18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
TRQPL 2019-12-10, 13:02 4
Sałatka z moyopizdeczki, piwko pasuje tutaj idealnie.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2019-12-10, 13:03 6
Koorwa ! tyle szyb i spięte tylko dwoma pasami ?!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-12-10, 13:09 19
"Nie skręce z prawego pasa w lewo bez oglądania się i zatrzymywania, przecież nie jestem idiotą - jeszcze by mnie przejechała jakaś ciężarówka!"
Zgłoś
Avatar
roman970227 2019-12-10, 13:13
Ja nie wiem jak oni tam zabezpieczają ładunki. Jak kierowca ciężarówki lekko skręcił i wszystko leci... Lubie to
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-10, 13:21 10
W chinach przewóz towarów to nadal czarna magia. w tym przypadku szkło bez specjalnych stojaków.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-12-10, 14:35 2
...co może się stać złego?!
W Chinach?
wszystko
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-12-10, 15:23 6
Kierowca jeszcze rok temu woził szyby rowerem,
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2019-12-10, 15:42 1
Zajebiście, środkowy pas, strzałki we wszystkie strony. Skręć w prawo, w lewo, zwróć zatrzymał się odpocznij
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-10, 16:06
Zajebiste. Jak te szyby spadają na niego, to jest po prostu piękne. Ta bezradność typa, który nic nie mógł zrobić. Nie, że tam go zawadziło czy coś, po prostu spadło na łeb koniec, pozamiatane.

A szkło powinni zebrać koparką, postawić kierowcę i wysypać mu na głowę. przy okazji transmitując, wszem i wobec ze stosownym komentarzem.

A film taki fajny, że jeszcze po napisaniu tych wypocin obejrzę sobie po raz kolejny.
Zgłoś
Avatar
lysout 2019-12-10, 16:12 11
Szklana pułapka !
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-12-10, 16:15 1
roman970227 napisał/a:

Ja nie wiem jak oni tam zabezpieczają ładunki. Jak kierowca ciężarówki lekko skręcił i wszystko leci... Lubie to



Hamowanie było, dodatkowa siła luzująca towar. Po uderzeniu w ściankę na początku naczepy siła poszła w bok. Z tym spinaniem ładunku jest chujnia, ja bym się obrał jak miałbym to spinać.
Według mnie to firma powinna zabezpieczać towar, nie dlatego, że to za dużo dla kierowcy. Firma produkująca zna dany towar lepiej od kierowcy i to oni powinni zabezpieczyć swój towar. Co zresztą wiele firm robi, zamykają w skrzynie, jakieś stojaki, różne rzeczy. Najgorsi są włosi, metalowe profile zawineli mi folią takim popularnym streczem, może z dwa trzy razy. Gdzie strecz najsilniej trzyma w kilkuwarstwach. Co lepsze nawet nie dają poprawiać chuje, a później trzeba jeździć tak, żeby nic nie dygło, a kierowcy na drogach kurwują i zajeżdżają drogę. Oczywiście kierowca wszystkiemu winien. Dobrze jak są chociaż pasy transportowe z działającymi klamrami, można coś kombinować.

Pobierając naczepę z portu w Niemczech załadowaną, chuj wie ile tam zestawów (pas + klamra), jak najebane pod dach to już w ogóle. A póżniej jest ładunek który trzeba spiąć co metr, albo jeszcze przód-tył, żeby nie jeździł przy hamowaniu, czy ruszaniu.

Można o tym pisać w chuj długo, a itak każdy ma tow dupie i najlepiej niech kierowca z domu pasy bierze
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-10, 16:37
DoubleBorger napisał/a:

Można o tym pisać w chuj długo, a itak każdy ma tow dupie i najlepiej niech kierowca z domu pasy bierze



Nie koniecznie. zabezpieczcie towar, albo nie jadę i huj mi zrobicie. Dzisiaj niema 10 chętnych w kolejce na stanowisko kierowcy.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2019-12-10, 16:38 2
DoubleBorger napisał/a:

Hamowanie było, dodatkowa siła luzująca towar. Po uderzeniu w ściankę na początku naczepy siła poszła w bok. Z tym spinaniem ładunku jest chujnia, ja bym się obrał jak miałbym to spinać.
Według mnie to firma powinna zabezpieczać towar, nie dlatego, że to za dużo dla kierowcy. Firma produkująca zna dany towar lepiej od kierowcy i to oni powinni zabezpieczyć swój towar. Co zresztą wiele firm robi, zamykają w skrzynie, jakieś stojaki, różne rzeczy. Najgorsi są włosi, metalowe profile zawineli mi folią takim popularnym streczem, może z dwa trzy razy. Gdzie strecz najsilniej trzyma w kilkuwarstwach. Co lepsze nawet nie dają poprawiać chuje, a później trzeba jeździć tak, żeby nic nie dygło, a kierowcy na drogach kurwują i zajeżdżają drogę. Oczywiście kierowca wszystkiemu winien. Dobrze jak są chociaż pasy transportowe z działającymi klamrami, można coś kombinować.
Pobierając naczepę z portu w Niemczech załadowaną, chuj wie ile tam zestawów (pas + klamra), jak najebane pod dach to już w ogóle. A póżniej jest ładunek który trzeba spiąć co metr, albo jeszcze przód-tył, żeby nie jeździł przy hamowaniu, czy ruszaniu.
Można o tym pisać w chuj długo, a itak każdy ma tow dupie i najlepiej niech kierowca z domu pasy bierze



To właśnie przez takich kierowców później ludzie mówią to co mówią, to ty jesteś kierowcą jak ci ktoś każe coś gdzieś zabrać a nie jesteś pewny czy towar jest bezpiecznie zabezpieczony to nigdzie z nim kurwa nie wyjeżdżaj! Podstawowa zasada
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-10, 17:00 1
chłop ma szklane niebo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie