18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zapi93 2013-03-23, 10:46
No właśnie, RAŚ to jest jedynie GARSTKA popaprańców sam mieszkam na śląsku a pochodzę z Kielc i widzę ilu ludzi jest Polakami, zdecydowana większość. Tylko te młode zindoktrynowane gnojki tak głośno szczekają, plując na Polaków
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-23, 13:40
Cytat:

i jeszcze jestem ciekaw co mi k***a dała ta " pie**olona polska
no i kolejene sedno sprawy. Oto jak ślązak traktuje swój kraj. Do gazu!



to napisał B-B "wszystko co ma dostał od tej "pierdolonej Polski"
to napisałem ja :"i jeszcze jestem ciekaw co mi kurwa dała ta " pierdolona polska "(mimo, że nie pisałem, że Polska jest pierdolona )"
Nigdzie wcześniej nie napisałem, że Polska jest pierdolona(dlatego pierdolona Polska jest w cudzysłowie jako odniesienie do tego co napisał B-B) bo tak nie uważam natomiast wy wypisujecie, że ja pisze, że Polska jest pierdolona przez co można stwierdzić, że albo nie przeczytaliście całego mojego komentarza, albo piszecie to na specjalnie, żeby wzburzyć ludzi.

Zapi93 napisał/a:

No właśnie, RAŚ to jest jedynie GARSTKA popaprańców sam mieszkam na śląsku a pochodzę z Kielc i widzę ilu ludzi jest Polakami, zdecydowana większość. Tylko te młode zindoktrynowane gnojki tak głośno szczekają, plując na Polaków


ponieważ jest dużo ludzi takich właśnie jak ty, którzy przyjechali np. z Kielc.
fiattt masz napisane, że pochodzisz z Zoppot, czyli niemiecka nazwa Sopotu, mam z tego wywnioskować, że jesteś szwabem? bo ty właśnie tak rozumujesz.
Zapi93 napisał/a:

plując na Polaków


co? niby gdzie i kiedy

fiattt napisał/a:


czyli co, tak, tak, jesteśmy polakami, ale kasy na rozwój wspólnego kraju nie damy, pierdolcie się, jaa? Niech się polacy zrzucą żeby kraj regionalnie się rozwijał w miarę równo, a my i tak będziemy się chlubic że mamy wszysto lepsze i jak to u nas nie jest zajebiście, jaa? Nie rozumiem, skoro chcecie być polakami to po co ta cała autonomia? Albo jesteście polakami, nieważne gdzie mieszkacie, Warszawa, Kraków, Kielce, Gdynia, ale polakami, bo polakiem jest się dla całej polski a nie swojego podwórka, albo robicie swój mur chiński, getto i jesteście ślazakami z autonomii, ale wtedy nie polakami, bo się od nas odwracacie. Sprawa jest prosta, albo jesteście z nami, albo przeciwko. Nie ma półśrodków, to nie burdel.


No ale przecież mówiliście, że Śląsk nie nic nie wytwarza, a wszystkie województwa muszą dawać pieniądze "na upadające miasta hanysogrodu" tak więc tylko byśmy was odciążyli
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-23, 16:36
Ależ to jest pierdolenie głupot, masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie co by się działo gdyby ślask się odłączył? Byłoby mniej więcej to samo co z Kosowem. Albo jakie konsekwencje ekonomiczne, gospodarcze i polityczne by to miało? Wątpię, ponieważ cały ten zabawny RAŚ jest krótkowzroczny i tylko czeka na głosy lemingów. I ten bilbord z cytatem Hitlera świetnie by się nadawał do tej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-23, 18:38 1
Zapi93 napisał/a:

Ależ to jest pierdolenie głupot, masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie co by się działo gdyby ślask się odłączył? Byłoby mniej więcej to samo co z Kosowem. Albo jakie konsekwencje ekonomiczne, gospodarcze i polityczne by to miało? Wątpię, ponieważ cały ten zabawny RAŚ jest krótkowzroczny i tylko czeka na głosy lemingów. I ten bilbord z cytatem Hitlera świetnie by się nadawał do tej sytuacji.



A powinni im pozwolić zrobić tą autonomie. Tylko jeden warunek, drogi powrotnej nie ma a głodnych/chorych/biednych na granicy będziemy rozstrzeliwać.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-23, 22:07
generaleiroxD napisał/a:

fiattt masz napisane, że pochodzisz z Zoppot, czyli niemiecka nazwa Sopotu, mam z tego wywnioskować, że jesteś szwabem?

Jestem ostro antyszwabski, a to jest lokalna ironia, w sumie nawet związana z tematem, niestety zrozumieją to tylko miastowi z mojej okolicy, bo właśnie rodowici Sopocianie uważają że Sopot jest niemiecki i na każdym kroku powtarzają że nie mówi się Sopot tylko "Zoppot", do tego Kaszubi uważają że Gdańsk jest kaszubski, i na wjeździe do miasta masz niebieskie tabliczki na których napisane jest "GDUŃSK, stolica kaszeb wito", które mieszkańcy Gdańska skrzętnie zamalowują sprayami gdyż ich to obraża (ale to już inna, lokalna historia) i jedynie Gdyni się jeszcze nikt nie czepia.
,
generaleiroxD napisał/a:

No ale przecież mówiliście, że Śląsk nie nic nie wytwarza, a wszystkie województwa muszą dawać pieniądze "na upadające miasta hanysogrodu" tak więc tylko byśmy was odciążyli

nie bądź takim materialistą. Równe rozwijanie czyli jak mamy to trochę dajemy, jak potrzebujemy to trochę bierzemy i utrzymujemy ten sam poziom gospodarczy w całym państwie.

Cytat:

a głodnych/chorych/biednych na granicy będziemy rozstrzeliwać.

nie, własnie tym się od nich różnimy. Biednym, potrzebującym, nawróconym pomożemy i przyjmiemy ich do nas, bo jesteśmy polakami, mamy pewne rycerskie cechy zakorzenione głęboko we krwi, a za to pozostałych volks... ekhm, przepraszam, autonomów, będziemy za każdym kolejnym razem wielokrotnie więcej kroić za wjazd RP.
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-23, 23:05
Cytat:

nie, własnie tym się od nich różnimy. Biednym, potrzebującym, nawróconym pomożemy i przyjmiemy ich do nas, bo jesteśmy polakami, mamy pewne rycerskie cechy zakorzenione głęboko we krwi, a za to pozostałych volks... ekhm, przepraszam, autonomów, będziemy za każdym kolejnym razem wielokrotnie więcej kroić za wjazd RP.


Oh, no jak czytam te wasze komentarze to serio fest rycerskie...raczej chłopskie, no chyba, że mówiąc "rycerskie cechy" masz na myśli rycerzy, którzy podczas wojen gwałcili i rabowali.
Zapi93,
to zależy kto by był u władzy, jaki byłby stopień wolności, jakie były by podatki itd, wiadomo, że jakby województwo Śląskie miało by mieć później ustrój komunistyczny, albo u władzy takich polityków jacy są teraz u władzy w Polsce to by za długo to nie pociągło.

A co do Ruchu Autonomii Śląska, o którym tak ciągle wypisujecie to póki co nie popieram bo nie zapoznałem się jeszcze z całym statutem tej partii i dlatego też jakbyście nie zauważyli w żadnym poście się pod nią nie podpisywałem.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-23, 23:14
Wcześniej już ktoś wspominał o karach jakie by śląsk zapłacił za środowisko. Takie państewko by upadło po kilku latach. Zresztą musiałoby się starać o wejści do UE, o traktaty międzynarodowe- czytaj cofnęło by się do średniowiecza
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-23, 23:24
cofnęło by się do średniowiecza bo nie weszło by do UE .............
a tak na serio Śląsk nie musiał by wchodzić do UE i raczej by nie mógł bo to nie było by niepodległe państwo tylko autonomiczne województwo, naprawde nie wiem ile jeszcze razy mam o tym pisać
i jakie kary za środowisko jakby miały być jakieś kary to były by już teraz
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-24, 11:22
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Mówię o traktatach międzynarodowych. Obliczenia na temat niepodległości Szkocji, ile czasu zajęłoby odnowienie wszystkich stosunków dyplomatycznych to wszyło im 20 lat. 20 lat nędzy i ubóstwa. A co dopiero śląsk.

I są kary, ale dużo mniejsze, bo CAŁA Polska składa się żeby wprowadzać zmiany.

Widać że nie masz BLADEGO pojęcia i polityce, gospodarce, ekonomii Sam ekspertem nie jestem, ale się tym interesuję

Zresztą, o czym w ogóle mówimy. Śląsk jest polski, i tak już zostanie. A Volksdeutche, zdrajcy, mogą wyjechać do ukochanej Rzeszy w każdej chwili Tylko potem niech nie wracają z płaczem, tutaj mi się podoba pomysł rozstrzeliwania
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-24, 12:20
Zapi93 napisał/a:

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Mówię o traktatach międzynarodowych. Obliczenia na temat niepodległości Szkocji, ile czasu zajęłoby odnowienie wszystkich stosunków dyplomatycznych to wszyło im 20 lat. 20 lat nędzy i ubóstwa. A co dopiero śląsk.

I są kary, ale dużo mniejsze, bo CAŁA Polska składa się żeby wprowadzać zmiany.

Widać że nie masz BLADEGO pojęcia i polityce, gospodarce, ekonomii Sam ekspertem nie jestem, ale się tym interesuję

Zresztą, o czym w ogóle mówimy. Śląsk jest polski, i tak już zostanie. A Volksdeutche, zdrajcy, mogą wyjechać do ukochanej Rzeszy w każdej chwili Tylko potem niech nie wracają z płaczem, tutaj mi się podoba pomysł rozstrzeliwania


to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo Śląsk nie byłby niepodległym państwem tylko autonomicznym województwem zapewne nawet nie mielibyśmy własnej armii,
Volksdeutshe..eh i nie pogadasz
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-24, 13:05
Cóż, na całe szczęście nigdy do tego nie dojdzie jedyną autonomię jako możecie dostać to narodowościową, żebyście mogli pisać maturę w swoim języku
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-24, 13:29
Zapi93 napisał/a:

Cóż, na całe szczęście nigdy do tego nie dojdzie jedyną autonomię jako możecie dostać to narodowościową, żebyście mogli pisać maturę w swoim języku


1) szukasz tylko do czego by się tu przypierdolić
2) nie język tylko gwara/dialekt
3) zauważyłem, że jesteś z Cieszyna, czyli miasto znajdujące się w województwie Śląskim, gdzie również występuje gwara cieszyńska zaliczana do dialektu Śląskiego, czyli wg. twojego zjebanego rozumowania jesteś szwabem/volksdeutschem;)
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-24, 14:19 1
@up, zamiat przeglądać ludzim profile, włącz RTL i stań na baczność - Erika Steinbach przemawia.
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-24, 14:54
Nie jestem z Cieszyna, pochodzę z Kielc. Do Cieszyna się przeprowadziłem stosunkowo niedawno I Twoje ataki na mnie utwierdzają mnie w przekonaniu że jesteś żałosnym dyskutantem

EDIT: A za kogo mam uważać kogoś kto nazywa Zabrze Hindenburgiem? Pogarda dla zdrajców zawsze
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-24, 16:13
no, a ja przyjechałem z Koziejdupki, a w Zabrzu jestem stosunkowo niedawno więc dlaczego nazywasz mnie szwabem
Nikomu nie przeglądam profilów, po lewej stronie jest informacja skąd no i to nie ja pisze "Ślązacy do gazu", "rozstrzelać Ślązaków", "włącz RTL i stań na baczność - Erika Steinbach przemawia" tak więc to nie ja atakuje i ogólnie nie napinam się w necie bo zobaczę filmik, w którym ktoś używa dialektu śląskiego, kaszubskiego, mazowieckiego czy małopolskiego.

Cytat:

Pogarda dla zdrajców zawsze


zdrajców ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie