18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Skatowany przez Policję ?!
Erbeen • 2013-08-15, 13:22
„To było morderstwo" -- tak o tym zdarzeniu mówią wzburzeni sąsiedzi i rodzina mężczyzny, który po zatrzymaniu przez policję trafił do szpitala, a dobę później zmarł. Rodzina chce skarżyć policję. Ta z kolei nabiera wody w usta i odsyła do prokuratury.

______________

! Szokujące ze Świata !
! Tego nie dowiesz się z TV !
! Intrygujące, wzbudzające najwięcej kontrowersji wydarzenia z całego Świata !

www.szokujacy-swiat.blogspot.com
www.facebook.com/szokujace

Idealne dla Sadola :O
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-15, 21:59
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Kurwy we własnej osobie, czyli MOwcy albo ich synalki. Pełno tego ścierwa w instytucjach państwowych, a dlaczego? - bo nie przeprowadzoną dekomunizacji, ot co!

Piwo, niech większe grono zobaczy ten materiał.



Pierdolisz. Najbardziej odpierdala pałkarzom, którzy ze slumsów do policji poszli, tym dresiarzom skuszonym pensją koło 2,5 koła per miesiąc.

I nie wrzucajmy wszystkich pał do jednego wora - miałem do czynienia z naprawdę przyjaźnie nastawionymi do ludzi policjantami, nie wiem jak wy.
Zgłoś
Avatar
DARX 2013-08-15, 22:02
policja to bezkarne kurwy robia czy jestes winny czy nie i tak sa cwani .. nie raz widzialem i slyszalem jak napierdalaja ludzi, sam czasem wylapalem .
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 22:04
dionizodoros napisał/a:


I nie wrzucajmy wszystkich pał do jednego wora - miałem do czynienia z naprawdę przyjaźnie nastawionymi do ludzi policjantami, nie wiem jak wy.



True Jedynie ta zasada nie tyczy się murzynów i ciapatych
Zgłoś
Avatar
DARX 2013-08-15, 22:05
policja to bezkarne k u r w y sa ponad prawem normalnego spoleczenstwa sam widzialem i slyszalem nieraz jak ktos dostal wpier czymaja sie bezkarnych zasad .z regoly pies ma zawsze racje szy jestes winny czy nie , chociaaz byl bys bez winy jak chca to wymusza
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-08-15, 22:06
DARX napisał/a:

policja to bezkarne k u r w y sa ponad prawem normalnego spoleczenstwa sam widzialem i slyszalem nieraz jak ktos dostal wpier czymaja sie bezkarnych zasad .z regoly pies ma zawsze racje szy jestes winny czy nie , chociaaz byl bys bez winy jak chca to wymusza



Ale naucz się najpierw pisać składnie...
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-15, 22:09
adm8898 napisał/a:

@UP

Niejedna akcja też była że skatowali policjanta za nic. To idzie w obie strony. Ale mnie wkurwia, że się odzywają ludzie którzy nawet nie mają o tym pojęcia a się wypowiadają. Jakby przyszło co do czego i tak połowa tutejszych napinaczy by wezwała "psy". Co to się ze światem dzieje teraz. Ludzie mordują się na ulicach bardziej niż kiedyś, gwałcicieli jest więcej niż kiedyś i do czego to zmierza? Ja ze swojej strony tylko mogę powiedzieć, że zawsze wina jest po obu stronach. Tak samo i w tym przypadku. A co poniektórzy tutaj toczą jakąś niedojebaną walkę między policją a ludźmi i kto jest gorszym zwyrodnialcem. Wy się cieszcie, że milicji już nie ma ani UBecji bo naprawdę wtedy byście zaczęli pyskować to jeden z drugim gumową pałą by dostał i na 48 został zabrany to by się odechciało już na zawsze pyskować im. Szanujmy się nawzajem to nic się nie stanie ani ze strony obywateli ani ze strony policji.



Pytanie tylko, czy kiedyś nie było równie wielu psycholi, gwałcicieli i morderców, tylko po prostu media ich nie afiszowały.
Zgłoś
Avatar
imonfire 2013-08-15, 22:09
Z materiału ewidentnie widać, że koleś to jakiś cwaniak i kryminał. Nawet żona po nim nie płacze. Wcale się nie dziwę, że go dojechali skoro był agresywny i odwalał w samo południe w centrum miasta. A pewnie jeszcze nafurany to nie dużo brakowało, żeby zszedł. Kto mieczem wojuje - od miecza ginie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-08-15, 22:16
2mad napisał/a:

@x2up dlatego obywatel powinien mieć własną broń. Nie chce mi się srać statystykami od amerykańskich naukowców, ale ponoć przestępczość spada jak obywatel ma klamkę za paskiem. Wtedy każdy każdego szanuje, a przynajmniej czuje respekt



Porównaj sobie ilość morderstw w ciągu roku w USA (316,457 tys. mieszkańców) z ilością morderstw w Unii Europejskiej (507,890 tys. mieszkańców), później sprawdź ile z nich zostało dokonanych za pomocą broni palnej. Amerykańce są po prostu pojebani?

(specjalnie nie podałem źródła ani konkretnych liczb, byś nie zarzucił mi "czerpania z lewackich mediów")
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-08-15, 22:57
Ezoteryk napisał/a:

Policji już w tym kraju od dawna odpierdala , ta ich wolność to przegięcie nieraz były sytuacje że skatowali kogoś za picie piwa lub za to że źle wyglądał , pewnie jakaś pizda napisze że to nie możliwe , otóż możliwe trafisz na przesłuchanie to niema innej drogi do wyciągnięcia informacji niż wpierdol , a coś źle odpowiesz to cię wrobią w jakieś gówno , czasem zdarzają się wyjątki policjantów , ale trzeba ująć " Pies to charakter , Policjant to zawód " .



Sorry ale jaka wolność? Wolność to ma policja w USA, a nie w Polsce. Mało jest filmów w internecie jak policjant jest gnojony bo po prosi kogoś o dokumenty? Sorry ale żeby policja była skuteczna to musi mieć prawa, to jasne że zdarzają się sytuacje jak te ale nie mówmy przez to żeby ograniczać policji prawa
Zgłoś
Avatar
skrzydlatko 2013-08-15, 22:59 1
Materiał filmowy jest mega zmanipulowany. Tu macie w miarę bezstronną relację i przy okazji, zobaczcie jakie są komentarze. trojmiasto.pl/wiadomosci/Zmarl-w-szpitalu-do-ktorego-trafil-z-komisari...

______________

Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-15, 23:11
Kolejne niewiniątko, kurwa mać
Zgłoś
Avatar
acemund 2013-08-15, 23:38
Takie coś się dzieje na prawdę.

Mój wujek zmarł w szpitalu po tym jak skatowali go policjanci. Bawił się spokojnie na dożynkach. Też był pod wpływem alkoholu. Od ponad 5 lat nie znaleziono winnego. W tej sprawie też nic nie udowodnią policji, mogę się założyć.
Zgłoś
Avatar
solight 2013-08-15, 23:44
Oczywiscie opinia bieglych bedzie za miesiac bo tyle czasu zajmie komendzie zorganizowanie hajsu i nadanie przelewu w odpowiednie miejsce
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2013-08-16, 1:15 1
A kto tam wie, może wkurwił psa rzucając głupie teksty po pijaku a pies nerwowy był to mu nerwy puściły. Mam znajomego w psiarni co nierzadko narzeka jak się na wódkę umówimy bo praca niezbyt dobrze płatna, a i co rusz przełożeni jebią cię jak chcą bo jak masz niższy stopień to gównem jesteś nie wspominając o wszechobecnej nienawiści ze strony społeczeństwa któremu nie podoba się żadna jednostka która egzekwuje jakieś prawo itp, nie lubimy ich bo nie lubimy się podporządkowywać. Jak ktoś psa zabije to spoko kurwa pewnie nadużywał władzy, a taki gość też pewnie ma żonę dziecko i matkę która będzie po nim płakać. Nauczmy się kurwa szacunku do siebie zamiast wzajemnego mieszania się w gównie to nie będzie takich akcji.

na dobranoc dodaje wierszyk:

dreptał cwaniak po chodniku
z łbem zmiękczonym od napitków

spotkał stróża na swej drodze
i wnet wszczął go mieszać z błotem

będąc pewnym swej pozycji
mięsem nawrzucał policji

idioci ci stróże prawa
pomyślał będzie zabawa

co mi zrobisz psie jebany?
czy zakujesz w swe kajdany?

śmiał się cywil, śmiał okrutnie
przekleństwami rzucał butnie

nie pomyślał to rzecz jasna
że ten "pies" jak człowiek każdy

też ma swoją godność przecież
nie lubi gdy po niej depczesz

być niemiłym, toż wypada
mieszać z gównem, to przesada

więc pies na to zmrużył oczy
nie będe się z tobą droczył

dość już tego zchlana mordo
nie myśl że ci wszystko wolno

i się wkurwił na cywila
pałą mierząc prosto w ryja

jeden drugi czwarty bęc
na obelgi przyszła chęć?

no to żryj tą pałę kmiocie
ja posłucham twych wypocin

no i przestał cwaniakować
ze zdziwienia aż siniejąc

a był taki mądry w słowach
przekleństwami w twarz się śmiejąc

lecz wy tutaj cni sadole
męczennikiem go robicie

cwaniakował dostał swoje
takie przecież kurwa życie...
Zgłoś
Avatar
Toofaster1 2013-08-16, 1:38
Kurwa mać. Jebany kraj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie