18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-12-01, 21:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

Słońce oślepiło



Bardzo łatwo to sprawdzić, ale.... twarze są wypikselowane i nie widać, czy oczy są w cieniu.
Zgłoś
Avatar
Bajarek 2021-12-01, 23:16 3
Mnie też oślepiło słone bo g**no tu widzę
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-01, 23:19
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Bardzo łatwo to sprawdzić, ale.... twarze są wypikselowane i nie widać, czy oczy są w cieniu.



Zobacz jak nisko jest słońce, nie ma huja na Mariolę że oczy są w cieniu ...chyba że w ostrym cieniu mgły...a wtedy to huz dzieją dzieją się takie rzeczy że przydzie dzień że człowiek będzie musiał podjąć takie decyzje że człowiek nawet sobie nie wyobraża
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-12-01, 23:56
A od kiedy słońce widzi ?
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 2021-12-02, 7:16
Zbysław napisał/a:

A od kiedy słońce widzi ?



To jest napisane oślepiające, nie oslepniete
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-12-02, 7:42
chochlikhero166 napisał/a:

To jest napisane oślepiające, nie oslepniete



Jak już, to oślepłe...
Zgłoś
Avatar
htp 2021-12-02, 10:28
Bajarek napisał/a:

Mnie też oślepiło słone bo g**no tu widzę



To na przyszłość nie mocz oczu w słonej wodzie.
Zgłoś
Avatar
yfd 2021-12-02, 11:41 6
Czy słońce oślepiło czy nie, nikogo to nie powinno interesować. Prędkość jazdy zawsze powinno się dostosować do tego w jakiej jesteśmy sytuacji. Nic nie widzisz i jedziesz na ślepo? To zwolnij ile się da i przejedź ten trudny okres z taką prędkością, jeśli nie masz żadnych okularów przeciwsłonecznych. Mamy nagranie 20 sekund, słońce jest od 1 sekundy a chłop martwi się tylko o swoje oczy i nic nie zwalnia. To samo tyczy się śniegu, deszczu itp. Wytłumaczeniem od kolizji/wypadku może być dla mnie plama oleju, której nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ubytek w nawierzchni lub jej dziwne zniekształcenie.
Zgłoś
Avatar
76magg 2021-12-02, 11:59
Niczego nie widzę przez to Słońce, to jadę dalej jakby nigdy nic. Dobrze, że jeszcze gazu nie dodał, żeby szybciej być w domu i tym samym skrócić czas ekspozycji.

Raz rano walnęła we mnie babka z lewej - dojazd w strefie równorzędnych, więc miałem pierwszeństwo. Nie jechała szybko, ja też nie, ale dopiero w ostatniej chwili skumałem, że ona nie zwalnia i odskoczyłem ile mogłem (otarła tylne koło i zderzak).

Tłumaczyła, że mnie nie zauważyła, bo Słońce ją oślepiło. Tyle, że ciężko nie zauważyć srebrnego SUVa na światłach jadącego właśnie w stronę wschodzącego Słońca. Chyba, że gapiła się w Słońce wcześniej i niczego nie widziała, więc postanowiła wjechać na ślepo.
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2021-12-02, 15:12
Pieszy na w dupie czy trafi na łono Abrahama...
Zgłoś