18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
paero123 2020-06-12, 21:12 3
O kurwa, w USA miałby już sprawę za molestowanie przez te klepnięcie podejrzanego w tyłek. A później za te gejowskie skłonności zajęliby się nim prawdziwi Rosjanie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-12, 21:26 9
W ten fejk to tylko uwierzyłby król fejków Marawiecki...
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-06-12, 21:32 2
Nagrywający to sprzęgło
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-06-13, 0:52 7
joeblacktwo napisał/a:

Nagrywający to sprzęgło


Sprzęgło? Jak dla mnie to zwykły pedał.
Zgłoś
Avatar
garnuszek 2020-06-13, 1:01 5
jaki pedał jebany klepie gościa w zad
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2020-06-13, 2:22 12
garnuszek napisał/a:

jaki pedał jebany klepie gościa w zad



A jakby laska klepnęła laskę, to napisałbyś "lesba jebana"? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
wojtek239 2020-06-13, 10:47
To nie Rysiu taksiarz?
Zgłoś
Avatar
wariacik1982 2020-06-14, 11:21 1
Zawsze każdemu żal dupę ściska że ktoś sobie zarucha a nie on?Niech się wstydzi ten kto widzi.Ja rucham gdzie popadnie a jak komuś to się nie podoba to może już długo nic nie widzieć.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-15, 22:45
Trudny0707 napisał/a:

A jakby laska klepnęła laskę, to napisałbyś "lesba jebana"? Nie sądzę.



Laska + laska to co innego. Laski potrafią się przytulić, spać w jednym łóżku, okazywać sobie czułość, bez podtekstu, mają inną naturę. U facetów hetero jedyny dopuszczalny kontakt cielesny, to przybicie graby, wśród bliskich przyjaciół kontakt bywa bliższy, ale kończy się na męskim uścisku i kontakcie ramion. Takie rozszerzenie przybicia piątki...
Nie odnosząc się do filmu. Facet klepiący faceta w tyłek raczej jest pedałem, kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie...
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2020-06-16, 18:58
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Laska + laska to co innego. Laski potrafią się przytulić, spać w jednym łóżku, okazywać sobie czułość, bez podtekstu, mają inną naturę. U facetów hetero jedyny dopuszczalny kontakt cielesny, to przybicie graby, wśród bliskich przyjaciół kontakt bywa bliższy, ale kończy się na męskim uścisku i kontakcie ramion. Takie rozszerzenie przybicia piątki...
Nie odnosząc się do filmu. Facet klepiący faceta w tyłek raczej jest pedałem, kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie...



Nie, to nie jest coś innego. No ale zgadzam się, że kobieta klepiąca kobietę już niekoniecznie (jest pedałem).
Zgłoś