18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mirek19850509 2023-11-08, 22:29
Cytuje rzecznika polskiej policji jego słówa z lata tego roku, w związku z 40 procentowym wzrostem przestępczość w Polsce w ostatnich dwóch lat ,polska policja nie będzie pozdwax do informacji publicznej , narodowość przestępstcow,gdyż mogło by to wypłynąć na naszych sąsiadów ,tzn ukrow tyle dobranoc
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-11-08, 22:40 4
chujowo to zrobiła. Lejesz gościowi gaz na ryj w opór. Kończysz jak rzyga albo nie masz gazu

Kriski napisał/a:

Się do władzy rudy dorwie to i czarno-prochowce zdelegalizuje. Suweren ma być bezbronny żeby mu głupoty do głowy nie przychodziły.



Ale wiesz o tym ze nad delegalizacja czarnoprochowcow intensywnie pracował PIS i zostały obronione bo środowisko strzeleckie narobiło hałasu? Miedzy innymi ja brałem udział w pisaniu listow do posłów opozycji żeby obronić CP przed PIS?
Cp zalegalizowało w Polsce właśnie PO jebany debilu.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-08, 22:45
erutlev napisał/a:

Akurat w Żabkach za ladą często stoi właściciel albo członkowie rodziny.



często to nie zawsze, poza tym żabki to nie jedyne sklepy na świecie, a ja napisałem oólnie
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-11-08, 23:06 1
zawsze mnie dziwi czemu tak te kurwy pracownicy bronią kasy w sklepie ? xDDD nie raz tu na sadolu widziałem jak ktoś napdał sklep i pracownik bronił kasy i dostawał kose pod żebra xD i co on myslal? jego szef tylko potem zadowolony że mu pensji nie musi wypłacić a jedyne zmartwienie że musi na gwałt znaleźć nowego pracownika,.... albo lepiej, innego zmusić do jebania po 16 godzin ale przynajmniej na miesiąc będzie mieć mniejszy zus do zapłacenia za pracownika.. gdybym ja pracował na kasie i bym miał włamywacza to chętnie sam bym mu kasę otworzył i powiedział że jest prawilną mordą i umie zawalczyć o swoje, a nie szarpać się z nim i narażać zycie dla biznesu kurwy janusza co mnie nie szanuje i wyzyskuje xD może szmata myslala ze podwyzsze dostanie? podwyzke 50 gr za godzine przez kolejne 3 miesiące xD
jebac kurwy co za cudze wlasnosc materialna narażają swoje zdrowie xD

Lobo24 napisał/a:

Tutaj w Kobyłce 2 pojebów napadło na sklep. Właściciel napierdalał 1 typowi zrobił akupunkturę wielkim nożem. Typ zmarł a właściciela uniewinnili. Idzie zmiana na lepsze.



co innego właściciel a pracownik, ja tez gdybym byl wlascicielem i stał na kasie to bym walczył dla zasady za te 300 zł dziennego utargu ale dla zasady.. a co innego pracownik co wycenia swoje zycie na 300 zł byle zadowolić pracodawce xD aż gardze takimi ludzmi bardziej niż złodziejami. gdyby typ miał nóż ta suka juz by gryzła piach a januszex z zabki by musiał wyjebać 30 zł na wiązanke na pogrzebie żeby nie wyszło że jest skąpym skurwielem xD
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-11-08, 23:27 2
Lobo24 napisał/a:

Tutaj w Kobyłce 2 pojebów napadło na sklep. Właściciel napierdalał 1 typowi zrobił akupunkturę wielkim nożem. Typ zmarł a właściciela uniewinnili. Idzie zmiana na lepsze.



Właściciel żyje TYLKO dlatego, że w Polsce nie ma powszechnego dostępu do broni, więc bandyta mógł mu co najwyżej machać przed nosem straszakiem. Gdyby rzecz działa się w stanach albo Brazylii to dostałby kulkę i tyle by było z jego bohaterstwa. Swoją drogą, niezły debil z tego właściciela, zeby dla dziennego utargu, który pewnie i tak jest ubezpieczony, ryzykować życie.
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2023-11-09, 0:33 1
lukas_21221 napisał/a:

Dlatego jestem za dostępem do broni



Ta i potem by sebixy na melanżach na melanżach grali w paintballa. To społeczeństwo nie dorosło do broni, skoro na drodze nie potrafi ogarnąć emocji. Zupełnie jak murzyni w USA.
Zgłoś
Avatar
sadoman 2023-11-09, 9:03
na szczęście nie mieli prawdziwej broni bo w innym przypadku byłby dwa trupy i to na pewno nie byliby padający
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2023-11-09, 9:34
Jebane, polskie, prawackie czarnuchy. Typowy wyborca PiSu,
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-09, 10:33
LubiewDupkę napisał/a:

nie z lewakciego pierdolenia kretynie ! i rudego lisa pewnie masz 15 lat i nie ogarniasz jak było za platfusa albo jesteś dorosły i masz siano w głowie .......



Dobrze, że sam pamiętasz jak było nie tylko za platfusa, ale i za dzieciaka, nick chyba nie przypadkowy?
Zgłoś
Avatar
Piotr2291 2023-11-09, 16:08 1
Kriski napisał/a:

Się do władzy rudy dorwie to i czarno-prochowce zdelegalizuje. Suweren ma być bezbronny żeby mu głupoty do głowy nie przychodziły.



Rudy akurat znowelizował UoBiA, że "sportowcy" mogą nosić broń załadowaną przy sobie w tzw skrytym noszeniu.



Kriski napisał/a:

Się do władzy rudy dorwie to i czarno-prochowce zdelegalizuje. Suweren ma być bezbronny żeby mu głupoty do głowy nie przychodziły.



Rudy akurat znowelizował UoBiA, że "sportowcy" mogą nosić broń załadowaną przy sobie w tzw skrytym noszeniu.

Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2023-11-09, 21:36
Ale urwał! Ale to było dobre!
Zgłoś
Avatar
grucha85 2023-11-10, 6:41 1
LubiewDupkę napisał/a:

nie z lewakciego pierdolenia kretynie ! i rudego lisa pewnie masz 15 lat i nie ogarniasz jak było za platfusa albo jesteś dorosły i masz siano w głowie .......



Pamietam jeszcze czasy komuny mały siurku, ciekło ci jeszcze wtedy po gaciach także co ty możesz wiedziec. Dobrze ci pisowska tv wyprała ten pusty łeb a sadzać po twojej ksywie to musisz być dobrym pedałem. Ps. Naucz się stawiać przecinki bo rozczytac się po tobie matole nie idzie, oddaj komputer mamie, powodzenia w roku szkolnym i uważaj tam żeby ci dupy nie przetarli

Zgłoś
Avatar
mit2 2023-11-10, 15:44 1
Kubaeinstein napisał/a:

To społeczeństwo nie dorosło do broni,


Ale ty pewnie dorosłeś, nie?
Też jesteś częścią tego społeczeństwa.

Kurwa, ilu tu mentalnych niewolników. Sami usilnie chcecie mieć obrożę na szyi...
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-10, 16:26 1
mit2 napisał/a:

Ale ty pewnie dorosłeś, nie?
Też jesteś częścią tego społeczeństwa.
Kurwa, ilu tu mentalnych niewolników. Sami usilnie chcecie mieć obrożę na szyi...


Taa, bo broń przy dupie akurat cię wyzwoli. Niby jak? Nie pierdol, że to do obrony przed jakąś urojoną dyktaturą bo choćbyś biegał z kałachem i jeździł czołgiem to nie masz szans w starciu z uzbrojonymi służbami państwa.
Więc po chuj ci ta broń? Żeby podbudować swoje ego i podnieść swoją samoocenę, prawda? Lufa jako przedłużacz małego fiuta.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2023-11-10, 22:30
Lobo24 napisał/a:

Tutaj w Kobyłce 2 pojebów napadło na sklep. Właściciel napie**alał 1 typowi zrobił akupunkturę wielkim nożem. Typ zmarł a właściciela uniewinnili. Idzie zmiana na lepsze.


Chyba chciałeś napisać była by zmiana na lepsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie