18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-17, 0:56
smc napisał/a:

Jebać to.
Polski Pracownik chce ode mnie 200-300zł za godzinę. Branża specjalistyczna, praca fizyczna. Chcą kurwa zarabiać jak prawnik po aplikacji...
Z czym do ludzi, robię kosztorys na 480 tysięcy, a tu kryzys puka do drzwi... Takie oferty sam wyrzucam do kosza, żeby się nie poniżać gdy na moich oczach zrobi to klient.
Dawajcie więcej ukrów, oni są bardziej ludzcy i pozwolą mi utrzymać firmę. Pracują tak jak ja i mają takie same wymagania jak ja. Naprawdę Z nimi jest mi po drodze...



Szukaj do roboty takich z komornikiem na głowie. Umowa na minimalną, reszta w ramach premii uznaniowej i obniżysz koszty, a pozyskaną "nadwyżkę" będziesz mógł rzucić sępom jak się zaczną burzyć po jakimś czasie. Po kontrakcie takich do odstrzału i tak w kółko. Korpo robią podobnie cały czas tylko dostawiają słupa podwykonawcę aby nie odbierać telefonów od komornika.
Niestety w PL największym wrogiem Polaków jest nasze własne państwo, które pracę opodatkowuje jak najdroższe dobro (obowiązkowy zus+podatek to 32% dochodu brutto na UoP)
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-17, 2:01
smc napisał/a:

Jebać to.
Polski Pracownik chce ode mnie 200-300zł za godzinę. Branża specjalistyczna, praca fizyczna. Chcą kurwa zarabiać jak prawnik po aplikacji...
Z czym do ludzi, robię kosztorys na 480 tysięcy, a tu kryzys puka do drzwi... Takie oferty sam wyrzucam do kosza, żeby się nie poniżać gdy na moich oczach zrobi to klient.
Dawajcie więcej ukrów, oni są bardziej ludzcy i pozwolą mi utrzymać firmę. Pracują tak jak ja i mają takie same wymagania jak ja. Naprawdę Z nimi jest mi po drodze...



Ne płacz, bo cię okradnę







Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-17, 2:37 1
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Ja nie będę pisał m... bo sąd mnie skarał dwa lata temu za rasizm.... Chciał mnie okraść afroamerykanin na przystanku, więc sąd skarał mnie. Za słowa ty jebany m.... do afryki kurwa! Polska do Polaków! Wypierdalaj! Jak psy przyjechały to się m... poskarżył, a ja nic nie mogłem powiedzieć.... 48h na deskach i chuj mu w dupę! Chodniki przez 2mc sprzątałem w czynie społecznym!!!!!



To się sąd rozpędził,bo "murzyn" to nazwa antropologiczna,jak Eskimos,np...Czy Eskimosów też będziemy przepraszać,jak im ię coś ubrda?😜Cytat antropologiczn y z netu:

"Klasyfikacja Cuviera
Klasyfikacja zaproponowana przez Cuviera została wykorzystana przez kolejnych naukowców. W roku 1947 E.A. Hooton zaproponował podział ludzkości na trzy odmiany, które podzielił dalej na podrasy zasadnicze, podrasy złożone i typy mieszańców. Do pierwotnych ras odmiany czarnej Hooton zaliczył[2]:

Murzynów afrykańskich (Murzyni leśni)
Murzynów nilotyckich
Negrytów (Pigmeje)"-

-przy czym Georges Cuvier ( 1769-1832 )-to uczony,ZOOLOG!...😜😜😜

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-17, 7:28 1
Bul_od_bytu napisał/a:

(obowiązkowy zus+podatek to 32% dochodu brutto na UoP)



Pomyliłeś się. Nie 32 a 37%
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-05-17, 7:37 1
guliusz napisał/a:

Tylko dziękować Tuskowi po stokroć .



starej podziękuj że polski od włoch nie możesz odróżnić. Gówna od szczoteczki. Dupy od cipy. Pieniędzy od srajtaśmy.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-05-17, 9:21 1
biegu86 napisał/a:

A to skurwysyny. Masz piwko odemnie. Polska dla Polaków.



Wierzysz w bajki jakiegoś upośledzonego patusa?
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-05-17, 9:37 1
guliusz napisał/a:

Tylko dziękować Tuskowi po stokroć .



i innym niemiaszkom
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-17, 10:26
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Ja nie będę pisał m... bo sąd mnie skarał dwa lata temu za rasizm.... Chciał mnie okraść afroamerykanin na przystanku, więc sąd skarał mnie. Za słowa ty jebany m.... do afryki kurwa! Polska do Polaków! Wypierdalaj! Jak psy przyjechały to się m... poskarżył, a ja nic nie mogłem powiedzieć.... 48h na deskach i chuj mu w dupę! Chodniki przez 2mc sprzątałem w czynie społecznym!!!!!

na drugi raz połamiesz mu ręce, wyrok będzie niższy.
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-05-17, 14:50
Vindizel napisał/a:

starej podziękuj że polski od włoch nie możesz odróżnić. Gówna od szczoteczki. Dupy od cipy. Pieniędzy od srajtaśmy.



Za to potrafię rozpoznać Tuskofila na odległość

Zgłoś
Avatar
blokershk 2024-05-17, 16:25 1
Teraz płacz i lament a na głosowaniu ku chwale tuska(tfu) już były lepsz PISiory a nie foldojcz.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-05-17, 18:49
No i co, piękne nagranie pokazujące postępowość, same zabiedzine kobiety i dzieci.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-17, 19:27 1
guliusz napisał/a:

No to w takim razie dziękować po stokroć tym drugim.
PS.
Ucałuj tego swojego Tuska w ten niemiecki Chełm



Ucałuj swojego pedałka Kaczorka w samego anala, bardzo to lubił kiedyś i może mu przypomnisz piękne czasy?

viking19 napisał/a:

no niby tak, ale przyznam że już nie mogę patrzeć na te filmiki.
mam dość tych zdziczałych agresywnych zwierzaków z Afryki.
marzy mi sie Europa nie wiem, może np. z lat 60 albo 70's.
chuj wie co zrobić, by znowu było w miarę spokojnie, i kolorowo.
"kolorowo" nie tak jak teraz. xD



To są filmiki specjalnie wpuszczane do sieci, żeby siać zamęt. Jak długo żyję i jak wiele zwiedziłem to nigdy podobnych zadym nie widziałem. Wrzucają je proruSSkie trolle, żeby straszyć ludzi i skłócać społeczeństwa. Jak coś podobnego zobaczysz wtedy napisz, ale obawiam się, że przez najbliższe 20 lat może raz się uda zaliczyć taką scenę
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-18, 17:43
darek1234 napisał/a:

Mylisz się, od 2016 roku przyjechało ich do Polski w chuj dzięki Pierdnij i Spocznij. Ale i tak chuj o tym wiesz, bo jesteś tylko troll



chyba lewaczku coś ci się poprzestawiało w tej głowie , chodz wy już dawno lewusy odpłyneliście.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-19, 0:17
Ppoolicjjaaa napisał/a:

chyba lewaczku coś ci się poprzestawiało w tej głowie , chodz wy już dawno lewusy odpłyneliście.



Głupi jesteś i na pewno pisowczyk, bo pamięć zerowa
Zgłoś
Avatar
Dżoana38 2024-05-19, 15:55
Że jakaś sycylijska mafia nie zrobi z tym ścierwem porządku!!!
Zgłoś