18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
sauerps 2013-01-18, 10:25 10
to jest nic.. z mojego kumpla, którego ambicja poniosła sztange ściągała matka. Wstyd jak chuj
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-01-18, 10:35 16
Trzeba być debilem żeby bez asekuracji podchodzić do większych ciężarów
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 10:54 2
tip.top napisał/a:

Trzeba być debilem żeby bez asekuracji podchodzić do większych ciężarów



Jakich większych? Co on tam ma? Sztanga jakieś 14-16, bo olimpijska to na pewno nie jest, i z 50kg w obwarzankach. Większy ciężar? Hahahaha, dobre.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-01-18, 10:57 4
sidian napisał/a:



Jakich większych? Co on tam ma? Sztanga jakieś 14-16, bo olimpijska to na pewno nie jest, i z 50kg w obwarzankach. Większy ciężar? Hahahaha, dobre.



Dokładnie, jestem pewien, że to 5'tki są a nie 10 jest tam dokładnie 50kg zresztą na takie huherko to w sam raz.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-01-18, 10:58 57
up up Widocznie dla niego to jest większy ciężar . Dla każdego inny ciężar jest "ciężki". Tak ciężko kuyrwa zrozumieć ?
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 11:02 4
szwagier9 napisał/a:

up up Widocznie dla niego to jest większy ciężar . Dla każdego inny ciężar jest "ciężki". Tak ciężko kuyrwa zrozumieć ?



Taki ciężar nie ma prawa mu zrobić krzywdy, nawet zawieszony na czole. Mięśnie i stawy może i mamy różne, ale kości zasadniczo podobne.

Problemem tego kolesia nie był nawet ciężar, tylko zła ława, zły rozstaw haków i zły chwyt na sztandze. A jeśli gość, który na oko waży jakieś 75kg nie jest w stanie podnieść 60kg na ławce płaskiej, to jest inwalidą i ciężko mi zrozumieć, jak można się z tym godzić.
Zgłoś
Avatar
leviatan 2013-01-18, 11:09 1
Kto tak wąsko łapie sztange...
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 11:11
leviatan napisał/a:

Kto tak wąsko łapie sztange...



Ja. Jak robię triceps albo środki. Nawet jeszcze bardziej wąsko łapię .

osobistytrener.com/trening-na-triceps-%E2%80%93-wyciskanie-sztangi-was...

Ale ten koleś raczej nie chciał się pochwalić tricepsami...
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-01-18, 11:12 48
"ciota nie podniesie 50kg" "dałn nie wycisnie wiecej niz 50" "jak mozna tyle nie wycisnac".
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Ofiary sztangi w typie "mój kolega to ...". Wielcy z was kulturyści z Oświęcimia, a pewnie sami nie wiecie do czego służy sztanga.

Widzę jeden wielki błąd u tego gościa. Zabezpieczył ciężar po bokach. Takie rzeczy robi się przy asekuracji, a jak się jest samemu zdejmuje się zaciski żeby w takiej sytuacji ciężar mógł zlecieć swobodnie ze sztangi.

Pozdrawiam was internetowe pudziany czy inne najmany
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2013-01-18, 11:19
kolejny matol ;p
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2013-01-18, 11:20
Fartownie ma na dole te zaczepy asekuracyjne i dał radę na nie sztangę położyć
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 11:22 5
tomek1491 napisał/a:

"ciota nie podniesie 50kg" "dałn nie wycisnie wiecej niz 50" "jak mozna tyle nie wycisnac".
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Ofiary sztangi w typie "mój kolega to ...". Wielcy z was kulturyści z Oświęcimia, a pewnie sami nie wiecie do czego służy sztanga.

Widzę jeden wielki błąd u tego gościa. Zabezpieczył ciężar po bokach. Takie rzeczy robi się przy asekuracji, a jak się jest samemu zdejmuje się zaciski żeby w takiej sytuacji ciężar mógł zlecieć swobodnie ze sztangi.

Pozdrawiam was internetowe pudziany czy inne najmany



Misiu, zapewniam cię, że ćwiczy znacznie więcej osób niż ci się wydaje i znacznie więcej ludzi wykorzystuje sztangę do czegoś innego niż ładowanie sobie w dupsko. Chociaż i tacy zapewne są, ale mam nadzieję, że ich nie znam .

W życiu nie założyłem zacisków na sztangę, chyba że na łamaną jak robię triceps albo biceps. Nieważne, czy robiłem akurat wytrzymałościówkę czy trening siłowy, nigdy nie zakładam żadnych zacisków, nieważne czy mnie ktoś asekuruje czy nie, ale zrzucanie ciężaru ze sztangi to ogromny błąd i bardzo duże ryzyko poważnej kontuzji. Jak ciężary robią się większe, to utrata nawet 10-20kg po jednej stronie potrafi zmasakrować przyczepy mięśni klatki piersiowej i wyeliminować pacjenta z treningów na przynajmniej kilka tygodni.

Jeśli już sztanga zejdzie na klatkę i nie idzie jej podnieść, to trzeba spokojnie chwilę przeczekać, stoczyć sobie sztangę niżej zapewniając jej częściowe podparcie, usiąść, rozsunąć szeroko uda i stoczyć sztangę na ławkę. Żadnego kombinowania w okolicy szyi i żadnego zrzucania ciężarów bokiem, chyba że chcesz się a) zabić, b) posłać do szpitala.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-01-18, 11:26
To nie kwestia ciężaru a głupoty i... zbyt wąskiej sztangi tak jestem ekspertem a więc odpowiadam
Na początku to znaczy kiedy podnosił sztangę z haków nie miał problemów więc powiedzmy że ciężar dobrał odpowiedni, jego problem jest taki, że chciał wycisnąć to nie na klatkę a na tricepsy (wycisk wąsko)
Zgłoś
Avatar
loss89 2013-01-18, 11:29
na oko ma tam około 100 kg. Może trochę ponad. Bez asekuracji też się da ćwiczyć, wystarczy zrzucić ciężar najpierw na nogi a później usiąść i zrzucić z siebie. nie każdy może sobie pozwolić na asekurację tak jak ten typek (przecież przy każdym ćwiczeniu matki nie będzie prosił)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie