18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
salv 2013-03-20, 0:55 2
Wojny Warszawa-Ślunsk, są dużo ciekawsze niż ateiści-katole
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-03-20, 1:39 1
Jak dla mnie koleś jest zajebisty. A, że niektórzy są jakoś dziwnie uprzedzeni (pewnie gorole) to nie dość, że nie rozumieją o czym on gada, to jeszcze hejtują. Przezabawny w chuj : D
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2013-03-20, 2:51
so whaat napisał/a:

@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne



Ok, ok dobrze mu pojechales za gadke, ale juz qwa z tymi zyskami to nie przesadzaj A te pedaly, brudasy i zlodzieje to miedzy innymi od was przyjechaly. Wiec ta warszafka wyswiadcza mozna by powiedziec przysluge calemu krajowi magazynujac cale bydlo w jednym miejscu, pozniej jakby co jedna bombka w jedno miejsce i czysto sie robi
Zgłoś
Avatar
twinlife 2013-03-20, 3:22 1
Ja pierdolę ludzie jakie to kurwa ma znaczenie z jakiego miasta ktoś jest?? Jak ktoś jest skurwysynem to nie ma to znaczenia czy jest z Warszawy, Śląska, Szczecina czy Krakowa... i tak dalej będzie skurwysynem. Więc odwalcie się od miast i ich mieszkańców. Jak wam się nie podobają czyjeś komentarze to się jego czepiajcie bo zaczynacie pierdolić jak radio maryja.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-03-20, 3:39
Odwieczna wojna pomiędzy śląskiem a warszawą. Prawda jest taka, że w Warszawce ponad połowa mieszkańców nie jest rodowitymi warszawiakami a jedynie przyjezdnymi, ale zawsze fajnie powiedzieć- mieszkam w warszawie. Po kilku latach ludzie przypisują sobie to miasto jako miejsce pochodzenia i z tego powodu chyba nalezy się tym chwalić na okolo. A z kolei na śląsku mieszkają rodowici ślązacy z dziada pradziada, i tak jak kotś napisał- VOLKSDOJCZE, to niestety nie byli ludzie mieszkający na śląsku a ludzie, którzy podczas wojny okazali niemieckie korzenie i współpracowali z gestapo i innymi komórkami śledczymi. Jako jeden z niewielu regionów jest przynajmniej czysty etnicznie : )
Zgłoś
Avatar
Tyszanin 2013-03-20, 7:35
Boże ale wy pierdolicie! A najwięcej to ci Pseudo Ślązaki co chcą Autonomi, ile zadeklarowało osób narodowość Śląską na Górnym Śląsku i w Śląsku Opolskim? Około 1 milion na ponad 5,5 miliona mieszkańców tych 2 Województw?

PS: Urodziłem się na Śląsku ale nie czuje się Ślązakiem tylko Polakiem (Powiedziałem mojemu byłemu kumplowi Ślązakowi o moich Korzeniach ze Wschodniej Polski i ze Lwowa) to wyzwał mnie od Goroli, od Ukraińców i kazał mi pakować walizki i wypierdalać! Oto są właśnie te pseudo Polaczki Ślązaczki! Chuj wam w dupę.

PS2: Ile Ślązaków podpisało Volksliste Podczas II Wojny Światowej? 90%? Tak więc zamknąć Mordy jak chcecie mieszkać w Polsce, jak nie to wypierdalać do swojego Raju Dojczlandu.
Zgłoś
Avatar
kalion83 2013-03-20, 9:48
Większość pierdoli o islamie że nas dojedzie, a sądząc po komentarzach to prędzej sami się pozabijamy...
Zgłoś
Avatar
hardy12345 2013-03-20, 9:58
Koorwa jestem ze Slaska i nie kumam o czym on godo!!!!
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-20, 10:33
coz za poziom wypierdalam z tad
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-20, 10:40 1
"Oni mnie wywalili z serwera tylko za to żem je polok ... A łoni nie wiedzom żem je slonzok"
Dziękuje dobranoc wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-03-20, 11:34
sadistic.pl/uzytkownik/zaebauem,143669 << Wystarczy poczytać komentarze i wiadomo z jakim palantem ma się do czynienia!
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2013-03-20, 12:35
Poziom dyskusji żenua...

Ja wam powiem, że to nie ma znaczenia czy Mazowsze czy Śląsk, wszędzie tak samo chujowo wszystko zarządzane... Pedały też wszędzie tylko akurat w Warszawie studiów TV najwięcej więc się mają gdzie pokazywać. Ciekawi mnie jeszcze tylko fakt ile jest w Warszawie takich słoików ze Śląska, którzy dopiero tutaj znaleźli jakąkolwiek pracę. To już nie są czasy gierka, że Śląsk żył ponad stan kosztem całej Polski.
Padły tu zarzuty, że w Warszawie pali się węglem ze Śląska. Wolne żarty... Linia opłacalności transportu węgla kończy się kilka kilometrów przed Warszawą. Wszystko powyżej tej linii albo z Rosji, albo uwaga z Kanady. Kurwa rozumiecie to?! Bo ja nie. Bardziej się opłaca importować drogą morską węgiel z Kanady niż ze Śląska, no ale to jest cały "kapitalizm" w umęczonej Polsce...
Chyba jedyny sposób na poprawę naszej sytuacji to wprowadzenie pełnej jawności wszystkiego i odpowiedzialność urzędników za swoje decyzje. Inaczej nie ma szans żeby coś się ruszyło.

Co do filmiku to mi się podoba osobiście. Fajnie gada choć nie wszystko idzie zrozumieć, ale moim zdaniem inteligentny człowiek interesuje się wszystkim, a nie wyjeżdża z jakimiś krypto-niemcami...
Zgłoś
Avatar
japacz 2013-03-20, 16:13
@so whaat chciałoby się do warszafki ale tu trzeba się myć codziennie:) przyjechałeś- na centralnym stary cygan bez nogi wyruchał Cię kikutem i wróciłeś z płaczem do domu:) hahahaha
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-03-20, 16:21 1
Przejrzałem sobie posty @so whaat. Fascynująca lektura. W 3/4 z nich motywem przewodnim jest wyzywanie innych od pedałów, chujów, debili i pojebów.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-03-20, 17:16
dziwna jest podnieta w internecie tym gościem co komentuje, śmieszne w chuj.
wstawcie jakiegoś co mówi po kaszubsku albo jeszcze innym dialektem może będzie śmieszniejszy, bo ten tylko pieruna i nic więcej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie