18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
motoguru 2013-03-19, 23:01 2
orion123123 napisał/a:

kurwa skończcie z tymi wyzwiskami bo mi sie srac chce
Ślązok to ślązok
A polok to polok
chuj
FreakyGamerzz Kanał jego

w wy kurwy gorolskie skad mocie węgiel !??? skad z slaska bo jak by nie slazacy to nawet byscie nie mieli jak obiod zrobic zjebusty jedne



Buahahahahaha Wiesz, nie mam nic do śląska, poza Waszym przerośniętym ego

Już pomijam fakt, że chyba 98% osób w miastach gotuje obiad na GAZIE, ale ciężko nie wspomnieć, że węgiel zza granicy jest dużo tańszy. Owszem jakościowo, ten ze śląska jest dobry pod względem kaloryczności, ale nie bujajmy w obłokach, wiele ludzi woli dać taniej i mają w dupie czym palą, byleby im było ciepło. Wam się wydaje, że jak teraz cały kraj kupuje wasz węgiel, to będzie to robić ciągle Wasz zysk, idzie z naszych kieszeni, dla kraju, to wy niewiele robicie. Na wschodzie przynajmniej sprzedają ruskom i rusko-podobnym ludziom nasz rodzimy towar, czy sprowadzają chociaż trochę kasy do Polski. Więc powtórzę bardziej prosto: Obrót wewnętrzny się nie liczy.

Pozdrawiam wszystkich, którzy się nie spinają

A i P.S. Lubię tego gościa z filmiku
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-03-19, 23:14 2
Kurwa nie rozumiem was wszystkich , znam Ślązaków co są w porządku nie szpanują gwarą , czują się polakami myślą o całym kraju. Aż nagle wpierdoli się taki pseudo kurwa w dupie jego mać zapluty fanatyk śląska pierdoląc o tym jak to kurwa jego mać ten obszar jest potrzebny dla polski i ile on daje. Kurwa jakbyście się odłączyli od polski to by wam na zapłatę odszkodowania za emisję CO2 nie starczyło. Więc grzecznie mówiąc jebani znawcy kulturowi z jednej i z drugiej strony wypierdalać , są ludzie ogarnięci , normalni ale trafią się też takie zjeby.Ale bólu dupy dostałem.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-19, 23:17 4
so whaat napisał/a:

@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne


Oho, ktoś ma kompleks stolicy.
Zgłoś
Avatar
gawron1987 2013-03-19, 23:19
Czytam komentarze i jestem załamany, a jednocześnie przypominają mi się słowa Williama Wallace'a z wczorajszego seansu Bravehearta : "Pokonaliśmy Anglików ale oni wrócą ponieważ nie chcecie być solidarni". Jak ma być dobrze skoro Polak woli sobie szukać wrogów wśród swoich. W tej całej walce możecie przeoczyć jak ciapate, żydowskie, pedalskie czy lewackie ścierwo przejmuje nasz kraj.
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-03-19, 23:20
So sad kurwa. Ból dupy detected
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-19, 23:37 4
Nie rozumiem roszczeń Ślązaków. Tak jak ktoś juz wspomniał, większość ludzi wogóle nie korzysta z tego ich węgla, lata 70-te się skończyły, a jeśli ktoś ma jeszcze jakiś koksownik, to i tak pali drzewem albo tanim węglem importowanym zakupionym w markecie. Co wielkiego jeszcze robi dla nas, wszystkich polaków, śląśk (oprócz zanieczyszczeń rzecz jasna)? Nic. Okręg śląski jest tak samo produktywny dla tego kraju, jak każdy inny, tylko każdy na swój sposób i czas. Np. pomorze zarabia np. na turystyce, górale na oscypkach i jakoś sie kręci, państwo żyje. A jak chcą tej autonomii, bo nie czują się polakami, to im ją dajmy. Postawi się granice, ustali cło i wysokie opłaty za wjazd do PL, dostaną paszporty, obywatelswo śląskie, przeprowadzą wybory, zrobią sobie rząd, utworzą wojsko, ustalą konstytucje, podatki (wysokie, bo UE dojebie im takie kary za zanieczyszczenia że się osrają) i niech się utrzymują. I nam, polakom będzie lżej, bo nie trzeba będzie pompować dotacji w ten ich przemysł. A na koniec najedzie ich jakieś małe państewko, zrobi okupację, wystrzela i spokój będzie.
P.s. możemy wam jeszcze Radom dorzucić w gratisie.
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2013-03-19, 23:41
Kapciur the flag
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-03-20, 0:03 3
Jeszcze ktokolwiek ma złudzenia co do poziomu użytkowników tej strony? Że niby na JM siedzą banany, a na kwejku idioci? Kurwa, przeczytajcie sobie swoje komentarze...

@ fiattt i inni...

Zapierdalać mi w podskokach do Śląska, przeprowadzać ankietę pod tytułem: "autonomia Śląska - za, czy przeciw?", później dopiero wypisywać takie bzdury. Patrioci co Polaków nienawidzą (a może fasadowi nacjonaliści?)...

Trzeba przyznać jasno i bez ogródek: na sadisticu wypowiada się elita idiotów polskich - najlepsi z tych o najwęższym spojrzeniu. A wy jeszcze kurwa narzekacie na cenzurę... Cenzurą dla was są wasze własne chore poglądy! Niech jednak te wasze pościki będą dowodem na potwierdzenie pewnego faktu: ojczyznę waszą kochacie jedynie przez wzgląd, że innych nacji nie tolerujecie. Gdyby inne zaś nacje nagle zniknęły, musielibyście zacząć bardziej nienawidzić tych, z innych miast, gdyby zaś i inne miasta zniknęły - tych, z innych ulic. Największą miłością więc tego romansu, są znienawidzeni - te wszystkie ich przywary to tylko pretekst i duchowe usprawiedliwienie nienawiści, bądźmy szczerzy.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-20, 0:06 1
Śląsk vs Warszawa strona trzecia
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-20, 0:16
dionizodoros napisał/a:

@ fiattt i inni...

Zapie**alać mi w podskokach do Śląska,

nie da rady, paszport zgubiłem.
dionizodoros napisał/a:

przeprowadzać ankietę pod tytułem: "autonomia Śląska - za, czy przeciw?",

Ruch autonomii ślaska już to zrobił na spisie ludności. "W spisie powszechnym narodowość śląską zadeklarowało ponad 173 tys. osób." Działacze RAŚ twierdzą, że wynik ten nie oddaje całej prawdy, ponieważ rachmistrze spisowi często odmawiali wpisania narodowości śląskiej do formularza. link: pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Autonomii_Śląska

dalej: "4 lipca 2011 w miasteczku Imielin odbyło się pierwsze zorganizowane przez RAŚ prareferendum w sprawie autonomii Śląska – dla mieszkańców Imielina i Lędzin. Zdaniem przedstawicieli RAŚ za autonomią opowiedziało się 98% głosujących" ....

dionizodoros napisał/a:

Patrioci co Polaków nienawidzą (a może fasadowi nacjonaliści?)...

Ale ja lubie Polaków. To ślązacy ich nie lubią, jak i swojej ojczyzny, skoro chcą się odłaczyć.
Zgłoś
Avatar
RB28DET 2013-03-20, 0:20 2
Samo klasyfikowanie osób jakimi są po jakże idiotycznej teorii "skąd pochodzi", gratuluje takim osobą znajomości, kolegów i przyjaciół. Śląsk daje węgiel ? Mazowieckie żywność (głównie owoce i warzywa) i eksportuje je na cały świat więc po co się spinać.
Zgłoś
Avatar
masturbator 2013-03-20, 0:21
Widzę w komentarzach że dalej się wyzywacie między sobą,trwa to już od dawien dawna że polak polakowi wilkiem,a tusk dalej siedzi przy stołeczku,zaciera rączki że będzie miał posadkę w brukseli,i cieszy się że polacy niszczą się nawzajem.Może zamiast błahych konfliktów powinniśmy wszyscy razem zrobić coś z tym dyktatorem i całą tą bandą pajaców,co się za rząd uważa?
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-20, 0:23
masturbator napisał/a:

Może zamiast błahych konfliktów powinniśmy wszyscy razem zrobić coś z tym dyktatorem i całą tą bandą pajaców,co się za rząd uważa?

a właśnie, mial być jakiś marsz 20 marca na rząd, ktoś wie czy wogóle ktos przyszedł?
Zgłoś
Avatar
masturbator 2013-03-20, 0:25
fiattt napisał/a:

a właśnie, mial być jakiś marsz 20 marca na rząd, ktoś wie czy wogóle ktos przyszedł?



Przełożony na 23 marca,z jakich powodów? Nie wiem,ale mam ogromną nadzieję że się odbędzie i chętnie sam wezmę w tym udział.
Zgłoś
Avatar
Major_Aksamit 2013-03-20, 0:32 6
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie