18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
sidian 2013-01-18, 11:35
loss89 napisał/a:

na oko ma tam około 100 kg. Może trochę ponad. Bez asekuracji też się da ćwiczyć, wystarczy zrzucić ciężar najpierw na nogi a później usiąść i zrzucić z siebie. nie każdy może sobie pozwolić na asekurację tak jak ten typek (przecież przy każdym ćwiczeniu matki nie będzie prosił)



Na oko to on tam ma 64-68kg. To są piątki a nie dziesiątki. Nie opuścisz w ten sposób 100kg ważąc tyle, co on. Zwróć uwagę, że opuścił ją krzywo (na swoją lewą stronę). Gdyby to było 100kg, to przy takim błędzie przynajmniej solidnie by go bujnęło na ławce, a tutaj takiej sytuacji nie ma. Siła nie miałaby nic do rzeczy, liczy się różnica masy.

Prokurator napisał/a:

To nie kwestia ciężaru a głupoty i... zbyt wąskiej sztangi tak jestem ekspertem a więc odpowiadam
Na początku to znaczy kiedy podnosił sztangę z haków nie miał problemów więc powiedzmy że ciężar dobrał odpowiedni, jego problem jest taki, że chciał wycisnąć to nie na klatkę a na tricepsy (wycisk wąsko)



Wynoszę z haków 150kg. Jakbym to opuścił na klatkę, to by mnie zabiło, bo podnoszę 110-115 jak mam dobry dzień. Wyniesienie na tricepsach nie ma nic do tego, ile możesz wycisnąć... ekspercie.
Zgłoś
Avatar
leoy 2013-01-18, 12:04
Wyczerpujący trening przeprowadził
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-01-18, 12:05 42
Jestę siłaczę
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-18, 12:15
Prokurator napisał/a:

To nie kwestia ciężaru a głupoty i... zbyt wąskiej sztangi tak jestem ekspertem a więc odpowiadam
Na początku to znaczy kiedy podnosił sztangę z haków nie miał problemów więc powiedzmy że ciężar dobrał odpowiedni, jego problem jest taki, że chciał wycisnąć to nie na klatkę a na tricepsy (wycisk wąsko)



Haha brawo za bzdury, ekspercie z dupy Raz że na tricka robi się dużo wężej, dwa ściąganie z haków nie ma się ni chuj do tego ile wyciskasz.
Zgłoś
Avatar
wwwpl 2013-01-18, 12:16 2
leoy napisał/a:

Wyczerpujący trening przeprowadził



to nie trening.. on sprawdzal maksa

ale tak serio.. kazdy jakos tam zaczynal, ja majac 16lat tez zaczynalem od takich ciezarow w granicach 50kg, bo duzo wiecej to on tam nie ma na pewno.. poza tym za wasko lapie sztange do czego zmuszaja go stojaki.. jak sie kupi lawke z marketu bez mozliwosci zmiany rozstawu stojakow to tak sie ma.. dlatego wolalem pospawac swoja, taniej i praktyczniej

co do tego co odpierdolil.. tez mi sie to zdarzylo pare lat temu, bodajze na 110kg.. ale nie mialem zalozonych zaciskow i moglem zrzucic ciezar bokiem ale nie polecam.. bo szarpniecie w druga strone po zrzuceniu jest tak potezne, ze mozna sobie cos naprawde uszkodzic
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-01-18, 12:20 2
kurwa ile koksikow odrazu sie na sadolu znalazlo xD
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 12:34
wwwpl napisał/a:



to nie trening.. on sprawdzal maksa

ale tak serio.. kazdy jakos tam zaczynal, ja majac 16lat tez zaczynalem od takich ciezarow w granicach 50kg, bo duzo wiecej to on tam nie ma na pewno.. poza tym za wasko lapie sztange do czego zmuszaja go stojaki.. jak sie kupi lawke z marketu bez mozliwosci zmiany rozstawu stojakow to tak sie ma.. dlatego wolalem pospawac swoja, taniej i praktyczniej

co do tego co odpierdolil.. tez mi sie to zdarzylo pare lat temu, bodajze na 110kg.. ale nie mialem zalozonych zaciskow i moglem zrzucic ciezar bokiem ale nie polecam.. bo szarpniecie w druga strone po zrzuceniu jest tak potezne, ze mozna sobie cos naprawde uszkodzic



Mojemu znajomemu spadło tak z jednego boku 15kg jak wyciskał, bo dupy dał gówniarz przy asekuracji i nie podłapał, że się jedna strona obsuwa. Gość miał wtedy 150kg na sztandze. Akcja była z rok temu, a do dzisiaj przed każdym zawodami rąbie takie dawki przeciwbólowców, że nie wie, jak się nazywa... Tak się niestety kończy zrzucanie bokiem - celowe lub nie.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-01-18, 13:07 1
@up no i nawpierdala się przeciwbólowców i się kończy z rozjebanymi stawami bo nie czuje się bólu....zawsze będę powtarzał chuj nie kulturysta jeśli się nie potrafi podciągać i pompować na poręczach
Zgłoś
Avatar
clinton 2013-01-18, 13:19
mama nie przyszla, pewnie zajeta tata..
Zgłoś
Avatar
PrezeSK 2013-01-18, 13:30
sadistic.pl/przeciazenie-vt78997.htm?highlight=ci%C4%99%C5%BCar
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 13:33
Wdr napisał/a:

@up no i nawpierdala się przeciwbólowców i się kończy z rozjebanymi stawami bo nie czuje się bólu....zawsze będę powtarzał chuj nie kulturysta jeśli się nie potrafi podciągać i pompować na poręczach



Na przeciwbólowcach leci mniej więcej 3/4 zawodników w wyciskaniu, to raz. Dwa że staw zdechł najpierw, potem się zaczęło branie. Trzy że podciąganie gówno ci da, jak poleci ci na stronę 150kg na sztandze. Ja się potrafię podciągnąć 30 razy, a poleciało mi na bok marne 90kg. Niezbyt mi to pomogło. Właśnie kończę rehabilitację stawu barkowo-obojczykowego .
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2013-01-18, 13:53
sidian napisał/a:

Na przeciwbólowcach leci mniej więcej 3/4 zawodników w wyciskaniu, to raz. Dwa że staw zdechł najpierw, potem się zaczęło branie. Trzy że podciąganie gówno ci da, jak poleci ci na stronę 150kg na sztandze. Ja się potrafię podciągnąć 30 razy, a poleciało mi na bok marne 90kg. Niezbyt mi to pomogło. Właśnie kończę rehabilitację stawu barkowo-obojczykowego .



Marne 90 ho ho

kurwa jak ty taki paker jestes to pokaz swoje fotki zobaczymy czy tylko w pierdoleniu jestes mocny czy nie
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-18, 14:12
Ja podniose teraz moze 20 na serie P ale od pol roku rzucilem nałóg i nie musiałem robić diety na mase.

A tak serio, wpierdalam beef dziwko
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 14:37
Wiochmen napisał/a:



Marne 90 ho ho

kurwa jak ty taki paker jestes to pokaz swoje fotki zobaczymy czy tylko w pierdoleniu jestes mocny czy nie



Marne 90, bo koledze spadło 110. Poza tym 90 to nie jest żaden wynik. Osiem-dziewięć miesięcy na dobrej diecie i z lekkim wsparciem supli, trochę kreatynki i 90 śmigniesz.

A jak chcesz foty do fapowania, to poszukaj w googlu .
Zgłoś
Avatar
Harwod 2013-01-18, 14:56
@pseudo siłacze, pakery, wielcy znawcy kulturystyki

I TAK NIE PORUCHACIE
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie