18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Antoni79 2024-08-27, 8:08 23
Są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się najstarszym fizjologom.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-08-27, 8:09 65
Jeden popierdolił scenariusz
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-08-27, 8:09 6
A potem się czegoś naćpają i razem z tym pojebanym szamanem idą jeść ludzi w nocy hyhy
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-27, 8:11 3
ubrani w kanty koszule krawaty -wydawało by się poważni i wyuczeni ludzie.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-27, 8:11 7
Nic nowego. Od dawna wiadomo, że zwierzęta są bardziej podatne na hipnozę, niż człowiek.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-27, 8:14 21
U nas na stadion do czarnucha-wskrzesiciela też tłumy waliły. Mój szef chwalił się, że korzonki mu wyleczył. Prześladowali mnie w pracy, bo wyszydziłem, że pojechały owieczki, a wróciło stado baranów.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-08-27, 8:20 8
Antoni79 napisał/a:

Są na tym świecie rzeczy, które nie śniły się najstarszym fizjologom.



Nic mnie tu nie dziwi.
U nas też byli tacy, co tańczyli jak im ojciec dyrektor zagra.
Pląsali i pląsali, trzymając się za ręce, a śmiechom nie było końca.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-27, 8:22 19
U nas podobnie. Dotyk nieba ale z mniejszą siłą.

Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-27, 8:49 5
Niczym się nie różnią od naszych Grażyn i Januszy chodzących do kościoła. Jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-27, 8:50 3
baronturbina napisał/a:

U nas podobnie. Dotyk nieba ale z mniejszą siłą.



Suuuper umiejętność. Dotknie służebnicę ręką do czoła, a ona fik, leży gotowa na boskie kropidło. Co ja bym dał za taki talent. Co dzień inną bym za 500+ uzdrawiał.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-27, 9:05 2
Antoni79 napisał/a:

Suuuper umiejętność. Dotknie służebnicę ręką do czoła, a ona fik, leży gotowa na boskie kropidło. Co ja bym dał za taki talent. Co dzień inną bym za 500+ uzdrawiał.


Antoni, poszukaj sobie w sieci ile apostoł Tomasz wyciąga kasy z tych biednych ludzi (nie liczę podstawionych i dostających spazmów w imię pana, którego nie ma)
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-27, 9:26 6
baronturbina napisał/a:

Antoni, poszukaj sobie w sieci ile apostoł Tomasz wyciąga kasy z tych biednych ludzi (nie liczę podstawionych i dostających spazmów w imię pana, którego nie ma)



Nie będę negował istnienia Pana, czy też bronił tego istnienia. Wiara istnieje od początku ludzkości, jest elementem kultury. Umrzemy, to się dowiemy, lub nie. Są ludzie uczciwi wśród ateistów, są kanalie przy ołtarzu. Wkurwiają mnie tylko tacy kuglarze, bo wykorzystują ludzkie umiejętności hipnozy, sugestii do swoich celów.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-08-27, 9:38 4
PabloSkills napisał/a:

Niczym się nie różnią od naszych Grażyn i Januszy chodzących do kościoła. Jeden chuj.



Widocznie nie wiesz o co chodzi w naszej wierze.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-27, 9:51 4
będzie niezła ceda jak się okaże że życie na ziemi zahodowała jakaś jaszczuropodobna mięsożerna rasa i przyleci żeby zebrać plony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie