18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
LUCAS000 2013-01-18, 15:13
A ja jestem takim samym leszczem jak ten gość z filmu. Max co udało mi się wycisnąć to 90 kg. Zazwyczaj ćwiczyłem sam i wielokrotnie kończyłem tak jak to widać na filmie. Zawsze miałem zaciski na sztandze. Nie widziałem jednak problemu kiedy przygniatało mnie 80-90 kg. Sztangę toczyłem po napiętym brzuchu na uda, potem siadałem i zdejmowałem kilka talerzy i po problemie.
Zgłoś
Avatar
krecik 2013-01-18, 15:42
a po chuja nagrywać siebie samego na siłowni? prosze o odpowiedzi ekspertów.
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-01-18, 15:58
Nie nagrywałem się na siłce i też dużo nie osiągnąłem na siłce ale trenowałem co innego i jednak nagrywanie samego siebie bardzo pomaga w szlifowaniu techniki. Szczególnie jak już wiesz jak powinno wszystko wyglądać prawidłowo - bardzo łatwo wtedy wychwycić drobne błędy których się tak naprawdę nie czuje. Ich korekcja to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
jawor9008 2013-01-18, 16:14
No coż, zdarza się. Sam miewałem podobne sytuacje, które wiele mnie nauczyły. Np. po zakupie nowej ławeczki, przy odkładaniu sztangi na stojaki przerzuciłem ciężar za stojak i ni cholery nie mogłem go "naprostować". Pomógł mi nie kto inny jak właśnie... mama;)

"Takie rzeczy robi się przy asekuracji, a jak się jest samemu zdejmuje się zaciski żeby w takiej sytuacji ciężar mógł zlecieć swobodnie ze sztangi."
Niby racja ale spójrz z drugiej strony: nie każdy ma partnera do asekuracji, a przy większych ciężarach (niekoniecznie maksymalnych czy submaksymalnych) sztanga może się różnie zachować. Gryf idzie trochę do tyłu i już może być problem. A przy braku zacisków, przy niewielkim ruchu obciążenie może zlecieć i kontuzja i to poważna (włącznie z zerwaniami mięśni) gotowa. Najlepszym wyjściem i przy okazji dość bolesnym jest "staczanie" sztangi po tułowiu.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-01-18, 16:19
Zamiast drzeć ryj i się z tym siłować mógł to z siebie sturlać...
Troche poboli, siniak może być, ale zdejmie...
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-18, 16:35
Trenował pewnie z Adamem
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-18, 16:49
LUCAS000 napisał/a:

A ja jestem takim samym leszczem jak ten gość z filmu. Max co udało mi się wycisnąć to 90 kg. Zazwyczaj ćwiczyłem sam i wielokrotnie kończyłem tak jak to widać na filmie. Zawsze miałem zaciski na sztandze. Nie widziałem jednak problemu kiedy przygniatało mnie 80-90 kg. Sztangę toczyłem po napiętym brzuchu na uda, potem siadałem i zdejmowałem kilka talerzy i po problemie.



90kg. Leszczem? Stary, jesteś w top 0.01% z tego pokolenia. A staczanie sztangi to najlepsze rozwiązanie, aczkolwiek nie tocz po brzuchu - dojedź do granicy żeber, zacznij się podnosić dźwigając sztangę lekko do góry i niech spadnie sobie na uda. Znacznie mniej boli . Swoją drogą to jest pierwsza rzecz, której powinien się nauczyć każdy, kto podnosi cokolwiek więcej niż pusty gryf bez asekuracji. Chociaż z drugiej strony... wtedy nie byłoby takich zabawnych filmików .
Zgłoś
Avatar
c3zar 2013-01-18, 22:27
sidian napisał/a:



Marne 90, bo koledze spadło 110. Poza tym 90 to nie jest żaden wynik. Osiem-dziewięć miesięcy na dobrej diecie i z lekkim wsparciem supli, trochę kreatynki i 90 śmigniesz.

A jak chcesz foty do fapowania, to poszukaj w googlu .



Nie tłumacz się lamerom, tak jak napisałeś na początku - 90kg jest marne i koniec.

Gdyby co niektórzy ruszyli dupska z przed kompa to by o tym wiedzieli. Ćwiczę stricte siłowo od 4 miesięcy jedynie 2x w tygodniu, wcześniej miesiąc pompek itp., dietka, białko, kreatyna i weszło 100kg. Przed ważyłem 69kg teraz 74 Także nerdy mogą a raczej powinny zamilczeć w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2013-01-18, 23:10
Wystarczy użyć mózgu i przechylić sztangę na którąś ze stron do pionu lub na bok...
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-01-18, 23:39 1
God can't hear you.
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-01-19, 0:16
@up hahha no właśnie się zastanawiałem czy on krzyczy "DAAAAD czy GOOOOOD", ale później usłyszałem jak krzyczy "MAAAAAM" hahahah debil
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2013-01-19, 0:47
Cytat:

Nie tłumacz się lamerom, tak jak napisałeś na początku - 90kg jest marne i koniec.

Gdyby co niektórzy ruszyli dupska z przed kompa to by o tym wiedzieli. Ćwiczę stricte siłowo od 4 miesięcy jedynie 2x w tygodniu, wcześniej miesiąc pompek itp., dietka, białko, kreatyna i weszło 100kg. Przed ważyłem 69kg teraz 74 Także nerdy mogą a raczej powinny zamilczeć w tym temacie.



kurwa jak dobrze ze jestescie Polakami zaniedlugo pewnie o was glosno bedzie

z takim progresem to pewnie za kilka miesiecy to tone podniesiesz

pics or didnt happen...
Zgłoś
Avatar
c3zar 2013-01-19, 1:22
Wiochmen napisał/a:



kurwa jak dobrze ze jestescie Polakami zaniedlugo pewnie o was glosno bedzie

z takim progresem to pewnie za kilka miesiecy to tone podniesiesz

pics or didnt happen...



Jesteś pedałem że tak pragniesz tych zdjęć? Do tego gamoniem? Co Ci dadzą zdjęcia? Ocenisz po wyglądzie ile wycisnę? No nie sądzę. Jeśli jesteś tak ograniczony i nie pojmujesz że to możliwe to nawet wrzucenie tutaj filmiku Ci nic nie udowodni bo stwierdzisz że to nie ja tylko jakiś koks który trenuje 2 lata.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2013-01-19, 2:54
tak,mysle ze na podstawie twojego wygladu dam rade ocenic czy tylko pierdolisz czy nie

ale dobra huj z toba,swoje juz wiem
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2013-01-19, 5:12
4 miesiące i 100kg? przy takiej wadze to mało prawdopodobne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie