18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
_................_ 2013-11-29, 16:55 9
Też nie mam tego gówna FB, nigdy nie miałem i mieć nie będę, bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Jak nie było FB, to też ludzie żyli i świetnie sobie radzili. Wielki i zimny browar za wstawkę.
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2013-11-29, 17:23 7
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-29, 17:55 3
BYNIO123 napisał/a:

Obrazek



Śniadanko, kolacja i deser w jednym.


Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-11-30, 16:37
I zaraz multum ludzi ,,nie mam fejsa,, i dopsz mi z tym
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-11-30, 16:40
już się tak nie srajcie ktoś ma i używa fb to jego sprawa i
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2013-11-30, 16:48 4
nie mam fejsa i dobsz mi z tym
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-11-30, 16:52 8
buhahah zacznie się teraz...forma buntu w XXI wieku- nie posiadanie fejsa
nie używajcie komputera, telefonu, nie oglądajcie tv bo kiedyś tego nie było i też ludzie żyli
Zgłoś
Avatar
xyster 2013-11-30, 16:54 35
Facebook nie jest zły, jeżeli potrafi się go używać. Ja używam go do komunikacji w grupie na studiach i jako komunikatora zamiast gg. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wrzucają tam po 1000 zdjęć i piszą posty w stylu "wychodzę, jestem w... , srałem w..., nudze sie..." i takie tam
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-11-30, 16:54
jebać cukierberga, ciekawe kiedy pojawi sie alternatywa do fb
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-11-30, 16:57 1
xyster napisał/a:

Facebook nie jest zły, jeżeli potrafi się go używać. Ja używam go do komunikacji w grupie na studiach i jako komunikatora zamiast gg. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wrzucają tam po 1000 zdjęć i piszą posty w stylu "wychodzę, jestem w... , srałem w..., nudze sie..." i takie tam


no dokładnie...ja posiadam bo posiadam, nie wrzucam zdjęć, nie "lajkuje" używam jedynie jako komunikatora ale jakoś mi nie przeszkadza sam fakt posiadania konta tam tudzież ogólne istnienie fejsa ...
Zgłoś
Avatar
xBaker 2013-11-30, 16:59
Alternatywy są, choćby takie Google+.
Z dwojga złego wolę już FB i pierdylion innych osób pewnie też, dlatego właśnie pejsbuk nie ma konkurencji.
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-11-30, 17:24
na chuj autor dał im rogi na środku czoła!? dlaczego!? co to kurwa, jednorożce!?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-30, 17:34 2
opusative napisał/a:

buhahah zacznie się teraz...forma buntu w XXI wieku- nie posiadanie fejsa
nie używajcie komputera, telefonu, nie oglądajcie tv bo kiedyś tego nie było i też ludzie żyli


Lol, więc wg ciebie facebook jest osiągnięciem równym wynalezieniu pierwszego komputera, telefonu albo telewizora?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-30, 18:33 1
Żałosne. Kiedyś mówili, że jak nie ma ciebie w google to znaczy, że nie istniejesz. I to w sumie miało sens. Natomiast przerobienie tego porzekadła tylko dla FB to dzieło pewnie jakiegoś gimbusa z demotywatorów.

Jakim idiotą trzeba być, żeby przerobić ludową mądrość "jak nie ma ciebie w internecie to nie istniejesz"?!

Takie nazewnictwa strasznie mnie wkurwiają. Bardziej mnie tylko wkurwia wymyślanie koła na nowo, co ma miejsce z tzw. Street Workout - kurwa, już mój ojciec ćwiczył kiedy był młody w parku na drążku, ale wtedy to było 'ćwiczenie" które jest passe. Dziś mamy przecież street workout który jest tym samym, ale nazywamy to inaczej i myślimy, że jesteśmy jacyś unikalni

Jak mnie wkurwia dzisiejszy świat czasami...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie