoba mi się Twoja kultura wypowiedzi, więc podejdę do sprawy indywidualnie.

Po pierwsze 1.4, ale bez turbiny. Z turbiną na pewno miałoby to więcej kucy, a przede wszystkim, lepsze osiągi.

Nawiasem mówiąc, mało się słyszy o dieslach BEZ turbin, jak to jest, one się po prostu nie zbierają, czy jak?

-----
Co do audi i mojego podejścia...
Ja osobiście jestem bardzo cięty na VW i nie jest to żadną tajemnicą. Po prostu jeździ tego od groma, a kierowcy tychże wehikułów to ograniczone buraki, które nie mają za GROSZ kultury na drodze i są przekonani o tym, że są pępkiem świata, a wszyscy uczestnicy ruchu powinni im polerować szyby na światłach stopu.
Takie realia.

Ty zagadałeś po ludzku, co potwierdza tezę, że użytkownikom Audi o wieeele bliżej jest do normalności - że tak to ujmę - o wiele większa jest szansa na napotkanie życzliwego zioma. Chociaż wypadki z udziałem Audic to nie rzadkość, niestety.

Mój ojciec zamierza kupić A6 generacji - nie znam się, B5 czy tam B6... Nie zgadzam się z tym zakupem, ale z rodzicielem żarł się nie będę, więc ja idę dalej w swoje, a on idzie w swoje.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-27, 15:33
Avalanger,

Zdradź co to za auto z tym 1.4 bo ciekaw jestem Diesle bez turbin...pewnie były, ale czy to jechało? Śmiem wątpić

Realia realiami a wyjątki potwierdzają regułę Znam kilku kierowców VW i nie mogę powtórzyc tego co Ty co oczywiście nie wyklucza że nie muszą jedyny normalnymi. Jeśli chodzi o audi, kierowcy jak każdy inni. Z tym że audi na drogach sporo, VW jeszcze więcej to i częściej sie słyszy o wypadkach...taka moja teoria.
A6 to chyba już generacje jakieś tam C, nie znam się. Ja planuje jako następne kupić B7 z pierwszego wypustu z motorem 1.9tdi lub 2.7tdi. Znam te auta, silniki i jestem do nich przekonany. Oczywiście nie zamykam się na inne marki bo to byłoby glupie. Jednak dla mnie audi ma sobie to coś

Swego czasu jeździłem japończykiem z 1.3 na pokładzie i objeżdżałem nim paski 1.9tdi Zrobiłem nim dobre 70 tyś do czasu az strzelił pasek rozrządu, pewnie z mojej winy. Silnik na szczęście bez kolizyjny, ale auto poszło na sprzedaż .
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-27, 20:48 1
Avalanger, wrócmy do meritum, czyli do świateł przeciwmgłowych. Twoje wytłumaczenie co do używania tych świateł i porównania ich z światłami stopu jest co najmniej głupie. Zauważ, że wiązka (tu się zgodzę) podobnie intensywnego światła w lampach stopu skutecznie razi, ale tylko po to by kierowca z tyłu mógł w porę zareagować. Kiedy natomiast stojący w korku, podczas deszczu w mieście, w południe kierowca tego waszego Passata, Audi czy nawet Twoja Fiesta ma włączone światła przeciwmgłowe to najzwyczajniej razi i jednocześnie światła stopu nie kontrastują tak jak powinny. Kolego, musisz jeszcze wiele kilometrów po Polsce zrobić, dostać zjebkę na CB, albo nawet mandat by oduczyć się rażenia po oczach podczas dobrych warunków. A jak jesteś pizda to siedź w domu, albo zapierdalaj PKSem "matole".
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-28, 2:30
Basco napisał/a:

Avalanger, wrócmy do meritum, czyli do świateł przeciwmgłowych. Twoje wytłumaczenie co do używania tych świateł i porównania ich z światłami stopu jest co najmniej głupie. Zauważ, że wiązka (tu się zgodzę) podobnie intensywnego światła w lampach stopu skutecznie razi, ale tylko po to by kierowca z tyłu mógł w porę zareagować. Kiedy natomiast stojący w korku, podczas deszczu w mieście, w południe kierowca tego waszego Passata, Audi czy nawet Twoja Fiesta ma włączone światła przeciwmgłowe to najzwyczajniej razi i jednocześnie światła stopu nie kontrastują tak jak powinny. Kolego, musisz jeszcze wiele kilometrów po Polsce zrobić, dostać zjebkę na CB, albo nawet mandat by oduczyć się rażenia po oczach podczas dobrych warunków. A jak jesteś pizda to siedź w domu, albo zapierdalaj PKSem "matole".



Heloł. Jest 2:00 w nocy, w sumie to bardzo naturalna pora do odpisywania w tematach, zwłaszcza podczas picia browara po męczącym dniu. Ale lecimy.

Czy to duże, czy to małe miasto, ludzie w korkach kochają trzymać pedał hamulca wciśnięty w podłogę. To jest chyba normalne i nikogo nie dziwi, że jedynie mały odsetek kierowców pamięta o ręcznym. Światło stopu ma porównywalne, albo prawie porównywalne natężenie do świateł przeciwmgłowych/przeciwmgielnych. Także... pozwól, że samodzielnie ocenię, kiedy te światło zapalać, a kiedy nie.

Jak już pisałem, uratowało mi to tyłek, ale zapomnijmy i o tym.
CB mam załączone od 2010 roku, także praktycznie odkąd mam prawko nasłuchuję.. i nikt się jeszcze nie pożalił.

Tylko jeden niedojeb puścił długimi a potem zaczął wyzywać mnie na CB... tylko nie zauważył, że spaliły mi się światła mijania, także... po prostu był idiotą.

Był również inny okres, kiedy jeździłem na przednich, bo musiałem, kolejny przypadek dogorywających światełek, ponadto kąt padania był nieprawidłowy, widziałem góra nie wiem, 30-40m przed autem.. okres trwał 3dni ale był nerwowy, a miałem wtedy sporo jazdy.

W każdym razie : Na pewno lepiej zapalić przy 100m niż przypierdolić w dziada, który nie zapalił przy widoczności ~50. dziękuję, dobranoc.

takija napisał/a:

Avalanger,
Zdradź co to za auto z tym 1.4 bo ciekaw jestem



A proszę bardzo


Opel tigra 1.4 16V.

Poczciwe auto, wiele razy mi już pomogło, towarzyszy mi od dwóch lat. Jak będę miał nadmiar gotówki, to sprawię solidne porządki, zarówno pod maską jak i .... w zawieszeniu. Turbo w tym przypadku przyspieszyłoby zużycie silnika, a ja powoli przywiązuję się do tego osiemnastolatka
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-28, 9:34
Avalanger, łeee tam to masz jakieś 41KM mniej niż ja w moim 1.9 tdi Ale auto fajne, jeździłem, nie zniechęciło.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-02-28, 12:28 1
takija napisał/a:

Avalanger, łeee tam to masz jakieś 41KM mniej niż ja w moim 1.9 tdi Ale auto fajne, jeździłem, nie zniechęciło.



Fajnie że jeździłeś Przecie pisałem na początku : 90KM
Tylko - ahaha, tu Cię mam :

Cytat:

Passat B5 96-2000 masa własna : 1343 - 1500 kg (przeważnie coś pod 1,4-1,5t)

Audi A4 B6 2000-2006 masa własna : 1295 - 1590 kg (czyli jeszcze więcej)

Opel Tigra I 94-2000 masa własna : 980-1020 kg



I już wiesz, na co idzie te 40kucy więcej? Toć to pół tony więcej do udźwignięcia
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-28, 16:57
Tigrą jeździsz powiadasz... męskich nie było?
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-28, 19:24
Basco, swoim jeździ

Avalanger, Ty mnie nie kiwaj bo pisałeś że masz więcej Ale chuj tam, moje audi jest z 2002r to mieści sie w tej dolnej granicy także raptem 300kg różnicy ! Nie czepiam się oczywiście:P Jeździłem tigrą z chyba 1.6 na pokładzie i nie powiem bo szło to przyjemnie

Dobra koniec tego wazeliniarstwa! Tigra to pedau a opel to chuj!

Masz piwo, wybacz, musiałem coś po sadolowemu napisać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie