18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kóba 2012-09-19, 14:33
Już sobie kurwa nie można lepiej radzić na drodze niż niedojeby, bo zaraz będzie "blokować dziada.." itp. itd. Pierdolone polaczki...
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-19, 14:43 7
Alonso napisał/a:

Stały cipy pół godziny i nie mogły się włączyć do ruchu. Kurier nie wytrzymał i zrobił to sprawnie. A teraz cipy dają gazu na prostej i pokazują jak dobrze potrafią jeździć.


HondaH22 napisał/a:

Koleś jest kreatywny bo płacą mu za rozwożenie paczek a nie za stanie w korkach a skoro nikomu krzywdy tym nie zrobił że przejechał się kawałek chodnikiem to tylko beka i tyle ale paczucha będzie na czas


Kópa napisał/a:

Już sobie kurwa nie można lepiej radzić na drodze niż niedojeby, bo zaraz będzie "blokować dziada.." itp. itd. Pierdolone polaczki...



Kurwa mać, co za szczyt pierdolonego zepsucia.
Chuj wie, co się działo z przodu, dlaczego powstał taki mini korek. Może jedna łajza nie potrafiła wyjechać, ale fakt jest taki, że każdy przez to cierpiał.
Pierdolony kurierzyna pomyślał, że przecież jest tak zajebisty, że nie może czekać. Bo jemu się spieszy, tak jakby innym się nie spieszyło.
Przejechał kurwa mać po chodniku. A gdyby na tym chodniku wybiegło mu dziecko zza krzaków? To też byście mówili, że dobrze kurier zrobił?
Skurwysyn pierdolony zasłużył na wpierdol. Chcieli go zatrzymać i przemówić do rozumu, a ten znów wjeżdża na chodnik. I to w jakim miejscu! W miejscu, gdzie w każdej chwili może ktoś wyjść z budynku!
Pojeb, cholernie niebezpieczny dla otoczenia, a tutaj trafiają się debile, którzy potrafią go bronić. Na jakiej kurwa podstawie!?

"Nic nikomu nie zrobił", "paczuszka będzie na czas" - Mógł zrobić i czyjś bliski nie byłby na czas.
"nie można sobie lepiej radzić na drodze" - Na jakiej kurwa drodze? Przecież to był chodnik!

Wy, których cytuję - idźcie się leczyć i nigdy, przenigdy nie wsiadajcie za kierownicę.
Zgłoś
Avatar
peku 2012-09-19, 14:57
@Misiekman ja kolegi nie obrażam, zjeb-ów i debili w rodzinie szukaj. Chodzi o poszanowanie czyjejś pracy, czasu, pieniędzy i zdrowia (próbuje kolega wymuszać na dostawcy podnoszenie ciężaru przekraczającego normę bhp 30 kg ), co do pieniędzy 2 próba jest bezpłatna dla przewoźnika czyli twój kurier jeszcze dopłacił to twojej paczki, napisałem pod spodem BYŁY kurier.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-19, 15:06
peku napisał/a:

@Misiekman ja kolegi nie obrażam, zjeb-ów i debili w rodzinie szukaj. Chodzi o poszanowanie czyjejś pracy, czasu, pieniędzy i zdrowia (próbuje kolega wymuszać na dostawcy podnoszenie ciężaru przekraczającego normę bhp 30 kg ), co do pieniędzy 2 próba jest bezpłatna dla przewoźnika czyli twój kurier jeszcze dopłacił to twojej paczki, napisałem pod spodem BYŁY kurier.


1.Nie jesteśmy kolegami.
2.Pierwszego dnia odebrałem w pracy bo ja nie zaczynam o 11, żeby kurierzyna mógł się dodzwonić tylko o 7.
3.Jebie mnie czy dopłacił, czy nie. Jest od doręczania paczek jak dupa od srania.
4. Mówisz, że bys mi paczkę rozjebał wiec nie pierdol o szacunku do czyichś pieniędzy bo nie masz o tym najwyraźniej pojęcia.
5. Sam bym sobie paczkę zdjął. Dla mnie 50 kg to pestka. Zobacz tutaj jak wyglądam i problemu bym nie miał.

6. Nikogo do niczego nie zmuszam. Jak chujowej firmy nie stać na wysłanie samochodu wyposażonego w wózek paletowy i windę to chuj mnie to obchodzi. Paczka, ze którą zapłaciłem sporo pieniędzy ma kurwa być!
Zgłoś
Avatar
peku 2012-09-19, 15:39
@Misiekman kurierzy zwykle zaczynają o 6 a obdzwaniają syfy między 7 a 8 (gabaryty i inne zjebane paczki), to nie jest jego wina, że nie odebrałeś telefony. 2 z twojej perspektywy a dla posłańca jesteś 50 kg paczką na zwrot. 3 jeżeli ktoś nie szanuje moich pieniędzy ja nie szanuje jego, chyba zdrowy tok myślenia. 3 chodzi o kulturę pracy-poczytaj sobie co znaczy kultura. 6 firma siódemka nie specjalizuje się w przewozach tego typu nie mają paleciaków, ani wind. po części masz rację płacę wymagam.
Zgłoś
Avatar
User34 2012-09-19, 15:51 1
bavarian napisał/a:

polecam POPRACOWAĆ jako kurier i dopiero wyrazić opinie:)



Polecam POPRACOWAĆ jako polityk i dopiero wyrazić opinię o politykach
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-09-19, 16:08 1
peku napisał/a:

@Misiekman kurierzy zwykle zaczynają o 6 a obdzwaniają syfy między 7 a 8 (gabaryty i inne zjebane paczki), to nie jest jego wina, że nie odebrałeś telefony. 2 z twojej perspektywy a dla posłańca jesteś 50 kg paczką na zwrot. 3 jeżeli ktoś nie szanuje moich pieniędzy ja nie szanuje jego, chyba zdrowy tok myślenia. 3 chodzi o kulturę pracy-poczytaj sobie co znaczy kultura. 6 firma siódemka nie specjalizuje się w przewozach tego typu nie mają paleciaków, ani wind. po części masz rację płacę wymagam.



Odebrałem, kiedy dzwonił, a dzwonił ok 11.

Zapętliłeś sie. Daję ci logiczne argumenty a ty dalej tkwisz w swoim. Pozwolę sobie zakończyć tę rozmowę krótką sentencją.

Myślałeś, że trafiłeś na debila, któremu możesz powiedzieć jaki to ty hardy nie jesteś i co to ty byś nie zrobił. A okazało się, że nie posiadasz żadnych logicznych argumentów przeciw moim i zwyczajnie meandrujesz brnąc coraz głębiej w rozmowę, której się nie spodziewałeś. Shithappens. Pogódź się z tym i nie rób z siebie większego debila niz jesteś. Żegnam.
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-09-19, 17:08 1
a ten chuj z opla ma sie za szeryfa? pierdolony... nienawidzę takich "ostatnich sprawiedliwych" co to jakieś samosądy urządzają. Kurier miałoryginalny pomysł, to go trzeba zjebać od razu, takie to polskie
Zgłoś
Avatar
Kordiens 2012-09-19, 17:20
0:42 UFO
Zgłoś
Avatar
arturj123 2012-09-19, 17:24
Siódemka powinna być dumna z kierowcy, a cała akcja nadaje się jako reklama miedzy polsatowskim hitem w poniedziałki
Zgłoś
Avatar
radziuxd 2012-09-19, 17:33 1
@Misiekman, trzeba było nie walić konia z foliowym workiem na głowie to byś zdążył wyjść do kuriera.
Ba dum tsss
Zgłoś
Avatar
juki 2012-09-19, 18:02
Pracowalem w tej calej Siodemce. Jakie tam sa przekrety to nawet nasz rzad moze od nich brac lekcje
Zgłoś
Avatar
mack_k 2012-09-19, 18:15
pierdolony i to nie rosja
Zgłoś
Avatar
Aravorn 2012-09-19, 19:23
solteck napisał/a:

EPJ79NR - co za zjeb, rozstrzelać go trzeba
Powiat pajęczański...



Nie rozumiem, co Ty masz do tego kierowcy To koleś z ciężarówki zaszalał, jego rejestracji nie widać.. Od osoby wrzucającej dowiadujemy się, że był to pojazd z Częstochowy, więc miał rejestrację na początku SC.
A najgorsze jest to, że tyle piw poleciało..
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-19, 19:32
rottunio napisał/a:

"blokować dziada, zaraz pójdą hample..." polaczki cebulaczki



To nie polaczki, to hanysy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie