18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Silnoręki klecha
Moogli • 2012-08-30, 17:13
Do zamojskiej komendy policji zgłosił się 18-latek z Białowoli, który twierdził, że został pobity przez swojego starszego brata - księdza. Powodem agresji miał być wyjazd młodzieńca na tegoroczny Przystanek Woodstock w Kostrzynie. Do awantury doszło 9 sierpnia ale 18-latek zgłosił się na policję dopiero wczoraj, bo 3 tygodnie spędził w szpitalu.

Z relacji 18-latka wynika, że 9 sierpnia późnym wieczorem, do rodzinnego domu w Białowoli przyjechał jego 31-letni brat, który jest księdzem w jednej z parafii w Biłgoraju. Duchowny miał zarzucać matce, że źle wychowuje nastolatka, bo pozwoliła mu pojechać na tegoroczny Przystanek Woodstock. Doszło do wymiany zdań. W pewnym momencie 31-latek miał uderzyć brata na tyle mocno, że połamał mu szczękę. W szpitalu stwierdzono złamanie żuchwy w dwóch miejscach z przemieszczeniem. 18-latek trafił do specjalistycznej kliniki w Lublinie. Spędził tam 3 tygodnie.

Sprawą zajęła się zamojska policja: - Przyjęliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i prowadzimy czynności - powiedział nam podinspektor Lubomir Zając. - Za uszkodzenie ciała grozi do 5 lat więzienia.

źródło: ezamosc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5381&Itemid=37
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-08-30, 17:23 38
Nic dziwnego że ma silną rękę, jeśli wiesz o czym mówię.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-08-30, 18:02 2
silnych to on ma ministrantów, ale w mordzie.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-08-30, 18:23 3
może lubi bić podczas gwałtu
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-08-30, 18:42 1
Pojebany, że on nie miał kolegów i zmarnował sobie życie, to nie znaczy że młody ma też je zmarnować...
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-08-30, 20:36 6
Katolickie miłosierdzie i wyrozumiałość
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-08-30, 23:09 1
Tam na południu województwa to wszyscy zdrowo popierdoleni. To całe koko spoko to przecież spod Biłgoraja jest.
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-08-30, 23:10 3
Biłem się z bratem już nie raz, ale w życiu bym nie wpadł na to żeby to zgłosić na policję
Zgłoś
Avatar
The Master of Tanie Wino 2012-08-30, 23:11 4
Pewnie mu chuja zrobią bo jest klechą i go kurwa Kościół od kary wybroni.
Zgłoś
Avatar
matt63amg 2012-08-30, 23:18
rozumiem że poważny uraz, ale żeby donieść na policję? w dodatku na własnego BRATA, któremu w tym przypadku przysporzy to nie lada kłopotów? fajnych ludzi ten woodstock fascynuje

oczywiście klecha nie powinien go za to od razu tłuc, ale widocznie do gówniarza nigdy nie przemawiały inne argumenty, sądząc po jego późniejszym zachowaniu...
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2012-08-30, 23:24 6
Cytat:

Biłem się z bratem już nie raz, ale w życiu bym nie wpadł na to żeby to zgłosić na policję



A połamałeś bratu szczękę? Takie coś to jest miesiąc w szpitalu + następne 2 miesiące (optymistycznie) wpierdalasz same papki.

Jakby mi brat takie coś zrobił "bo byłem na woodstock" to sam bym ze szpitala dzwonił na policje - abym mógł mówić.
Zgłoś
Avatar
Moogli 2012-08-31, 0:12 2
Informacje z pierwszej ręki: Zabieg operacyjny w znieczuleniu ogólnym; z cięcia w przedsionku jamy ustnej; I- w ok.45-41 repozycja i osteosynteza odłamów kostnych żuchwy za pomocą 2 minipłytek; 6-oczkowej [łuk 5 śrub] i 2 -oczkowej z przerwą [2 śrub],szycie. II- w okolicy lewego kąta żuchwy- extrakcja zęba 38 ze szczeliny złamania, repozycja i osteosynteza odłamów kostnych żuchwy za pomocą 6-oczkowej minipłytki [5 śrub], szycie. Założono ligiatury na zęby przedtrzonowe szczęki i żuchwy, wiązanie Ivy na zębach 11,21,31,41. Repozycje uzyskano.
Przez 6 tygodni będzie nosił ligiatury, płytki do końca życia, więc nie pierdolić że przysporzy bratu kłopotów. (nie dostał od brata żadnych przeprosin)
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-08-31, 0:58 6
Ale na brudstock nie pojechał bo połamany leżał

niech sie cieszy ze to nie sredniowiecze i brat z wyprawy krzyzowej nie wrócił bo by mu morgensternem zajebał
Zgłoś
Avatar
smoke86 2012-08-31, 1:15 2
Można mieć różne poglądy na wiarę, ale ksiądz, nie-ksiądz - takich ludzi trzeba konsekwentnie tępić.
Sam jestem praktykującym katolikiem, ale takiemu księżulkowi gnaty bym porachował (załatw swojego bliźniego, zanim twój bliźni załatwi ciebie .
I myślę, że zgodzi się ze mną przytłaczająca większość ludzi wierzących.
Zgłoś
Avatar
Aegot23 2012-08-31, 3:07
Niezwykle miło jest zobaczyć jakiegoś newsa z rodzinnych stron. Za parę dni jadę w odwiedziny i jak zobaczę tego gostka, to przyślę Wam zdjęcie, kochani Sadole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie