18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Skandal! Stadion Narodowy przecieka
J................. • 2012-06-09, 23:54
Cytat:


Propaganda sukcesu trwa, jednak pewnych faktów nie da się już ukryć. Architektoniczny majstersztyk, którym miał być Stadion Narodowy, okazał się wielkim bublem.

Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zawory bezpieczeństwa na dachu stadionu, odpowiedzialne za spuszczenie nadmiaru wody z dachu, zostały umiejscowione bezpośrednio nad schodami prowadzącymi z dolnych sektorów na górne.

Początkowo nikt nie zwracał nawet na to uwagi, jednak w dniu otwarcia Euro 2012 nad stadionem przeszła burza. Na własnej skórze jej skutki odczuli kibice wchodzący akurat do górnych sektorów. Zawory otworzyły się i zalały schody wraz ze znajdującymi się na nich kibicami. Całą scenę udało się na szczęście sfilmować, dzięki czemu na własne oczy możemy się przekonać o dodatkowych „zaletach” Stadionu Narodowego.

Kto wie, może umieszczenie zaworów nad schodami było zabiegiem celowym? Nic tak nie działa na rozgorączkowanych piłkarskimi emocjami kibiców jak... zimny prysznic.



Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-10, 13:19 1
Niewiele mam wspólnego z budowaniem stadionów, ale nawet ukończenie zerówki daje Ci na tyle duże kompetencje, żeby autorytatywnie stwierdzić, iż spuszczanie wody z dachu do wnętrza budynku jest spierdoloną robotą.
Rozumiem jakby źle wyznaczyli miejsca na parkingu, np. za wąskie. Ok nie ma o co się dojebać, można łatwo poprawić błąd przy użyciu farby. Ta usterka założę się będzie w chuj kosztowna.
Gdyby był zamach terrorystyczny, czy kataklizm naturalny - wtedy można powiedzieć, że organizacja Euro nic nie zawiniła bo nie miała wpływu.

Kupisz auto 'bezwypadkowe' i odkryjesz po miesiącu, że klepane to od najgorszych skurwysynów zwymyślasz tego co je opchnął no bo wydajesz swoje. Za państwowe to można gniot postawić bo przecież nie ja płacę...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-10, 13:31 1
Nie ma co narzekać. Nasie kochani fachowcy zawczasu pomyśleli i zamontowali na stałe rusztowanie dookoła stadionu, aby naprawy były łatwiejsze - myśleliście że po co są te badyle wystające z krawędzi dachu?
Zgłoś
Avatar
szczepan11600 2012-06-10, 14:35
NO Kurwa ludzie darmowy prysznic a oni narzekają ;/ Szlachta się znalazła
Zgłoś
Avatar
kicku 2012-06-10, 15:10
Pomysł był pewnie dobry, tylko wykonanie chujowe... Nie znam się na budowie stadionów a tym bardziej na konstrukcji ruchomych dachów, ale być może zabrakło jakiegoś testu/sprawdzenia odprowadzania wody, albo po prostu nie przewidzieli, że tej wody będzie aż tyle i wyjdzie z tego taki prysznic... oczywiście jest to błąd/usterka i mam nadzieję, że prędzej czy później ktoś odpowiedzialny(nie kolejnych 1000 hejterów, którzy czekają tylko żeby skoczyć komuś do gardła) to zauważy i będą jakieś poprawki ale powiedzcie mi po chuj Wy już w to wszystko mieszacie politykę?
Zgłoś
Avatar
sergio909 2012-06-10, 15:50
idymy napisał/a:

Pierdolicie narzekacie, nigdy wam nikt nie dogodzi. Chuj że przez 30 lat w Polsce sport leżał nic się nie robiło i nagle budujemy cała infrastrukturę, bez doświadczenia i wy oczekujcie ideału ? Co za spierdolona tendencja do narzekania jest w naszym narodzie, jak coś się uda to od razu szuka się skandalu, wad itp... Nic kurwa nie jest idealna i nie będzie!



Tu nie chodzi o narzekanie na to, że się buduje. Tylko na jakość wykonania. Nie jest normalne to, że na ludzi leje się woda, czy też spada fragment sufitu, świadczy to po prostu o tym, że część pieniędzy została po prostu rozkradziona i wykonanie jest chujowe, jestem pewien, że ok100 mln po prostu sobie nasi kochani politycy rozkradli i to za sam stadion narodowy, o to się właśnie tutaj rozchodzi. STADION WYKONANY JEST CHUJOWO i tyle ;/
powinny za to poleciec niewyobrażalne kary
Zgłoś
Avatar
wnk 2012-06-10, 16:01 3
Najwyraźniej ktoś się nie popisał wyobraźnią na etapie projektowym. Komuś wydawało się, że woda poleci obok schodów (chyba i tak ciekłoby po elewacji od środka? – nie znam projektu), ale nie przewidział takiego rozrzutu wody z zaworów, bo w SrałToCadzie wyglądało spoko (BTW gdzie są rury spustowe?) Pokapowali się za późno, żeby robić zmiany w projekcie, albo po prostu olali sprawę, bo pewnie w trakcie jeszcze nie jeden większy problem wylazł, a terminy gonią. We Wrocławiu jak deszcz zacina pod kątem to górna esplanada stoi we wodzie, bo nikt nie pomyślał o odpływach…
Dobrze, że chociaż podwykonawcy dostali całą swoją kasę ;] Ale póki są igrzyska, chleb i piwo to koko spoko – cieszmy się!
Nie zdziwi mnie, jak zaraz po otrząśnięciu się z nirwany mistrzostw powstanie komisja ds. afery Euro 2012.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-06-10, 16:22 1
@up
Fachowo powiedziane. Bez blaznowania o pisiorach, bez polityki. Po prostu rzetelna ocena spierdolonej pracy tandeciarzy i kretaczy.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-06-10, 16:37
zawsze kurwa sie doczepi bo nawet sport nie wypleni jebanej polityki z mozgu nie skazonego inteligencja
Zgłoś
Avatar
Miecz 2012-06-10, 17:05
Kurwa, sami inżynierowie budownictwa się znaleźli. Jak deszcz pada to musi być mokro. A ten jebany stadion (chociaż drogi w chuj) to i tak nie załapał się nawet do pierwszej DZIESIĄTKI najdroższych stadionów na świecie więc PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ ŻE BYŁ NAJDROŻSZY.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-06-10, 17:17
Miecz napisał/a:

Kurwa, sami inżynierowie budownictwa się znaleźli. Jak deszcz pada to musi być mokro. A ten jebany stadion (chociaż drogi w chuj) to i tak nie załapał się nawet do pierwszej DZIESIĄTKI najdroższych stadionów na świecie więc PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ ŻE BYŁ NAJDROŻSZY.



Człowieku, jak pada deszcz, to lecie ci się do mieszkania? Przyznałbym racje hejterom tego filmu, jakby ktoś płakał, że na jakiejś otwartej trybunie deszcz zacinał i padało, ale nie kurwa we wnętrzu stadionu pod jebanym dachem. Zanim ktoś w ogóle zacznie pierdolić, to niech się zastanowi, bo nie trzeba być inżynierem, żeby wiedzieć, że ktoś spierdolił robotę po całości, bo się woda na łeb z sufitu leje. Przecież to nie jest pieprzona ziemianka za free, tylko grube miliony złotych pochodzących z naszych podatków zostały na to wyłożone. No ale kto by się przejmował, przecież to nic złego, że rozpierdala się nasze pieniądze. Jak połowa (jeśli nie większość) komentujących tu ludzi dorośnie i zacznie solidnie zapierdalać, żeby mieć co do gęby włożyć, to zaczniecie się zastanawiać, czy faktycznie jest tak różowo, bo jest super póki żyje się w chacie z rodzicami, którzy za wszystko płacą.
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-06-10, 18:35
Było w domu siedzieć a nie się wozić po stadionie to by nie było problemu...
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-06-10, 23:18
łódźpodwodna napisał/a:


Typowy społeczniak.Boli cię to,że ktoś nagrywa skutki błędów rządu i ich pojebanej POlityki ?



Chodzi mi raczej o to, że jest euro i niezależnie czy interesujecie sie piłką czy nie to jednak oczy Europy są teraz zwrócone na Polskę. I nie zależy mi na tym żeby reprezentacja wygrała ale chciałbym, żebyśmy jako kraj zaprezentowali się jak najlepiej. Nie pomoże, jak teraz zaczną się o wojny o to, że na narodowy poszło ileś tam pieniędzy a tu dach przecieka. Wiadomo, że ktoś musi za to ponieść konsekwencje ale nie teraz tylko za miesiąc, takie przynajmniej jest moje zdanie. Bo jak widze te stare mohery i słyszę jak to wszystko jest zrobione źle, chociaż o połowie nawet nie wiedzą a o drugiej słyszały w radiu to mi sie nóż w kieszeni otwiera
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-06-11, 12:48
a jeżeli ktoś bawi się telefonem, albo trzym aparat fot. za 10 tys? i właśnie mu zawora otworzyli
Zgłoś