18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
NomadUG 2013-01-14, 13:04 1
kto jest głupi ten będzie sie truł ja po podstawówce zrozumiałem o co caman przestałem palić i tak całą gime nie paliłem jak i szkolę wyższą i więcej nie będę palił także jebać frajera co to dla szpanu faje w mordzie ciśnie
Zgłoś
Avatar
Akkarin15 2013-01-14, 13:09
Ja tam się przerzuciłem na e-palenie. Chuj wie, czy to lepsze, czy gorsze. Wiem tyle, że nie mam takiej zadyszki jak biegnę na przystanek i kaski trochę oszczędzam
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-01-14, 13:23
Nie palę od 3 miesięcy o/ Państwu i tak nie dałem zarobić, paliłem papierosy od ruskich za 6 pln paczka.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-14, 14:36
Dobra trochę dobrze gada ale niech nie pie*doli, że fajki bardziej uzależniają od heroiny. Ogólnie filmik może być a narrator ma dziwny głos
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-01-14, 16:14
Fajki maja na nas chujowy wplyw. Ale katastrofy srodowiskowe typu czarnobyl fukuszima i inne chujastwa i testy broni nuklearnej nie maja wplywu na na naszego raka czy tez zdrowie, pierdolenie o szopenie. Umre gdy umre a z zycia zywy i tak niewyjde wiec jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2013-01-14, 23:22
Palę od 10 lat. obejrzałem ten film i bardzo mnie poruszył. Wiecie co jest przerażające? że właśnie teraz, minute po obejrzeniu tego filmu chce mi się palić. Wiem czym to wyniknie za kilka lat, ale po prostu muszę. Kurwa...
Zgłoś
Avatar
KoziaR[PL] 2013-01-15, 0:28
Przestańcie dzielić polaków!
Zgłoś