18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
konto1981 2013-02-16, 14:24 10
pięknie kurwa jednego debilnego kierowcy pierdzika mniej jak ja ich nie lubie
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-02-16, 15:14
za szybko jechali i wynioslo ich na zakrecie

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-02-16, 18:30
Najgorzej jak jakieś rumuny jeżdżą tym gównem pod blokiem. A wiatrówką mimo chęci nie można uspokoić...
Zgłoś
Avatar
3m 2013-02-16, 18:35
Nic nie mam do użytkowników "dwóch kółek", sam czasem używam ale Ci ww. na filmie to już debile. Nie żal ich wcale. Ciekawe czy w ogóle któryś miał styczność z jakimkolwiek uprawnianiem do kierowania czymkolwiek...

______________

Grałem, gram i będę grał!

Emulator, kilka romów, pad bez analogów i zabawa na resztę życia!
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-02-16, 19:02
Nie chciał umierać, łeb się jeszcze długo turlał...

______________

You must die I alone am best
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-02-16, 19:24
Jeszcze nie oglądałem, bo flash mi się zawiesił, ale sądząc po komentarzach, rozumiem, że 1:0 dla autobusu?
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2013-02-16, 19:32 1
Szmaciarze, jeden z drugim zajebani mułem, tak pierdolicie soczyście jak wy to kurwa nienawidzicie kosiarek, pierdzików itd. Chuj na was kładę... Pizdy wredne. Ja uważam że poprostu siedzicie na garnuszku u rodziców za nic w świecie jeszcze żeście nie zapłacili a nie mówie o tym że nawet na tajwański skuter was nie stać i hejtujecie. Osobiście uważam że to w tej chwili w porze letniej najbardziej ekonomiczny transport.Ale co pedalstwo gimbusiarskie wie o życiu...
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-02-16, 20:10
@up: Ja na kanapie siedzę akurat. Na garnkach matka nie pozwala.
Zgłoś
Avatar
kalifaktor 2013-02-16, 20:17 1
aaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahahaaaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahahaaaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahahaaaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahahaaaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahahaaaaaaaaaaachahahahhahahahahahhahahahhahahahhahhahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahhahahhahahhahahahahahahahahhahahahahaahahahahhahahaha......ha
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-02-16, 20:46 1
rudikopf napisał/a:

Szmaciarze, jeden z drugim zajebani mułem, tak pierdolicie soczyście jak wy to kurwa nienawidzicie kosiarek, pierdzików itd. Chuj na was kładę... Pizdy wredne. Ja uważam że poprostu siedzicie na garnuszku u rodziców za nic w świecie jeszcze żeście nie zapłacili a nie mówie o tym że nawet na tajwański skuter was nie stać i hejtujecie. Osobiście uważam że to w tej chwili w porze letniej najbardziej ekonomiczny transport.Ale co pedalstwo gimbusiarskie wie o życiu...



Pedalstwo gimbusiarskie to się porusza tymi jebanymi piździkami. Chcesz pojeździć, to kup jakiś porządny motocykl, a nie kurewstwem jeździsz. Jak mnie to wkurwia... Szczególnie, gdy taki jedzie samym środkiem pasa 40 km/h (bo więcej nie wyciągnie), a z nad przeciwka kolumna samochodów, ni chuja pizdy nie wyprzedzisz. Także mam radę rudikopf:

______________

Stultitia morbus est animi.

Wszystko chuj.
Zgłoś
Avatar
Namex 2013-02-16, 20:51
Mam nadzieje że zginęli na miejscu, no chociaż jeden.
Sam kurwa nie mam prawka na nic, ale jak jeżdżę WSK-ą po wsi to nie wpierdalam się w zakręty, itp. na pełnej kurwie, tylko zwalniam.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-02-16, 21:29 1
Sam jesteś kurwa kosiarka. Pomijając fakt, że na Kojocie palę 4l/100km, jeżdżę latem skuterem ze świadomego wyboru, bo chuj mnie strzela jak w naszym "turystycznym" mieście w wakacje wszystkie parkingi zajebane są do granic możliwości, a ulice zapieprzone są samochodami gołodupców jak Ruch Palikota wszelkimi odchyłami. Prawo jazdy zrobiłem niedawno i zanim jeszcze je miałem, to zrobiłem bezwypadkowo ponad 30tys km. Przepisów nauczyłem się na własną rękę, gdy jest taka możliwość, zawsze poruszam się skrajnie prawą stroną, nie wpierdalam się na pełnej kurwie w zakręty, nie zapierdalam na czerwonym i nie ścigam się z gimbazą na skuterach. To że większość skuterowców to dzieci które ruch drogowy znają tylko z NFSów to inna bajka. Sam widziałem jak taki młot wyjebał dzwona w busa aż owiewki fruwały bo za szybko w zakręt wchodził. Należało się chujowi.
Zgłoś
Avatar
WojTAZx 2013-02-16, 21:45 1
Są ludzie i parapety na tym świecie. Ale żeby się, kurwa klamką urodzić..?
@GranatPL, dopóki nie zachowujesz się jak ten idiota z filmiku, nikt nie potraktuje Cię jak idiotę.

/Swoją drogą aż przyklasnąłem z radości ;d Selekcja naturalna sprawuje się jak trzeba.
Zgłoś
Avatar
R................x 2014-06-03, 20:49
Selekcja naturalna
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów