18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
wertyh 2019-08-16, 14:37 7
ciekaw jestem jaki miał plan na lądowanie
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2019-08-16, 14:49 33
Mając takich kolegów wrogowie nie są potrzebni
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-08-16, 16:03 26
@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci kutasa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-08-16, 16:18 1
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci kutasa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".



god damn right
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2019-08-16, 16:19 2
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci kutasa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".



Skończcie już pierdolić o tym polskim rządzie. Wszędzie tylko ta polityka.
Zgłoś
Avatar
Dokaka 2019-08-16, 16:58 4
Nigdy mi nie bedzie szkoda takich debili.
Dał sie namówić bo własny mózg nie działa wiec zasłużył na to w stu procentach. Niech boli
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-08-16, 17:19 15
ten typ to typowa pizda która zrobi wszystko żeby ci "fajniejsi" go polubili a oni i tak mają z tego beke
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-08-16, 18:17 2
Śmiech skurwiela, który wiedział co się stanie, a i tak ofiarę namawiał bo żywi się jej cierpieniem.
Zgłoś
Avatar
zuczi666 2019-08-16, 20:34
akcja 0:27
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-08-16, 22:02 1
na co on liczył? ale za skok i lądowanie 10/10

Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2019-08-17, 8:40
Na główkę mógł jeszcze jebnięty skoczyć..
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-08-17, 14:41
grudzin7 napisał/a:

Mając takich kolegów wrogowie nie są potrzebni



Przecież nikt mu nie kazał wyjebać się na ryj
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2019-08-22, 2:25
Zawsze jakiś debil zakmini...
Zgłoś