18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Sytuacja miała miejsce na drodze krajowej S1 w Siewierzu.
Jadąc porankiem, na czerwonym swietle ustawiłem się na lewym pasie (już wiem że to był błąd), widząc w lusterku ładnie zapi***alające audi odruchowo gaz i na prawo - zsynchronizowalismy się ładnie - czasu na reakcję mniej niż sekunda. Audi po odbiciu od krawęznika wpadło na prawy pas.
Wiadomo jak w takiej sytuacji, nerwy niesamowite - przecież zapierdzielał troche za szybko - jednak po chwili chyba byłem zadowolony, że kierowca opanował sytuacjię.

Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-25, 20:19 38
Chcesz być królem swojej wsi, kup se Audi TDI
Zgłoś
Avatar
Bartkos 2014-02-25, 20:19 19
Niezły fart. Gratuluję refleksu i szacunek że patrzysz w lusterka. Niektórzy używają ich tylko do malowania ...
Zgłoś
Avatar
Blackbull85 2014-02-25, 20:22 1
widzę, że Polacy uczą się jeździć we mgle od rusków
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-25, 20:28 5
Kolego też popełniłeś błąd zwalniając prawie do 0 w 40 sekundzie, a może i nawet się tam zatrzymałeś na prawym pasie. Nie rób takich rzeczy w takich warunkach. Jeśli chciałeś się zatrzymać, mogłeś ustawić się za nim na pasie wyłączonym z ruchu. A co do samej sytuacji, to był debil. Gdyby nie twoja reakcja kolego byłby ładny burdel. Może to go nauczy, że w tak gęstej mgle się nie zapierdala.
...Rowerzysta... napisał/a:

Chcesz być królem swojej wsi, kup se Audi TDI


No w Polsce niestety nie znają innych marek niż Audi i VW, nie znają innych silników niż 1.9 TDI...
Zgłoś
Avatar
krzyo88 2014-02-25, 20:31
wiesiors4 napisał/a:

Kolego też popełniłeś błąd zwalniając prawie do 0 w 40 sekundzie, a może i nawet się tam zatrzymałeś na prawym pasie. Nie rób takich rzeczy w takich warunkach. Jeśli chciałeś się zatrzymać, mogłeś ustawić się za nim na pasie wyłączonym z ruchu. A co do samej sytuacji, to był debil. Gdyby nie twoja reakcja kolego byłby ładny burdel. Może to go nauczy, że w tak gęstej mgle się nie zapierdala.

No w Polsce niestety nie znają innych marek niż Audi i VW, nie znają innych silników niż TDI...


Zgadza się, nie zatrzymałem się - zwolniłem zobaczyć czy wszystko ok a za mną samochody dopiero się rozpędzały ze skrzyżowania.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-02-25, 20:35
szacun za myślenie i opanowanie sytuacji
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-02-25, 20:57 5
Za patrzenie w lusterka cała cysterna browara albo i cały browar
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-02-25, 21:02 3
Ja zawsze stojąc na światłach trzymam auto na biegu i lukam we wsteczne lusterko. Dzięki temu nawykowi, kiedyś uniknąłem kasacji auta przez ciężarówkę.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2014-02-25, 21:18
pewnie jak ten sejek nie raczyłeś włączy przeciwmgłowych
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-25, 22:02 10
Przeciwsrowych kurwa... Wkurwiaja mnie matoły, co zobaczą lekki obłok mgły i już kurwa chwalą się halogenami... Albo nie daj boże jak spadnie deszcz. Światła przeciwmgłowe tylne używamy TYLKO wówczas gdy widoczność spada do PONIŻEJ 50m.
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-02-25, 23:49
ta, pewnie wysiadł i Ci wpierdol spuścił i dlatego nie ma nagrania z dalszej części
Zgłoś
Avatar
Blackbull85 2014-02-26, 9:03 7

...jeszcze nigdy nie malowałem lusterkiem
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-02-26, 9:27
S1- Krajowa droga ekspresowa nr 1. Na drogach ekspresowych nie ma świateł oszuście. Fejk jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2014-02-26, 9:47
bo we mgle się nie zapierdala bo można skończyć jak polski air force one
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie