18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
Skatowany przez Policję ?!
Erbeen • 2013-08-15, 13:22
„To było morderstwo" -- tak o tym zdarzeniu mówią wzburzeni sąsiedzi i rodzina mężczyzny, który po zatrzymaniu przez policję trafił do szpitala, a dobę później zmarł. Rodzina chce skarżyć policję. Ta z kolei nabiera wody w usta i odsyła do prokuratury.

______________

! Szokujące ze Świata !
! Tego nie dowiesz się z TV !
! Intrygujące, wzbudzające najwięcej kontrowersji wydarzenia z całego Świata !

www.szokujacy-swiat.blogspot.com
www.facebook.com/szokujace

Idealne dla Sadola :O
Zgłoś
Avatar
Gandiz 2013-08-15, 17:34 1
Niezłe towarzystwo :/

______________

Zawsze dla was !
Zgłoś
Avatar
Erbeen 2013-08-15, 18:49
I bądź teraz świadom, że tacy czuwają nad twoim bezpieczeństwem...

Przestępca chociaż nie skatuje cie w środku dnia na środku ulicy...

______________

! Szokujące ze Świata !
! Tego nie dowiesz się z TV !
! Intrygujące, wzbudzające najwięcej kontrowersji wydarzenia z całego Świata !

www.szokujacy-swiat.blogspot.com
www.facebook.com/szokujace

Idealne dla Sadola :O
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-08-15, 19:15 6
Skurwysyństwo w biały dzień. Dać trochę władzy dzięki mundurowi jakimś debilom i tragedia murowana. Ale swoją drogą, żonka wypowiadająca się, jaki to dobry mąż nie był, a o 11,30 w niedziele napierdolony jak meserszmit, co wcale swoją drogą nie oznacza, że awanturujących się pijaków trzeba 'zabijać na śmierć'.

PS: biegły nie mógł stwierdzić co było przyczyną ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej? No kurwa pewnie ten 30 latek umarł śmiercią naturalną lub na zawał, który pewnie i tak by się wydarzył nawet jakby go nie pobili...

I proszę nie mówić na policję 'psy'. To obraza dla czworonogów.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-08-15, 19:27
jak kurwa biegły nie wie co było przyczyną? pały były przyczyna proste pierdolone państwo w państwie!

Przepraszam z awulgaryzmy ale to już przechodiz ludzkie pojęcie co ta idiotka z prokuratury papla
Zgłoś
Avatar
cookies 2013-08-15, 19:34 13
Pierdolicie wszyscy, znawcy -,-... prawda jest taka, że za darmo wpierdolu nie dostał, to, że chodzi zaćpany i zajebany nie zwalnia go z obowiązku podporządkowaniu się prawu, które musi respektować, trzeźwy, najebany, naćpany czy rudy. Nie było mnie tam ale znam sytuacje w których obrzuca się kurwami policjantów a potem sra pod siebie po wpierdolu w policyjnym radiowozie. Akcja -> reakcja, nie chciał bym żyć w państwie w którym można zwyzywać lub najebać prosto w ryj osobom które mają obowiązek zapenić bezpieczeństwo. Wyszło nie tak jak miało, pewnie miał dostać w ryj do puszczenia zwieraczy, a że był już tak wyniszczony tym gównem, nie dał sobie biedak rady... cóż, mógł to przemyśleć zanim siadł przy flaszce.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 19:36 16
cookies napisał/a:

Pierdolicie wszyscy, znawcy -,-... prawda jest taka, że za darmo wpierdolu nie dostał, to, że chodzi zaćpany i zajebany nie zwalnia go z obowiązku podporządkowaniu się prawu, które musi respektować, trzeźwy, najebany, naćpany czy rudy. Nie było mnie tam ale znam sytuacje w których obrzuca się kurwami policjantów a potem sra pod siebie po wpierdolu w policyjnym radiowozie. Akcja -> reakcja, nie chciał bym żyć w państwie w którym można zwyzywać lub najebać prosto w ryj osobom które mają obowiązek zapenić bezpieczeństwo. Wyszło nie tak jak miało, pewnie miał dostać w ryj do puszczenia zwieraczy, a że był już tak wyniszczony tym gównem, nie dał sobie biedak rady... cóż, mógł to przemyśleć zanim siadł przy flaszce.



Pozwolę sobie zacytować kamilek69:
"no i zaraz przyjdą te kurwy broniące policje i piszące, że mógł nie odpierdalać to by na dołek nie trafił... Z tego miejsca mowie, ze jesteście takimi samymi kurwami jak te psy jebane co go zabiły"
Zgłoś
Avatar
thcthc 2013-08-15, 19:39 7
jebane policyjne scierwo, ale spoko dalej broncie te kurwy co ponad prawem sa najlepiej niech jeszcze wiecej etetow zrobia i wiecej sierwa w mundurach bedzie, panstwo w panstwie ot co...

@fantomasik dokladnie tak! polac mu
Zgłoś
Avatar
gregoriano8 2013-08-15, 19:42 8
"Policjanci zostali wezwani w niedzielę 4 sierpnia, około godz. 12:20, na ul. Wallenroda we Wrzeszczu. Doszło tam do próby włamania. Włamywacz próbował wejść przez okno do znajdującego się na parterze mieszkania należącego do 72-letniego mężczyzny. Napastnik był agresywny, rzucał w 72-latka doniczkami z kwiatami. Nadto groził, że jeżeli ten nie odsunie się od okna, to go zabije - mówi Jolanta Janikowska-Matusiak, prokurator rejonowy z Wrzeszcza."

Groził śmiercią, rzucał doniczkami, stanowił ZAGROŻENIE. Niech to będzie nauczka dla innych..
Zgłoś
Avatar
veirodo 2013-08-15, 19:47
kurwa mać piszecie jakby każdy policjant był takim idiotą to że kilku jest pojebanych nie oznacza że trzeba tyrać całości
Zgłoś
Avatar
cookies 2013-08-15, 19:52 5
fantomasik napisał/a:



Pozwolę sobie zacytować kamilek69:
"no i zaraz przyjdą te kurwy broniące policje i piszące, że mógł nie odpierdalać to by na dołek nie trafił... Z tego miejsca mowie, ze jesteście takimi samymi kurwami jak te psy jebane co go zabiły"



A ty gnoju jesteś jednym z tych kurw JP i HaWuDePowców, co pierwszi srają pod siebie po skonfrontowaniu się z twoimi wyimaginowanymi "oprawcami" kurwa śmiech mnie bierze jak czytam takie pizdy, bo pierwszy biegł byś ze łzami w dupie na komisariat jak by Ci składaka zajebali spod bloku, albo felgi od malucha.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-15, 19:55 1
@up twój sposób pisania jak u debila .
Zgłoś
Avatar
Parówka 2013-08-15, 20:07
@up
Skąd wiesz, że on taki jest?

Mój powyższy post był skierowany do cookies. Zapomniałem przejść na ostatnią stronę
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 20:09 3
cookies napisał/a:



A ty gnoju jesteś jednym z tych kurw JP i HaWuDePowców, co pierwszi srają pod siebie po skonfrontowaniu się z twoimi wyimaginowanymi "oprawcami" kurwa śmiech mnie bierze jak czytam takie pizdy, bo pierwszy biegł byś ze łzami w dupie na komisariat jak by Ci składaka zajebali spod bloku, albo felgi od malucha.



Uuuu wyczuwam próbę pojechania po mnie.

Po pierwsze kmiocie, to dla Ciebie Pan jak już, bo nie przypominam sobie, żebyśmy przechodzili na "Ty".
Po drugie kmiocie, to wyobraź sobie, że nie należę do "Jp tylko na 50% bo na więcej mi mama nie pozwala", mam szacunek do niektórych policjantów (specjalnie wyróżniłem, bo na miano policjanta sobie trzeba zasłużyć. Ci panowie z filmu to zwykłe spierdolone psy, które chciały się wyżyć i szukały tylko okazji).
Po 3 kmiocie, to zanim kogoś obrazisz nie znając go, przemyśl 10 razy zanim coś "mądrego" o nim napiszesz. Chociaż śmiem wątpić w to, że potrafisz myśleć, bo jak widzę 30 lat wzwyż w profilu i sposób w jaki to ludzie po szkole się wysławiają na tym portalu, to mi się śmiać z nich chce.

Serdecznie nie pozdrawiam kmiotku.
Zgłoś
Avatar
Bobbson32 2013-08-15, 20:18
niedługo się ktoś wkurwi,wyjdzie na ulice i odwali patrol psów..to już nie jedna taka akcja gdzie skatowali chłopa.
Zgłoś
Avatar
Timitum 2013-08-15, 20:20
@fantomasik szkoda na niego pisać, jebany troll albo sam na liście płac
@up zaraz by stan wyjątkowy wprowadzili, problem jest taki, że władza ma broń a my nie...

A smutna prawda jest taka, że pomimo, że mam pracę nie szlajam się po osiedlach i przestrzegam norm społecznych, to bezpieczniej się czuje z dala od policji. Mam znajomka, ostatnim razem jak dresiarze spuścili mu wpierdol na mieście to jeszcze od psiarze zafundowali mu wyrok. Byłem przy tym jak dostał bęcki (ja też swoją drogą), byłem na rozprawach. Mam fart, że mi mnie nie posadzili, ale ja czytałem co podpisuje po zeznaniach (np podsunęli mi przyznanie się do winy, że niby ja komuś najebałem)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie