18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Skatowany przez Policję ?!
Erbeen • 2013-08-15, 13:22
„To było morderstwo" -- tak o tym zdarzeniu mówią wzburzeni sąsiedzi i rodzina mężczyzny, który po zatrzymaniu przez policję trafił do szpitala, a dobę później zmarł. Rodzina chce skarżyć policję. Ta z kolei nabiera wody w usta i odsyła do prokuratury.

______________

! Szokujące ze Świata !
! Tego nie dowiesz się z TV !
! Intrygujące, wzbudzające najwięcej kontrowersji wydarzenia z całego Świata !

www.szokujacy-swiat.blogspot.com
www.facebook.com/szokujace

Idealne dla Sadola :O
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-08-15, 20:24
Veirodo napisał/a:

kurwa mać piszecie jakby każdy policjant był takim idiotą to że kilku jest pojebanych nie oznacza że trzeba tyrać całości



A jak jest z muzułmanami? Przecież też nie wszyscy z nich to wybuchające skurwysyny katujący na śmierć własne żony, a jednak tyra się po całości. Tak samo jest w tej sytuacji - coraz częściej pojawiają się przypadki nadużyć. Milczenie w tym wypadku i tym samym nie sprowokowanie do zmian wewnętrznych policji jest dla mnie równoznaczne z "mi jeszcze nie wpierdolili czyli jest dobrze".
Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-08-15, 20:24 2
Hipokryzja - polski sport narodowy.

Kiedy krakowscy kibole zajebali człowieka maczetą i mówiono jacy to kibice są źli - szufladkowanie, rozdmuchiwanie problemu, walka rządu z opozycją.
Kiedy gdańskie psy pobiły człowieka na śmierć i mówi się jacy to policjanci są źli - prawda, sama prawda i tylko prawda...

______________

I'm not crazy, my reality is just different than yours.
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-08-15, 20:27 3
@UP

Niejedna akcja też była że skatowali policjanta za nic. To idzie w obie strony. Ale mnie wkurwia, że się odzywają ludzie którzy nawet nie mają o tym pojęcia a się wypowiadają. Jakby przyszło co do czego i tak połowa tutejszych napinaczy by wezwała "psy". Co to się ze światem dzieje teraz. Ludzie mordują się na ulicach bardziej niż kiedyś, gwałcicieli jest więcej niż kiedyś i do czego to zmierza? Ja ze swojej strony tylko mogę powiedzieć, że zawsze wina jest po obu stronach. Tak samo i w tym przypadku. A co poniektórzy tutaj toczą jakąś niedojebaną walkę między policją a ludźmi i kto jest gorszym zwyrodnialcem. Wy się cieszcie, że milicji już nie ma ani UBecji bo naprawdę wtedy byście zaczęli pyskować to jeden z drugim gumową pałą by dostał i na 48 został zabrany to by się odechciało już na zawsze pyskować im. Szanujmy się nawzajem to nic się nie stanie ani ze strony obywateli ani ze strony policji.

______________

Facet z brodą dwie korzyści, pizdę liże dupe czyści
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 20:33
adm8898 napisał/a:

@UP

Niejedna akcja też była że skatowali policjanta za nic. To idzie w obie strony. Ale mnie wkurwia, że się odzywają ludzie którzy nawet nie mają o tym pojęcia a się wypowiadają. Jakby przyszło co do czego i tak połowa tutejszych napinaczy by wezwała "psy". Co to się ze światem dzieje teraz. Ludzie mordują się na ulicach bardziej niż kiedyś, gwałcicieli jest więcej niż kiedyś i do czego to zmierza? Ja ze swojej strony tylko mogę powiedzieć, że zawsze wina jest po obu stronach. Tak samo i w tym przypadku. A co poniektórzy tutaj toczą jakąś niedojebaną walkę między policją a ludźmi i kto jest gorszym zwyrodnialcem. Wy się cieszcie, że milicji już nie ma ani UBecji bo naprawdę wtedy byście zaczęli pyskować to jeden z drugim gumową pałą by dostał i na 48 został zabrany to by się odechciało już na zawsze pyskować im. Szanujmy się nawzajem to nic się nie stanie ani ze strony obywateli ani ze strony policji.



Jasna sprawa. Ja i pewnie jeszcze paru rozumnych ludzi się znajdzie co to rozumieją. Ale jak rozumieć psa, który katuje chłopaka na śmierć!? Policja nie jest od wymierzania sprawiedliwości. Policja jest od pilnowania prawa. Jeśli chcą wymierzać sprawiedliwość, to niech sobie zbudują wehikuł czasu i się cofną do czasów dzikiego zachodu.
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-08-15, 20:42
@x2up dlatego obywatel powinien mieć własną broń. Nie chce mi się srać statystykami od amerykańskich naukowców, ale ponoć przestępczość spada jak obywatel ma klamkę za paskiem. Wtedy każdy każdego szanuje, a przynajmniej czuje respekt
Zgłoś
Avatar
M.K. 2013-08-15, 20:48
Mówią, że pobili go na oczach wszystkich. Czy wy naprawdę wszyscy myślicie, że jakikolwiek policjant pobiłby człowieka na oczach świadków? Myślcie ludzie. Poza tym, zwykli ludzie nie odróżniają środków przymusu bezpośredniego dozwolonych prawem od bicia. Dla takich z tej ulicy i okolic Policja zawsze będzie brzydka. Przejdźcie się tamtędy, zobaczcie jaka patolnia tam mieszka. Gwarantuję, że będziecie omijać to miejsce po zmroku. Już sam fakt próby włamania o 12 w południe w niedzielę coś sugeruje. No i oczywiście gość nie mógł chcieć się włamać, bo miał pracę... A że o tej porze napierdzielony i naćpany to ch*j. Żenada. Stawianie zniczy pod tym oknem - to samo. Mógł się rzucić na policjantów z nożem, to by go zastrzelili i nie byłoby sprawy.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-08-15, 20:49
Jak mnie kurwica bierze, gdy Ci co mają ochraniać i dbać o bezpieczeństwo, postępują wręcz przeciwnie. No kurwa jego mać, policja powinna być ostatnia, która zabija ale widać u nas jest zupełnie inaczej. No ale jak to się mówi są psy i policjanci. Mam nadzieję, że psy, które dopuściły się tego wszystkiego, wylądują w celi z gitami a ich odbyty będą regularnie penetrowane a twarze połamane
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-08-15, 20:50 2
dobrze psiarnia zrobiła. Jednego patola mniej
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-08-15, 20:59
lystonosz napisał/a:

dobrze psiarnia zrobiła. Jednego patola mniej



Ty bedziesz nastepny.

______________

Rząd chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 21:05
M.K. napisał/a:

Mówią, że pobili go na oczach wszystkich. Czy wy naprawdę wszyscy myślicie, że jakikolwiek policjant pobiłby człowieka na oczach świadków? Myślcie ludzie. Poza tym, zwykli ludzie nie odróżniają środków przymusu bezpośredniego dozwolonych prawem od bicia. Dla takich z tej ulicy i okolic Policja zawsze będzie brzydka. Przejdźcie się tamtędy, zobaczcie jaka patolnia tam mieszka. Gwarantuję, że będziecie omijać to miejsce po zmroku. Już sam fakt próby włamania o 12 w południe w niedzielę coś sugeruje. No i oczywiście gość nie mógł chcieć się włamać, bo miał pracę... A że o tej porze napierdzielony i naćpany to ch*j. Żenada. Stawianie zniczy pod tym oknem - to samo. Mógł się rzucić na policjantów z nożem, to by go zastrzelili i nie byłoby sprawy.



Kurwa... takie wrzucanie ludzi z jednej ulicy do jednego wora patologii to jest taaaaaaaaaaaaaakie kurwa polskie. No i chuj, że chujowa dzielnica!? U mnie w mieście też tak jest i co? Też jestem patolem!? Ogarnij się człowieku. Powtórzę się jeszcze raz. Nawet jeżeli ten człowiek złamał przepisy, nawet jeżeli wyzywał policję od najgorszych... nie mieli prawa. Nie oni są od tego, żeby wymierzać sprawiedliwość, tylko sądy. Inna sprawa, że polskie sądy i polskie prawo jest z dupy, ale podkreślam jeszcze raz... to nie powód do samowolki i wymierzania sprawiedliwości na własną rękę. I tak, myślę, że są tak popierdoleni, że spuścili mu wpierdol przy świadkach. Były już takie przypadki, że "władza" robiła samosąd przy świadkach, chociażby sławni funkcjonariusze SM z Torunia. Jebie mnie to, jakim człowiekiem on był i co zrobił. Policja do kurwy nędzy NIE MA PRAWA SAMEJ WYMIERZAĆ SPRAWIEDLIWOŚCI!!
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-08-15, 21:32 1
Policja ma narzędzia do tego żeby osobę agresywną obezwładnić bez zabijania jej - gaz, taser, kajdanki. Mogliby mieć nawet środki usypiające. Skoro ich nie użyli, a zakatowali gościa to są mordercami. Skończone bydlaki.
Moim zdaniem, skoro już doszło do tragedii, powinno być tak.

1. Zwolnić typów z Policji, od razu.
2. Nasłać komornika na nich, rodzinie wypłacić od razu jednorazową rekompensatę.
3. Niech killerzy poszukają innej roboty, najlepiej pod nadzorem, i składają się dożywotnie na rentę dla rodziny zabitego.
4. Wypalić im na czołach piętna, żeby ich ludzi omijali z daleka.

A jak wymiar sprawiedliwości sobie tak nie poradzi to tych Panów powinni po kolei odwiedzać znajomi zabitego w czarnych kominiarkach. Niech poczują zemstę na sobie.

Osobiście chciałbym im splunąć w twarze. Tak się zbulwersowałem że zaraz mi żyłka pęknie.

______________

Life is brutal, and full of zasadzkas
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-08-15, 21:34 4
Kurwa....news sprzed tygodnia i jak to w mediach fakty nagiętę do granic możliwości....
Koleś poległ z powodu niewydolności krążenia i oddychania (to są wnioski po sekcji zwłok). Trwa jeszcze ustalanie czy kolo nie był pod wpływem dragów. Zaczal spierdalac z radiowozu i wygrazac policjantom to go zglebowali i doprowadzili do ladu .
Okolica w której akcja się rozegrała słynie z tego że po zmroku lepiej się tam nie zapuszczać po takie zageszczenie zwyroli można spotkać we Wronkach albo w Białołęce.
Po trzecie - gosc zostal zlapany w trakcie wlamania (obrzucił 70 letniego wlasciciela mieszkania doniczkami kazal mu wypierdalac bo go zajebie). Rozjebalo mnie usprawiedliwianie delikwenta ze mial problemy finansowe i pewnie byl najebany i pomylil mieszkania (wlazl przez okno) a tu od razu Policja i w ogole.
Nie ma znaczenia czy szanuje Policje czy nie - mogli mu nawet lapy ujebac tepym toporem na oczach zgromadzonych oburzonych. Postawilbym funkcjonariuszom krate piwa i jebnal sobie na oknie baner "Policja Rulez"
Jakby ktoremus z tych "jp na 100% , jebana policja itp" ojebali chate, to byscie klaskali jak ten Pan ponizej

Zgłoś
Avatar
.gRUBy. 2013-08-15, 21:39
"policja nas chroni, a kto nas chroni przed policją?"
Zgłoś
Avatar
M.K. 2013-08-15, 21:41 1
up

Skoro twierdzisz, jak twierdzisz, to cóż zrobić. Gdyby było tak, jak mówisz, to już dawno byliby zawieszeni, a nie są. Skoro tylu świadków, to dlaczego tego nie zrobili? Gdyby byli tacy popierdoleni to już dawno zostaliby wyrzuceni, bo nie były to "szczypiory". Policja nie wymierzyła tu sprawiedliwości. Pewnie jesteś z tych, co nie odróżniają środków przymusu bezpośredniego od zwykłego lania. Bić pałką leżącego? Po co, skoro już leży? Na oczach wszystkich? Jesteś niepoważny, jeśli sądzisz, że tak było. Słuchaj dalej takich, co się tam wypowiadają, to pewnie niedługo się dowiesz, że tak naprawdę to wsadzili mu nóż pod żebro, bo pani Stasia z okna widziała. Myślisz, że normalny człowiek wskoczyłby między całą tą bandę oszołomów i krzyczał, że Policja dobrze zrobiła? Tam pojawili się ci, co nie lubią Policji i trudno oczekiwać od nich aprobaty jakichkolwiek działań, które ich dotykają w sposób negatywny dla nich. Nie mógł umrzeć od tego, czym się naćpał? Wielu znacznie młodszych ludzi ginie po zabawie z np. dopalaczami.

Wiadomo, że nie wszyscy w danej dzielnicy są patolami. Ale określenia takie jak "dzielnica latających noży" (akurat nie w przypadku tej dzielnicy) nie biorą się znikąd.

Ale to i tak Ciebie nie przekona, więc idź dalej krzyczeć swoje hasła. Może znicz postawisz?

Powyższe oczywiście odnosi się do fantomasika.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 21:59
M.K. napisał/a:

up

Skoro twierdzisz, jak twierdzisz, to cóż zrobić. Gdyby było tak, jak mówisz, to już dawno byliby zawieszeni, a nie są. Skoro tylu świadków, to dlaczego tego nie zrobili? Gdyby byli tacy popierdoleni to już dawno zostaliby wyrzuceni, bo nie były to "szczypiory". Policja nie wymierzyła tu sprawiedliwości. Pewnie jesteś z tych, co nie odróżniają środków przymusu bezpośredniego od zwykłego lania. Bić pałką leżącego? Po co, skoro już leży? Na oczach wszystkich? Jesteś niepoważny, jeśli sądzisz, że tak było. Słuchaj dalej takich, co się tam wypowiadają, to pewnie niedługo się dowiesz, że tak naprawdę to wsadzili mu nóż pod żebro, bo pani Stasia z okna widziała. Myślisz, że normalny człowiek wskoczyłby między całą tą bandę oszołomów i krzyczał, że Policja dobrze zrobiła? Tam pojawili się ci, co nie lubią Policji i trudno oczekiwać od nich aprobaty jakichkolwiek działań, które ich dotykają w sposób negatywny dla nich. Nie mógł umrzeć od tego, czym się naćpał? Wielu znacznie młodszych ludzi ginie po zabawie z np. dopalaczami.

Wiadomo, że nie wszyscy w danej dzielnicy są patolami. Ale określenia takie jak "dzielnica latających noży" (akurat nie w przypadku tej dzielnicy) nie biorą się znikąd.

Ale to i tak Ciebie nie przekona, więc idź dalej krzyczeć swoje hasła. Może znicz postawisz?

Powyższe oczywiście odnosi się do fantomasika.



Kurwa...kocham takich co zakładają, że mnie nic nie przekona Normalnie wróżbita z tvnu się znalazł

Ale wracając do tematu. Widzisz, drogi wróżbito, zbyt dużo było akcji już, gdy psiarnia ( i w sumie nie tylko psiarnia, bo kochana SM też) dała dupy po całości. Baaaaaaaa nawet zostało to udokumentowane przez świadków, których i tak pewnie nazwiesz patologią. Nie wierzysz!? Proszę przykłady:
wyborcza.pl/1,75478,13956681,Policjant_skazany_za_pobicie_uczestnika_M...

kefir2010.wordpress.com/2013/04/21/straz-miejska-w-toruniu-brutalnie-s...

gloswielkopolski.pl/artykul/785695,policja-mnie-pobila-twierdzi-mieszk...

tvn24.pl/wiadomosci-poznan,43/zlamana-noga-i-slady-przypalania-pobili-...

Dalej wymieniać? Zaznaczam również, jak już napisałem wcześniej... nie jestem fanem jp na 50%, ale też nadużywających władzy kundlów również. Kundlów, bo policjantami ich nazwać nie można.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie