18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-06-22, 23:03 7
Po co wstawiasz takie gówna? Jesteś aż tak upośledzony że w to wierzysz, czy za takich masz użytkowników tego portalu? Napiszę CI teraz ciekawostkę, więcej wartą niż ten badziew, mianowicie wiara w wymyślone rzeczy jest wprost proporcjonalna do posiadanego ilorazu inteligencji. W skrócie im głupszy jesteś, tym bardziej wierzysz w nieracjonalne rzeczy. PS Prawdziwie paranormalny jest ryj Twojej starej.
Zgłoś
Avatar
DużyKogut 2024-06-22, 23:12 5
Prawie się zesrałem ze strachu! Żartuję, nawet nie włączyłem tego gówna
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-23, 0:16
djpallaside klepałby!
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-06-23, 0:52 4
straszne gówno, żal oglądać
Zgłoś
Avatar
XTralala 2024-06-23, 8:35
Niech tylko ktoś da za to piwo temu zmora włoży rękę w dupe
Zgłoś
Avatar
Necro 2024-06-23, 14:24 3
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Po co wstawiasz takie gówna? Jesteś aż tak upośledzony że w to wierzysz, czy za takich masz użytkowników tego portalu? Napiszę CI teraz ciekawostkę, więcej wartą niż ten badziew, mianowicie wiara w wymyślone rzeczy jest wprost proporcjonalna do posiadanego ilorazu inteligencji. W skrócie im głupszy jesteś, tym bardziej wierzysz w nieracjonalne rzeczy. PS Prawdziwie paranormalny jest ryj Twojej starej.



Nic nie jest prawdziwe. Nie wierzę już w nic nawet w ludzi. Oglądam dla klimatu, bo się najebałem. Więc się podzieliłem linkiem i wrzuciłem na portal do odpowiedniego działu na takie rzeczy. Soft=Gówno po to powstał ten dział i będę wrzucał co mi pasuje. Ale wiedziałbyś to, gdybyś nie był upośledzony
Zgłoś