18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
B................B 2013-03-24, 18:42
generaleiroxD napisał/a:

no, a ja przyjechałem z Koziejdupki, a w Zabrzu jestem stosunkowo niedawno więc dlaczego nazywasz mnie szwabem
Nikomu nie przeglądam profilów, po lewej stronie jest informacja skąd no i to nie ja pisze "Ślązacy do gazu", "rozstrzelać Ślązaków", "włącz RTL i stań na baczność - Erika Steinbach przemawia" tak więc to nie ja atakuje i ogólnie nie napinam się w necie bo zobaczę filmik, w którym ktoś używa dialektu śląskiego, kaszubskiego, mazowieckiego czy małopolskiego.

zdrajców ?



Kurwa mać gówniarzu bo już nie wytrzymam.
Jesteśmy w Polsce tak ?
To do kurwy nędzy pisz Zabrze a nie to tfu niemieckie nazewnictwo ! My się czepiamy ? To ty robisz wszystko aby nazywać cię volksem!
Skoro przyjechałeś z Koziejdupki to pisz Koziadupka chyba że wstydzisz sięswojego pochodzenia ! Używanie nazw które wprowadzili niemcy to skurwysyństwo i należy to tępić!

Co do regionu to śląsk Cieszyński ma tyle wspólnego z hanysowem co Warszawa z Krakowem ! Śląsk to i Wrocław albo Częstochowa a raczej nikt ich hanysami nazywać nie będzie. Gwara owszem jest ale nie taka jak na śląsku, w Cieszynie jest sporo naleciałoci Czeskich a nie tak jak na tym zajebanym hanysowie niemieckim jebie na kilometr !
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-24, 19:47
B-B,
spokojnie bo ci żyłka pęknie
Cytat:

To do kurwy nędzy pisz Zabrze a nie to tfu niemieckie nazewnictwo ! My się czepiamy ? To ty robisz wszystko aby nazywać cię volksem!


tak wy się właśnie czepiacie co jest udowodnione między innymi twoim komentarzem;) mogę sobie pisać nawet, że jestem z Варшавы, a ciebie to powinno chuja obchodzić
Cytat:

Skoro przyjechałeś z Koziejdupki to pisz Koziadupka chyba że wstydzisz sięswojego pochodzenia


w takim razie, jeśli on przyjechał z Kielc to niech pisze, że jest z Kielc.
no, ale jak już tak nalegasz to specjalnie dla ciebie to zmienie
Cytat:

Używanie nazw które wprowadzili niemcy to skurwysyństwo i należy to tępić!



Cytat:

Co do regionu to śląsk Cieszyński ma tyle wspólnego z hanysowem co Warszawa z Krakowem ! Śląsk to i Wrocław albo Częstochowa a raczej nikt ich hanysami nazywać nie będzie. Gwara owszem jest ale nie taka jak na śląsku, w Cieszynie jest sporo naleciałoci Czeskich a nie tak jak na tym zajebanym hanysowie niemieckim jebie na kilometr !


chodziło mi oto, że według niego (i ciebie właściwie też)każdy kto jest ze śląska jest szwabem.

Natomiast gówniarzem to możesz nazywać co najwyżej swojego syna
Zgłoś
Avatar
Zapi93 2013-03-24, 20:31
Jestem z Kielc ale mieszkam w Cieszynie, więc nie widzę tu błędu. Może jesteś pełnoletni, ale zachowujesz się jak gówniarz
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-24, 20:41
Zapi93,
no właśnie o to chodzi, ja napisałem, że jestem z Koziejdupki, a ten zaraz się spina, że w takim razie mam napisać, że jestem z Koziejdupki. Też nie widzę tu błędu...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-24, 23:00
generaleiroxD napisał/a:

Zapi93,
no właśnie o to chodzi, ja napisałem, że jestem z Koziejdupki, a ten zaraz się spina, że w takim razie mam napisać, że jestem z Koziejdupki. Też nie widzę tu błędu...



Nie widzisz ?
Nie chodziło mi o miejsce urodzenia ale o nazwę miasta.
Zabrze to Zabrze, Wrocław to Wrocław a nie kurwa Hinderburg czy Breslau !
Mnie osobiście obraża używanie niemieckich nazw polskich miast!
Czujesz sie niemcem? Wiesz gdzie jest granica!
Jesteśmy w EU droga wolna !
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-25, 17:37
Cytat:

Nie widzisz ?
Nie chodziło mi o miejsce urodzenia ale o nazwę miasta.


B-B napisał/a:

Skoro przyjechałeś z Koziejdupki to pisz Koziadupka chyba że wstydzisz sięswojego pochodzenia


a jednak
Cytat:

Mnie osobiście obraża używanie niemieckich nazw polskich miast!


no to masz wała
Cytat:

Czujesz sie niemcem? Wiesz gdzie jest granica


nie czuję się Niemcem(o czym pisze już cymbale któryś raz), po niemiecku nie umiem wypowiedzieć płynnie nawet zdania, ale nawet jakbym się czuł Niemcem to chuj cię to boli i bd siedział gdzie chce
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-25, 20:24
generaleiroxD napisał/a:



a jednak

no to masz wała

nie czuję się Niemcem(o czym pisze już cymbale któryś raz), po niemiecku nie umiem wypowiedzieć płynnie nawet zdania, ale nawet jakbym się czuł Niemcem to chuj cię to boli i bd siedział gdzie chce



A siedź sobie gdzie chcesz byle po cichu !
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-25, 20:34
B-B napisał/a:

A siedź sobie gdzie chcesz byle po cichu !



kurwa.. musi powiedzieć to ostatnie słowo
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-25, 20:48
generaleiroxD napisał/a:



kurwa.. musi powiedzieć to ostatnie słowo



Volksdeutschu już powiedziałem MORDA !
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-03-26, 15:58
B-B napisał/a:



Volksdeutschu już powiedziałem MORDA !


masz, w nagrodę za inteligentną odpowiedź możesz mi possać i papa , wiem że to lubisz
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-26, 16:07
generaleiroxD napisał/a:


masz, w nagrodę za inteligentną odpowiedź możesz mi possać i papa , wiem że to lubisz



Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zgłoś