18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
NecroVision 2012-12-31, 11:06
SQT napisał/a:



Chyba nie jesteś rodowitymi Ślązakami bo nie widzicie że ta jego godka jest udawana.



Pewnie, że kurwa nie jestem Ślązakiem, chciałem tylko podkreślić, że bezcelowe i głupie jest nazywanie Ślązaków szwabami, poniemieckimi szmatami itp. (gorsze określenia słyszałem)

Zdecydowanie wole Ślązaka, który nawet chujowo "godo" po swojemu.... a pochodze z Łódzkiego, więć dalego mi do tych wszystkich sporów miedzy hanysami i gorolami.
Zgłoś
Avatar
Hanys91 2012-12-31, 13:20
niech ktoś jeszczo roz wciepnie tego pseudo hanysa to pozabijom...przeciez to kurwa slonski nie jest tepe ciule. Wiem coś o tym
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2012-12-31, 14:16
to co to w takim razie jest? brzmi jak po śląsku, ale ja z Opolszczyzny to się mogę nie znać ;P
Zgłoś
Avatar
Piwo85 2012-12-31, 18:38
Prawie jak Pascal tylko nie gotuje
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-01-01, 10:49
NecroVision napisał/a:



Pewnie, że kurwa nie jestem Ślązakiem, chciałem tylko podkreślić, że bezcelowe i głupie jest nazywanie Ślązaków szwabami, poniemieckimi szmatami itp. (gorsze określenia słyszałem)

Zdecydowanie wole Ślązaka, który nawet chujowo "godo" po swojemu.... a pochodze z Łódzkiego, więć dalego mi do tych wszystkich sporów miedzy hanysami i gorolami.


Nie ma problemu, ale generalnie wkurwia mnie jako rodowitego hanysa ta jego pseudo godka.
Zgłoś