18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Ojcowska miłość zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gusrim 2023-06-18, 12:02 2
mormakill napisał/a:

Bije dziecko bo jego prapraprapradziadek był opresjonowany w USA, czego nie rozumiecie ?



przecież to jakieś chinole geniuszu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-18, 12:03
encoder178 napisał/a:

no i po chuj tak? Jaki ma to sens?



Pewnie są downy, które się nabierają, że to bicie to na serio. Chuj z takim gównem udawanym.
Zgłoś
Avatar
fux777 2023-06-18, 12:49 2
Mam nadzieję, że wkrótce obejrzymy jak namierzyli tego zwierzaka i testują na nim różne terapie deskowe...
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-06-18, 13:16 8
JebacJP2 napisał/a:

Myślicie, ze w katolickich domach dziecka i sierocińcach co się dzieje? Tam siostry zakonne i księża tez tak napierdalaja swoich podopiecznych. Przy czym w przypadku księży jest to gra wstępna przed zrywaniem gwintu dziecku.



tak kurwa zjebie bo ci wierzący to największe skurwysyny świata. Ale jesteś kurwa pojebany. Tak działa wyolbrzymianie każdej skrajności w mediach. Pewnie oglądasz filmy Vegi i po obejrzeniu kolejnego już wiedziałeś jak jest w polskich szpitalach idioto.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-06-18, 13:24 2
SlimShady napisał/a:

tak kurwa zjebie bo ci wierzący to największe skurwysyny świata. Ale jesteś kurwa pojebany. Tak działa wyolbrzymianie każdej skrajności w mediach. Pewnie oglądasz filmy Vegi i po obejrzeniu kolejnego już wiedziałeś jak jest w polskich szpitalach idioto.



Idź daj na mszę i na tacę, a na pewno będzie ci lepiej uwierz jestem ekspertem

Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2023-06-18, 13:54 2
PIs napisał/a:

Oho, ból dupy tatusiów za chwilę nastąpi



Tobie pewnie sąsiad ze znajomymi codziennie zapewniał ból dupy, a stary poszedł po mleko już nie wrócił.
Zgłoś
Avatar
owiec_mf 2023-06-18, 14:18 1
Pewnie słuchała Mentzena i się stosuję do jego zasad
Zgłoś
Avatar
Kulabambula 2023-06-18, 14:29 1
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-18, 14:35 2
silwerbalk napisał/a:

Czarny czarnemu zgotował ten los .... Tyle powiem


mormakill napisał/a:

Bije dziecko bo jego prapraprapradziadek był opresjonowany w USA, czego nie rozumiecie ?


Wy mózgowe zjeby to już wszędzie widzicie czarnych i Ukraińców. Dzieciak ma azjatyckie rysy, z boku są chińskie szlaczki, a kolor skóry dyskusyjny bo jakość nagrania do dupy. Ale jak ktoś ma narodowe gówno w mózgu to wszystko mu się równo kojarzy.

Lee225 napisał/a:

Żaden ból tatusiów tylko normalnych ludzi. Kto normalny miał styczność z dzieckiem wie jak jest bezbronne i delikatne jest. Kogo to bawi i na swój sposób sprawia przyjemność powinien być zamknięty i dla pewności wykastrowany najlepiej z odcięciem kutasa i zaszyciem dziury. Ostatnio w rodzinie 2.5 roczne dziecko dostało kręczu szyjnego tak nagle z rana jak się obudziło, dzieciak w ogóle się nie ruszał i nie obracał jakby miał złamany kręgosłup. Stres i domyślanie się co mu było jak płakało nieruchomo nawet nie wstając to była jakaś tragedia. Z żywego energicznego dziecka zrobiła się płacząca kukiełka. Myśli różne od chorób wrodzonych po wymyślanie ,że źle się złapało i coś się uszkodziło lub w czasie snu zostało przygniecione.


I później takie dziecko dorasta i zostaje nienawidzącym świata psychopatą, który rozpierdala z automatu, ewentualnie maczetą przypadkowych ludzi. Albo przyklejonym do ekranu sadolem, który zamknięty w piwnicy, bez życia w realu, pluje na wszystkich dookoła i wychwala Putina. Ta druga opcja jest przynajmniej mniej szkodliwa społecznie.
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2023-06-18, 15:08 7
Sam byłem napierdalany za dzieciaka bo stary oczywiście były wojskowy i we łbie mu się poprzewracało.

Któregoś dnia zrobił imprezę i zachlał pałę, ,zaczął się rzucać do znajomych i mojej dziewczyny. Nie myślałem ani sekundy ,aby dać mu wpierdol.

Od około 7 lat , jest w końcu ,,ojcem". Wyczekał momentu ,w którym w końcu chyba sam będę w stanie dać mu oklep.

Każdego takiego skurwiela bijącego dziecka bym napierdalał nawet bez namysłu. Rozumiem dziecku dać delikatnego klapsa kiedy ma meltdown ,ale takie coś?

Mam nadzieję, że ktoś go znalazł i sprawił mu taki sam los.

Jebać kurwy maczetami.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-06-18, 15:10
PIs napisał/a:

Oho, ból dupy tatusiów za chwilę nastąpi



Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-06-18, 15:15 1
Ten filmik juz tu byl ale nie moge znalezc. Przyjdzie halman to was wyjasni. Ale cwel z tego typka moglibysmy zrobic zjazd sadoli dorwac takiego I nagrac wlasny filmik na harda.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-06-18, 15:31 3
petru23 napisał/a:

Żeby Ci tak baba jeża urodziła. Co za pojeb.



Jaka baba? Gola babe to widział w internecie o czym mowa wgl
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-18, 16:08 5
PIs napisał/a:

Oho, ból dupy tatusiów za chwilę nastąpi



Oho, zawsze jakiś niedorozwój z IQ żelazka zamieści ten tekst.
Sposób myślenia podczłowieka - jest słabsze, to można krzywdzić. Jak kurwy murzyńskie albo ciapackie, które żadnej szansy na wyżycie się nie przepuszczą, a później skomlą o litość gdy nadchodzi kara. Gardzę tobą, kundlu, bo człowiekiem nie jesteś.

JebacJP2 napisał/a:

Myślicie, ze w katolickich domach dziecka i sierocińcach co się dzieje? Tam siostry zakonne i księża tez tak napierdalaja swoich podopiecznych. Przy czym w przypadku księży jest to gra wstępna przed zrywaniem gwintu dziecku.



Całkiem wyprany łeb masz przez żydowską propagandę, żjebie.

Zgłoś
Avatar
raistpol 2023-06-18, 19:17 2
prawda jest taka, że biorąc pod uwagę ilość azjatyckiego kontentu z lania maluchów i małych dzieci z kamerką ewidentnie nie ustawioną jako spy/nanny cam w jakimś misiu, tylko tak by dobry kadr z napierdalania było widać, jasno sugeruje że te filmy powstają na zapotrzebowanie zwyroli którzy za to płacą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie