18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
endriuksp666 2012-09-12, 23:44
MArcin911 napisał/a:



Szmelcwagenowiec



Nie za to lepiej pochwalić panów z BMW i JDMowców tzn Rice boyów

Quazzami napisał/a:



Skrzynie biegów przenoszą moment obrotowy, nie moc.

Któraw waży wchuj dużo (przecież to praktycznie dwie skrzynie biegów). Masa się liczy. I nie pierdol, że w F1 są stosowane takie same skrzynie co w volksdeutschwagenach, bo wtedy te gównoszroty kosztowałyby w chuj więcej. Rozwiązanie to samo ale wykonanie już nie.
Manual rulez!



chodzi mi o to właśnie że rozwiązanie to zapoczątkował vw w dsg i nie tylko w vw sa one montowane ( niektóre skrzynie są całkiem inne lecz pomysł zaczerpnięty z dsg ,

a co do kolegi który nie wie czemu " jaram " sie Veyronem ,.. nie jaram się nim , poprostu wspomniałem jedynie że w tym modelu jest dsg ; >
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2012-09-18, 10:23 1
endriuksp666 napisał/a:


Nie za to lepiej pochwalić panów z BMW i JDMowców tzn Rice boyów


Mam Citroena więc jebać BMW i JDM (chociaż JDM zły nie jest )
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-10-19, 20:23
Mechanizm zmiany biegów nie zmienił się od 100 lat, wymyślili co prawda modyfikacje pozwalające na łatwiejsze przerzucanie.
Kiedyś w starych autach np. żuk, warszawa, stary ciapek takich modów nie było i człowiek się pierdolił w pocie czoła, bo występowało tylko zabezpieczenie w skrzyni biegów z zajebiście mocną sprężyną by w momencie "wytłuczenia/zużycia" się trzpieni nie można było wrzucić 2ch biegów na raz.
Zgłoś