18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
perun88 2011-01-05, 15:26
a ja chuj czytam"śląskie miejsce w colorado"i czekam kiedy będą po śląsku godać
Zgłoś
Avatar
benek16 2011-01-05, 16:21
Pyton (_) )==D napisał/a:

@kalwi89 zjeżdżasz z góry wrzucając "wyższy bieg" ? nie pierdol bo widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Jak cała reszta znawców motoryzacji która twierdzi ze zimowa opona pomoże w pozjeżdżaniu pod górę gdzie asfalt jest pokryty lodem.

Już nie komentujcie proszę.



Pierdolisz sam
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2011-01-05, 16:23
Pyton (_) )==D napisał/a:

@kalwi89 zjeżdżasz z góry wrzucając "wyższy bieg" ? nie pierdol bo widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Jak cała reszta znawców motoryzacji która twierdzi ze zimowa opona pomoże w pozjeżdżaniu pod górę gdzie asfalt jest pokryty lodem.

Już nie komentujcie proszę.



Pyton, ja z jego wypowiedzi wywnioskowałem, że jak już się obróci to nie wbija 1 tylko coś wyższego i toczy się z górki. Nie trzeba kończyć inżyniera żeby to zrozumieć... ale jak widzę u Ciebie słąbo z tym
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-01-05, 16:35
2:50 murzyn juz wytrych wyciaga
Zgłoś
Avatar
patyk161 2011-01-05, 16:41 2
Auto z USA sprzedam bezwypadkowe:)
Zgłoś
Avatar
Lancer92 2011-01-05, 18:03
Zlot miłośników letniego ogumienia 2010/2011
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-01-05, 18:27
To tylko pokazuje jaka jest polska buracka chujowa mentalność. Amerykańce przeżywają, że tragedia wielka, bo się samochody gniotą. A w Polsce stoi kilku wujków i mało się nie spuszczą z podniecenia i radości, że komuś się źle dzieje, ale ważne, że nie im.
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2011-01-05, 19:01
Zimówki akurat nic tutaj by nie pomogły. Kiedy ludzie, do ch..a nuczą się, że nie zawsze auto skręca, gdy koła są skręcone, i nie zawsze auto zmniejsza prędkość, gdy koła są blokowane... Tragedia, dawać takim ludziom prawo do jazdy...

mesiash napisał/a:

może się nie znam, a takiej sytuacji na drodze nie miałem, ale jak wciskasz hamulec w podłogę, a samochód mimo to się ześlizguje, to nie lepiej wrzucić jedynkę (wsteczny) (bieg D / R) i gazu dodać? w najgorszym wypadku nie pomoże, a być może uzyskasz sterowność żeby uderzyć gdzie chcesz



Nie bo jak koła mają złapać przyczepność? To jeszcze pogarsza sytuację. Aby przyspieszyć/zatrzymać auto, musi wystąpić tarcie pomiędzy powierzchniami styku - oponą oraz powierzchnią, po której auto się porusza. Asfalt jest strasznie chropowatym materiałem, dlatego najlepiej na nim zatrzymać auto. Śnieg gdy jest rozjechany, wchodzi w większość szczelin i tak jakby "poleruje" asfalt. Lód tworzy się na asfalcie i jest to praktycznie gładka powierzchnia. Na lodzie występuje więc najmniejsze tarcie. I teraz jak zatrzymać auto? Na pewno nie idiotycznie wciskając pedał hamulca. Jeśli ktoś nie ma ABS, a nie rozumie jak działa - hamować pulsacyjne, i kierować auto tam, gdzie jest najmniejsze prawdopodobieństwo kolizji, najeżdżając (ale nie - wjeżdżając) na krawężnik. Jeżeli ktoś wie jak działa ABS, ale go nie posiada - to powinien sam wyhamować autem, wyczuwając utratę przyczepności (dla dobrego kierowcy - żaden problem) i także unikając kolizji. Jeśli ktoś ma ABS nie musi za wiele wiedzieć na temat auta, wystarczy iż wciśnie hamulec i pokieruje autem.

Pozdrowienia dla prawdziwych kierowców.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-01-05, 20:10
Zestaw debili "Made in USA".
Wystarczy puścić hamulec, żeby auto się toczyło. Przyczepność wzrasta bardzo szybko i można manewrować autem. Później wciska się delikatnie pedał hamulca, żeby ograniczyć rozpędzanie się auta. Wym przypadku droga jest prosta. Wystarczy utrzymać się na jej środku. Widać to zbyt wiele
Zgłoś
Avatar
czarai 2011-01-05, 20:41
takie kurwa niby terenowe auta a kurwa ani jeden nie pomyślał o łańcuchach i o zimówkach, Jebane Amerykańskie cioty dać ich między auta i na HArda Kurwa x)
Zgłoś
Avatar
mariusz01091991 2011-01-05, 23:37
w polsce to jeszcze calkiem dobra droga
Zgłoś