18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Filus 2013-03-19, 22:30 3
ja.. niech gorole się trocha ponerwujom
Zgłoś
Avatar
haqer 2013-03-19, 22:31 7
Warszawa to wylęgarnia pedałów, miejsce bod budowy meczetów dla kozojebców i miejsce które trzeba wyjebać w kosmos razem z jej mieszkańcami. Warszawa to robi tylko coraz większe zadłużenie . A na studia puki w tym kraju nic się nie zmieni szkoda czasu i pieniędzy Ty tam wyżej pedale z warszawki.
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-03-19, 22:36 14
Pierdolicie kurwa. Co niektórzy w dupie byli i gówno widzieli! Jak żyję nie zaznałem nigdy żadnej przykrości ze strony Ślązaków czego nie mogę powiedzieć o mieszkańcach reszty Polski. Ciągle tylko: "szwaby", "wypierdalać do szkopów" a oni są kurwa bardziej przyjacielscy niż większość pojebanych pseudo patriotów. Co do samego filmiku lubię śląską mowę, jest taka... z jajem.
Zgłoś
Avatar
kupan 2013-03-19, 22:39 4
Japierdole jak tylko pojawia się jakiś film z Śłazakami/Ślaską gwarą zawsze ale to kurwa zawsze pod jebanym filmem jest hejt z jednej i z drugiej strony. Jedni pierdolą zeby Śląsk rozpierdolić w miał bo są zydami, hitlerowcami i chujami. Drudzy ze bez węgla cały ten wykurwidół zwany POLSKA długo nie pociagnie i pozatym reszta to zydy chuje i hitlerowcy.
Ślask bez Polski - Polska bez Ślaska jedno nie może funkcjonować bez drugiego jestem ciekawy kiedy wreszcie to zrozumiecie. Dla mnie nie ważne jest czy ktoś mówi czy godo tylko zeby nie pierdolił od rzeczy jak większość na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-19, 22:40 2
unkenzo napisał/a:

Zaebauem - żydowski to masz nick i na ciebie szkoda gazu



powiedział gość z avatarem jezusa
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-03-19, 22:42 1
Ja osobiście jestem ze szczecina i powiem wam tak, tzw. warszawiaki to też niezłe kurwy są myślą ze są lepsi bo żyją w stolicy, druga sprawa do Ślązaków nic nie mam do puki nie zrywają Polskich flag (a zdarzało się) i nie pierdolą że nie są Polakami, żyjecie w Polsce jesteście jej częściom jesteście Polakami z własną gwarą, a jak wam to nie pasuje to wypierdalać z Polski, tyle wam powiem. 88!
Zgłoś
Avatar
TomSonWAWA 2013-03-19, 22:42 3
@UPUPUPUP

Najwięcej pedałów w Warszawie to studenciaki ze śląsko-niemiec
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-03-19, 22:44
Aha i jak nie uważacie się za Polaków, to łodpierdolta się od Polskiego (Kurwa)!!! Mać.
Zgłoś
Avatar
SirWilly 2013-03-19, 22:49 1
@up
Jesteś pojebany. Nikt nie napisał że język Polski jest taki i owaki. Szukasz jakieś śmiecia podobnego do ciebie ,który da ci piwo za byle hejta.
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-19, 22:49 2
300 lat śląska w niemczech robi swoje i przez to ślązacy jak mówią brzmią jakby mieli kutasa w mordzie
Zgłoś
Avatar
krisek 2013-03-19, 22:51
Koleś jest całkiem spoko, ale jeśli coś wam nie pasuje to możecie sobie zakurwić na mapce własne państwo na starcie które wyjebie cały swój budżet na redukcję CO2.
Zgłoś
Avatar
kubus66661 2013-03-19, 22:55 4
Na ławeczce Jasio dobiera się do Marysi. Marysia leży na ławce, majteczki na trawniku, Jasio między nogami. Marysia spostrzega, że Jasio niestety niefortunnie wpycha swojego pindola zamiast w nią to w szpary między deskami ławki.
Delikatnie zwraca mu na ten fakt uwagę:
„Jasiu, walisz w dechę!”
Jasio z cwaniackim uśmieszkiem - Sie wie! Stolyca! hehe:P;p
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-03-19, 22:56 3
Żeby nie zauważyć ironi w poście hms trzeba być prze chujem. Swoją drogą Ślązacy też nieźle dają z tym ich pragnieniem autonomi kurwa, i na każdy kroku to pokazywanie jacy to oni kurwa nie są pracowici a cała reszta kraju to się niby opierdala co? Wiadomo że jest masa biurokracji, ale nie tylko Śląsk generuje PKB tego kraju więc zluzujcie majtki. Pozdrówki bo wszyscy jesteśmy Polakami, nie zapominajmy o tym !
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2013-03-19, 23:00 4
Ktoś tu chyba zapomniał, że śląski węgiel już od dawien dawna nie generuje dochodów, bo taniej jest kupić węgiel z ameryki, czy z Chin. No ale chuj, gdyby nie śląsk, to by nic nie było! Btw. Sam jestem ze śląska, ale wkurwia mnie taka gloryfikacja, tak samo jak ciśnięcie po jakimś regionie.
Zgłoś
Avatar
MorbidEmpire 2013-03-19, 23:00 2
Jestem Ślązakiem, lecz wpierw Polakiem. Wszystko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie