18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
w................4 2013-03-19, 19:49 8
To ma być w jakiś sposób zabawne czy jak?
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-03-19, 19:58 15
własnie nie wiem, żenada jak chuj. niech spierdalaja pól szwaby jebane. do gazu tak samo jak zydow i muzulmanow.
Zgłoś
Avatar
unkenzo 2013-03-19, 20:02 32
Zaebauem - żydowski to masz nick i na ciebie szkoda gazu
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-03-19, 20:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
h................s 2013-03-19, 20:45 20
@so whaat
Ciekawe gdzie byście studiowali socjologię, marketing i turystykę gdyby nie było Warszawy.
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-03-19, 20:57 22
@hrns sam sobie dojebałes szpadlem... Właśnie kurwa by nie studiowali i byłoby znacznie mniej półdebili pozornie podnoszących tylko wykształcenie w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-03-19, 21:56 17
hrns napisał/a:

@so whaat
Ciekawe gdzie byście studiowali socjologię, marketing i turystykę gdyby nie było Warszawy.



a na chuj mi takie gówno studiować? żeby zasilić szeregi jebanych magistrów-bezrobotnych, wykładających towar w biedronce? idiota. wracaj do studiowania kogniwistyki, prawdziwe studia zostaw dla prawdziwych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-03-19, 22:07 18
so whaat napisał/a:

@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne



Skąd wiesz, że on jest ze stolicy? Bazujesz na stereotypach i jakichś zabobonach reprezentując poziom podobny do atakowanego przez ciebie gamonia. Poczytaj sobie ile rocznie hajsu generują poszczególne województwa a kraj nie jest beznadziejny tylko katowany kulturowo i gospodarczo przez obecną politykę i towarzystwo Pookrągłostołowe
Zgłoś
Avatar
SirWilly 2013-03-19, 22:10 13
Jesteście żałośni . Gdziekolwiek zobaczycie słowo "śląsk" "ślązak" to od razu spinacie wory i obrażacie osoby pochodzące ze Śląska. Pierdoleni debile których nie nauczono kultury.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-03-19, 22:13 3
pierdolicie, każdy, kto używa "kurwa" jest polakiem.
Zgłoś
Avatar
orion123123 2013-03-19, 22:17 14
kurwa skończcie z tymi wyzwiskami bo mi sie srac chce
Ślązok to ślązok
A polok to polok
chuj
FreakyGamerzz Kanał jego

w wy kurwy gorolskie skad mocie węgiel !??? skad z slaska bo jak by nie slazacy to nawet byscie nie mieli jak obiod zrobic zjebusty jedne
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-03-19, 22:17 2
Ślązok?? ZAKAMUFLOWANY SZKOP pewnie w battlefielda 1942 grał III Rzeszą Volksdojcz zasrany kopalniany
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-19, 22:18 1
No tak jest często. Wiekszość tu piszących na śląsk nigdy na nim nie była, nie znają ludzi ślązoków, tak samo nie znają ludzie warszawiaków. Stereotypy i chuj
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-03-19, 22:18
Ja pierdolę, nie dość że koleś wymawia "R" jak Tusk, albo jeszcze gorzej to jakby tego było mało gada śląską gwarą. Dobrze że rudy jeszcze nie jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie