18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
piczka22 2012-09-19, 12:12 1
@up dokładnie, polecam popracować w takim zawodzie i potem wyrażać się na temat.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-09-19, 12:15 6
"Blokowac dziada" ta polska mentalność-utrudniać życie wszystkim, którzy radzą sobie lepiej od nas
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-19, 12:15 9
@Proximate

,,Kto rano wstaje, ten paczki dostaje"

A tak na poważnie to jak coś zamawiam to proszę o UPS. Siódemka mnie zawiodła. Miałem do odebrania przesyłkę wartą 4 tyś ponad i do zdjęcia potrzebna była siła (ok 50 kg wagi). Jebany drań zadzwonił i powiedział, że mam kogoś do zdjęcia mieć. Powiedziałem, że we dwóch damy sobie radę (to nie prawda, że on nie ma obowiązku zdejmować ciężkich ładunków. Ma obowiązek a ponadto nie wolno mu dopuścić, żeby ktoś obcy wszedł mu do ładowni). Chyba się jebany przestraszył, że się za bardzo napracuje. Podjechał, zadzwonił dzwonkiem, raz, drugi i zanim zdążyłem wyjść na podjazd to już pojechał w pizdu z moimi częściami! dzwonie do skurwiela, a ten bezczelnie, że mimo wcześniejszego ustalenia nie zastał mnie w domu i dodał, że mogę sobie paczkę osobiście odebrać bo to była druga próba dostarczenia (faktycznie pierwszego dnia nie było mnie w domu).
Krew mnie zalała i kurwica wzięła siłę nad zdrowym rozsądkiem. Poszła skarga oficjalna złożona osobiście u przełożonego zanim kurier zdążył wrócić do punktu przeładunkowego. Przyjął ją. I jakie było moje zajebiście wielkie zdziwienie, że i przełożony i ten kurierzyna nosili takie samo nazwisko( bracia hyhy).
Nie wskórałem nic. Kutas nadal jeździ i pewnie rucha ludzi nadal. Taka moja przygoda z kurierami.
Da bum tsssssss.
Zgłoś
Avatar
brisen 2012-09-19, 12:33 3
milo ogladac filmik na sadolu, ktory zostal nakrecony 2km od domu
Zgłoś
Avatar
kielek 2012-09-19, 12:37
łał kurier lublinem, nawet w białostowsi tego nie uświadczysz.
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-19, 12:45
alan10 napisał/a:

k18t, od tego są karetki, a poza tym to był kurier i wierz mi, że w paczkach nie wiózł dzieci do szpitala...



Geniuszu czekałbyś na karetkę jak miałbyś samochód? Zanim się dodzwonisz i karetka wystartuje mijają cenne sekundy, poza tym jadąc ze szpitala do ciebie i z powrotem karetka pokonuje 2x dłuższą drogę. Kurier jeździ cały dzień po mieście i mógł przejeżdżać obok wypadku i zabrać rannego. To mało prawdopodobne, ale możliwe. Od pilnowania jest policja. Wytłumacz mi, co ci to da, że kogoś przyblokujesz, bo widzę że sympatyzujesz z tymi kutasami
Zgłoś
Avatar
scchizm 2012-09-19, 12:46
w siódemce pracują we własnych samochodach, mule
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-19, 12:47 1
Kurierzy to najgorsza swołocz na drodze. Brak poszanowania przepisów, kultury jazdy i bezpieczeństwa.
Miałem nadzieję, że go zatrzymają i mu wpierdolą za jawny przejaw chamstwa, a tu proszę, kurwa jedna pojechała po chodniku nie licząc się z tym, że może ludzi pozabijać.
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-09-19, 12:48
@k18t Witam kuriera z siódemki
Zgłoś
Avatar
bulans 2012-09-19, 12:57 20
Wiadomo czemu się spóźnił...

Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-09-19, 13:09 7
Stały cipy pół godziny i nie mogły się włączyć do ruchu. Kurier nie wytrzymał i zrobił to sprawnie. A teraz cipy dają gazu na prostej i pokazują jak dobrze potrafią jeździć.
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-09-19, 13:41
sanjuro10 napisał/a:

@k18t Witam kuriera z siódemki


cześć, naprawiłeś szambiarkę?
Zgłoś
Avatar
HondaH22 2012-09-19, 14:25
Koleś jest kreatywny bo płacą mu za rozwożenie paczek a nie za stanie w korkach a skoro nikomu krzywdy tym nie zrobił że przejechał się kawałek chodnikiem to tylko beka i tyle ale paczucha będzie na czas
Zgłoś
Avatar
ooxdooxxi40 2012-09-19, 14:26 2
od dzisiaj zamawiam wszystko siódemką.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-19, 14:29 1
peku napisał/a:

@Misiekman a ja bym Ci tą paczkę roz.ebał za to że nie odebrałeś za pierwszym razem (targaj sobie sam 50 kg szmelcu 2x)
były kurier



Płacili ci za to tępy zjebie. Nie pasuje to do szkoły i zmieniać prace baranie a nie śię mścić za to kurwa, że jesteś debilem, który na dodatek nie potrafi uszanować czyichś pieniędzy. Amen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie