18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Ludomir 2019-12-10, 17:29
To była szybka akcja.
Zgłoś
Avatar
s................d 2019-12-10, 19:10
W moim mieście , dziś - facet , a raczej spasiony bojler , chyba ze 180 albo 190 kg na skuterku , wymusił na skrzyżowaniu pierwszeństwo ... bez rozglądania się . po prostu wjechał i chuj .
Zgłoś
Avatar
matek87 2019-12-10, 19:16
Parcie na szkło
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-12-10, 20:20
DoubleBorger napisał/a:

Hamowanie było, dodatkowa siła luzująca towar. Po uderzeniu w ściankę na początku naczepy siła poszła w bok. Z tym spinaniem ładunku jest chujnia, ja bym się obrał jak miałbym to spinać.
Według mnie to firma powinna zabezpieczać towar, nie dlatego, że to za dużo dla kierowcy. Firma produkująca zna dany towar lepiej od kierowcy i to oni powinni zabezpieczyć swój towar. Co zresztą wiele firm robi, zamykają w skrzynie, jakieś stojaki, różne rzeczy. Najgorsi są włosi, metalowe profile zawineli mi folią takim popularnym streczem, może z dwa trzy razy. Gdzie strecz najsilniej trzyma w kilkuwarstwach. Co lepsze nawet nie dają poprawiać chuje, a później trzeba jeździć tak, żeby nic nie dygło, a kierowcy na drogach kurwują i zajeżdżają drogę. Oczywiście kierowca wszystkiemu winien. Dobrze jak są chociaż pasy transportowe z działającymi klamrami, można coś kombinować.
Pobierając naczepę z portu w Niemczech załadowaną, chuj wie ile tam zestawów (pas + klamra), jak najebane pod dach to już w ogóle. A póżniej jest ładunek który trzeba spiąć co metr, albo jeszcze przód-tył, żeby nie jeździł przy hamowaniu, czy ruszaniu.
Można o tym pisać w chuj długo, a itak każdy ma tow dupie i najlepiej niech kierowca z domu pasy bierze



Producent ma się znać na produkcji towaru a na tym, żeby go przetransportować powinna się znać firma transportowa. W końcu za to bierze kasę.
Zgłoś
Avatar
kietlak 2019-12-10, 20:26 1
czy tylko ja zauwazylem ze po wypadku ten papajek niby skuter pcha sie pod prad ? XD
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2019-12-11, 0:27
A motopizdeczka pewnie siedzi pod tym szkłem i się cieszy, że się dobrze schował
Zgłoś
Avatar
Vaseline 2019-12-11, 2:12 1
Szklanka pułapka 5
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2019-12-11, 3:51 1
Nie na darmo kierowcy ciężarówek mówią na skutery "chrupki"
Zgłoś