18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Radio TOK FM zebrało NIEZIEMSKIE BATY podczas debaty prezydenckiej w Lublinie. Tak precyzyjnej akcji obnażającej układ dawno nie było w internetach

Od 6 minuty zaczyna się akcja i po radiu jako organizatorze eventu (bardzo słusznie) jedzie cała sala z bardzo konstruktywnymi pytaniami.

Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-10-02, 16:41 2
Napisałbym 'nic tylko stąd spierdalać' ale już to zrobiłem.
Zgłoś
Avatar
Gilznosa 2014-10-02, 16:42 8
PPOLITYKA - wszyscy krzyczą przez wszystkich, nic sensownego nie wnoszą, do nikogo nic konkretnego nie dociera. Dziękuje za uwage.
Zgłoś
Avatar
BigMrBlack 2014-10-02, 16:46 2
Nie dopchał się do koryta to płacze.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-10-02, 16:52 1
Kto jest do kurwy nędzy organizatorem debaty ten kurwa jego mać decyduje o jej uczestnikach. Nie podoba się to wypierdalać. Jeżeli RN nie potrafi korzystać ze szarych komórek to niestety próbuje argumentu siły .
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-10-02, 16:54 5
Nie ma się programów, nie ma się pomysłów, nie ma się sukcesów, nie ma się doświadczenia, jedyne co się ma, to pęd do koryta, a w portfelu pusto to tak się kończy.
Niestety kurwa, tak właśnie wygląda polska polityka. Zamiast konkretnych ludzi z pomysłami, chcących coś zmienić i poświęcić trochę swojego czasu innym, mamystadko świń, i tych tłustych które żrą z koryta, i tych wychudzonych, które dopiero próbują się dopchać.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2014-10-02, 17:08
Ale o co kurwa chodzi?! Nie mam czasu słuchać przekrzykujących się pieniaczy.
Zgłoś
Avatar
K................z 2014-10-02, 17:24 5
Co za wieś hahahha. Tak zwane "wieczne gimbusy". Podobny poziom do tych od Korwina, ale oni posiadają cząstkowy mózg który zaniknął u narodowców.

Nie wiedzą co by powiedzieli, nie wiedzą jakich argumentów użyć ale KRZYCZĄ. To im zawsze wychodzi KRZYK i parcie na koryto. Oczywiscie pod zasłoną patriotyzmu co kupują debile
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-10-02, 17:24 1
Dziwnym trafem czekało krzesło dla pana
Zgłoś
Avatar
bez888 2014-10-02, 17:50 4
Czyżby nasz kraj powoli ostatkami sił próbował się odbić od dna?!

Wkurwienie rośnie szybko!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-10-02, 18:04 4
@McMenel

To niech kurwa mać zniosą wymóg posiadania koncesji na rozpowszechnianie programów radiowych i telewizyjnych i wtedy to co napisałeś będzie miało rację bytu. Wkurwiają mnie tacy etatyści jak ty. Damy PRZYWILEJE wąskiej grupie osób a od reszty wymagajmy szacunku dla ich jebanych układzików.

Ten kraj to trzyma się na jebanych trytkach. Dzisiaj byłem w WKU a tam kurwa mać "dziadki" (jak na żołnierzy niezawodowych) po 50 w kolejce po przydział mobilizacyjny. Rozpacz brała jak się na to patrzyło a jeszcze wchodzę na sadola a takie jebańce pazurami trzymające się tych pojebanych układów nawet prawo do wolności wypowiedzi najchętniej by zabrali bo kogoś kurwa mać nie lubią.

MAŚCI!
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-10-02, 18:06 1
@ McMenel

Jaki nick taki poziom komentarza...
Zgłoś
Avatar
B................k 2014-10-02, 18:18 6
Hhaha uwielbiam takie sytuacje.
Kocham patrzeć kiedy zaczyna się "palić" a czerwona hołota ma panikę w oczach i na gwałt szuka kamienia pod którego mogła by wpełznąć i przeczekać "burzę, pożar"

McMenel napisał/a:

Kto jest do kurwy nędzy organizatorem debaty ten kurwa jego mać decyduje o jej uczestnikach. Nie podoba się to wypierdalać. Jeżeli RN nie potrafi korzystać ze szarych komórek to niestety próbuje argumentu siły .



Chyba żeś ryży kmieciu, nie obejrzał do końca, co?

Jak by tak było to byś wiedział że Gówno Wybiórcza i Tok FM dopuściło się manipulacji...

Takich ryżych kmiotków jak ty jest na pęczki. Niestety.
A prawda o was jest taka że zamiast mózgu gówno wam w głowie chlupie.

Zgłoś
Avatar
MCMerci 2014-10-02, 18:20 3
To ja wyjaśnię: TOK FM zrobiło debatę, gdzie powiedziało że zaprasza WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta miasta Lublin.
I zaprosiło, ale wszystkich lewaków. A dwóch pozostałych nie zaprosiło o nie wspomnieli o tym.
Nadal cisnąc kity że zaprosili WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta organizowali debatę.
Kandydat prawicy się wkurwił i doszedł do wniosku ze on tak w chuja lecieć nie da i zrobił zajebisty teatrzyk im. Taki, że słupek w górę na bank pójdzie.
A co do reszty to widać kto zaproszony w pierwszych rzędach-same dziadki, siedzące na stołkach od czasów PRL. I przeżerające za nasze pieniądze, kogokolwiek innego nie dopuszczające.
Jakby była kiedyś(uchowaj Boże) wojna, to taki chuj a nie zobaczą mnie w kamaszach. Niech dziadki same swoje koryto bronią.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-10-02, 18:22
Ci narodowcy to jednak banda meneli
Zgłoś