18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Siostra 2
m................r • 2013-04-27, 22:53
Kiedy namówiłem moją 12-letnią siostrę na anal (w końcu) zaprosiłem kumpla i najpierw była jego kolej potem ja miałem się zabawić. Gdy kumpel to robił nagle wszedł nasz (mój i siostry) ojciec. Na nic zdały się tłumaczenia, że to nie to co myśli, i tak się chuj musiał wepchnąć w kolejkę.
Zgłoś
Avatar
BishopV 2013-04-27, 22:55 14
I tak bywa. Łap piwko
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-04-27, 23:06
Masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa? Jakby coś to sprzedaje perskie dywany.
Zgłoś
Avatar
walusss 2013-04-27, 23:20 4
z kolega mame tez mame obracacie ?
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-04-28, 0:05 14
@ Goker
O co ci chodzi z tymi perskimi browarami, ani to śmieszne, ani pożytku z tego nie ma ... A jak chcesz trolować to na kwejka czy inne gówno
Zgłoś
Avatar
Korbio 2013-04-28, 1:52 27
Wiem, że to sadistic i tu, żeby być zajebistym trzeba napierdalać ciapatych, ruchać dzieci i własne siostry... Ale czy tylko dla mnie takie "dowcipy" jak ten, są tak z dupy, że autorów powinno się warnem częstować? Przecież to nawet śmieszne jest, że jest coś napisane o ruchaniu siostry, to nie oznacza, że automatycznie jest zajebiste.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-28, 2:26 107
@up

nie chcesz to nie ruchaj możesz mi oddać
Zgłoś
Avatar
ujebutor 2013-04-28, 2:36 2
1. Chujowe 2. Popracuj nad interpunkcja. Stawiasz przecinki tam gdzie nie powinienes i zapominasz o nich tam, gdzie sa niezbedne.
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2013-04-28, 3:36 3
@up Polskie znaki nie gryzą i jebie mnie to, że możesz nie mieszkać w Polsce.
Zgłoś
Avatar
sarssk 2013-04-28, 3:41 6
widać bardzo goscinny jestes skoro siostrą częstujesz daj namiar
Zgłoś
Avatar
a................8 2013-04-28, 6:28 1
Piwo za materiał własny, też mam siostrę
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-04-28, 9:03 5
Korbio napisał/a:

Wiem, że to sadistic i tu, żeby być zajebistym trzeba napierdalać ciapatych, ruchać dzieci i własne siostry... Ale czy tylko dla mnie takie "dowcipy" jak ten, są tak z dupy, że autorów powinno się warnem częstować? Przecież to nawet śmieszne jest, że jest coś napisane o ruchaniu siostry, to nie oznacza, że automatycznie jest zajebiste.



Gimbaza ma zjebane poczucie humoru i bawią ich te pedofilskie "dowcipy" dla nich to szczyt sadyzmu dla mnie debilizmu .
Każdemu takiemu szyszka w dupsko :
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-04-28, 9:05 1
Ja swoją sam ruchałem, z ojcem było dokładnie to samo , wjebał się w kolejkę ale jak młoda zaczęła krzyczeć to zleciały się 2 sąsiadki , portier, sprzątaczka i listonosz na dokładkę
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-04-28, 9:31 2
4chan za tego typu teksty bywał zamykany "do wyjaśnienia".
Moim zdaniem pisanie tego typu kawałów w pierwszej osobie powinno spowodować to samo - policja powinna się taką osobą zająć (publicznie przecież przyznaje się do gwałtu na 12 latce), wziąć ją na 48, powiedzieć współwięźniom w celi o co taki agent jest podejrzany i niech się dzieje wola nieba.
Odechce się głupich żarcików za wirtualne piwko.
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-04-28, 9:34
Mam rozumieć, że podmiot liryczny w kawale był pasywny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie