18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
sameshitman 2024-08-16, 1:17
goregarg napisał/a:

Wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Nie zapomnij o nagraniu!



Kolega chce mieć do czego złoić fleta.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-16, 2:35
Co tu z prędkością światła się stało prędzej usłyszałem jebniecie niż je zobaczyłem:D
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-08-16, 7:05 1
Zasysacz napisał/a:

Co tu z prędkością światła się stało prędzej usłyszałem jebniecie niż je zobaczyłem:D



no kurwa, to samo od razu przyszło mi na myśl. Ale to proste, Ktoś otworzył tunel czasoprzestrzenny z okolicy 13 piętra ale coś się kwantowo nie zgrało i dlatego wyszło jak wyszło. No nic, ludzie zrzucą na chujowe kodeki
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2024-08-16, 8:26
majeńka napisał/a:

Eh, studiowałam to ze dwie dekady temu. A od pandemii to pracuję zdalnie, tak jak większość ludzi w korpo w dzisiejszych czasach. Tyle że ta praca wygląda jak wygląda — 12:03 a siedzę na Sadolu. I efekt jest taki że robię gówno a nie robotę.
W starych czasach kiedy się do firmy co dzień jeździło, połowa czasu to było ględzenie na korytarzu albo z kolegą obok, ale przynajmniej takie kontakty poprawiały morale. I nawet wczesny COVID nie był taki zły: np. częste calle z kitajcami. A teraz jedne wielkie nudy.
Gdy kumple z roboty od kilku miesięcy nawet na piwo się ani razu nie umówili, ludzie asocjalni tacy jak ja zupełnie się degenerują.



zmień pracę, nawet za mniejsze pieniądze, bo zwyczajnie się wypaliłaś, a to normalne,
każdy czasem tak ma
Zgłoś
Avatar
goregarg 2024-08-16, 10:18
@sameshitman: do tego jest dział hard
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-16, 19:59
jak dowieźli w miarę ciepłą to panowie w krematorium się nie nudzili
Zgłoś
Avatar
EL_Loco77 2024-08-16, 22:56
Szkody dupy do ruchania xd

[ Dodano: 2024-08-16, 22:57 ]
Jakby jakiś kontekst był czemu itp cos o niej
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-17, 2:23 1
raistpol napisał/a:

no kurwa, to samo od razu przyszło mi na myśl. Ale to proste, Ktoś otworzył tunel czasoprzestrzenny z okolicy 13 piętra ale coś się kwantowo nie zgrało i dlatego wyszło jak wyszło. No nic, ludzie zrzucą na chujowe kodeki



Faktycznie to wiele zmienia dzięki za wyjaśnienia:D
Zgłoś
Avatar
luzik 2024-08-18, 1:45
🤔 Samobójcy raczej nie krzyczą spadając
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-08-18, 11:18
baronturbina napisał/a:

Można. Świat bez bezwartościowych szmaciarzy jest o niebo lepszy. Może znów być.



i czym ty pajacu się róznisz od tych ruskich którymi pogardzasz? Jesteś jota w jotę taki sam. Pawlik Morozow.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 11:24
gagatek690 napisał/a:

i czym ty pajacu się róznisz od tych ruskich którymi pogardzasz? Jesteś jota w jotę taki sam. Pawlik Morozow.


Po pierwsze nie zwracaj się do mnie jak do rodziców, po drugie baranie tobą nie pogardzam, bo nie budzisz we mnie żadnych uczuć. Nie masz dla mnie żadnej wartości, ani jej braku. Jesteś jak płyta chodnikowa nijaki. Co 45 osoba sobie przypomni że po czym schodzi jednak. Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-08-18, 11:26
baronturbina napisał/a:

Po pierwsze nie zwracaj się do mnie jak do rodziców, po drugie baranie tobą nie pogardzam, bo nie budzisz we mnie żadnych uczuć. Nie masz dla mnie żadnej wartości, ani jej braku. Jesteś jak płyta chodnikowa nijaki. Co 45 osoba sobie przypomni że po czym schodzi jednak. Miłego dnia



kłamczuszek. na płyty chodnikowe też donosisz?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 11:29
gagatek690 napisał/a:

kłamczuszek. na płyty chodnikowe też donosisz?


Tak. Zamilcz bezkształtna bryło udającą istotę myślącą.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-08-18, 11:34
baronturbina napisał/a:

Tak. Zamilcz bezkształtna bryło udającą istotę myślącą.



ale ja nie kabluję. Niestety mimo bardzo wojowniczych i hardych wpisów dotyczących ruskich ( a szczególnie martwych ruskich dzieci- wiadomo małe, martwe więc na pewno nie odda) jesteś miękiszonem. Jakby weszli ruscy to pierwszy witałbyś ich kwiatami. Jak pejsy na Kresach 17 września.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 12:26
gagatek690 napisał/a:

ale ja nie kabluję. Niestety mimo bardzo wojowniczych i hardych wpisów dotyczących ruskich ( a szczególnie martwych ruskich dzieci- wiadomo małe, martwe więc na pewno nie odda) jesteś miękiszonem. Jakby weszli ruscy to pierwszy witałbyś ich kwiatami. Jak pejsy na Kresach 17 września.


Bezkształtna bryło do tego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Zakablował bym takie coś jak Ty nawet za zaśmiecanie w parku. Głupcze bez polotu nigdy niencieszylem się ze śmierci dzieci. Choc w twoim wypadku to aborcja wsteczna by się sprawdziła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie