18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
dun 2024-05-16, 21:46 3
riddick1773 napisał/a:

"byki" w krajach pod egidą pedofilskiego zavhodu to plastusie takie w zasadzie. "Czarnuch" októrym mówisz przegibał kilka tysięcy kilometrów jak nie łódką z patyków to i przed nie jednym lwem pewnie uciekał. Więc imigranci w wiekszości zalewające tak zwane kraje zachodnie są o wiele fizycznie silniejsi od autoktonów i znacznie bardziej agresywni.



trudne slowo fakt "autochton" lepiej trzymac sie znanego slownictwa, np. koleś.
Zgłoś
Avatar
jimi83 2024-05-16, 21:57
chcieli wery welkom to mają
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-16, 21:59 1
riddick1773 napisał/a:

"byki" w krajach pod egidą pedofilskiego zavhodu to plastusie takie w zasadzie. "Czarnuch" októrym mówisz przegibał kilka tysięcy kilometrów jak nie łódką z patyków to i przed nie jednym lwem pewnie uciekał. Więc imigranci w wiekszości zalewające tak zwane kraje zachodnie są o wiele fizycznie silniejsi od autoktonów i znacznie bardziej agresywni.


Następny hipokryta. Ukrainski kiddosku i lewaczku!! Nie jesteś Polakiem tylko lewakiem z ukrainy a wypowiadasz się o imigracji. Sam na poczwtku operacji specjalnej Żiguli przyjechałeś i w przemyślu o nocleg blagałeś.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-05-16, 22:01 3
pazuzu napisał/a:

Tak bo to Tusk rządził ostatnie 8 lat i nawpuszczal ich do Polski,ogarnij się deklu



Kurwa głąbie kiedy był przewodniczącym to otwarto wrota na to gówno i był rekordowy zalew
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-16, 22:02 3
guliusz napisał/a:

Tylko dziękować Tuskowi po stokroć .

Podziekuj tacie że był tak najebany, że worek foliowy z prezerwatywą pomylił Banderowcu!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-16, 22:06 5
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Kurwa głąbie kiedy był przewodniczącym to otwarto wrota na to gówno i był rekordowy zalew



Każdy kraj otworzył indywidualnie jak chciał, co miał Tusk do tego? Jakoś widzisz pełno czarnych na litwie? Rumuni?, Słowacji czy Węgier? No nie bo nie chcieli to nie brali
Merkel chciała to sobie nasprowadzala tego gówna
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-16, 22:12 12
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Ja nie będę pisał m... bo sąd mnie skarał dwa lata temu za rasizm.... Chciał mnie okraść afroamerykanin na przystanku, więc sąd skarał mnie. Za słowa ty jebany m.... do afryki kurwa! Polska do Polaków! Wypierdalaj! Jak psy przyjechały to się m... poskarżył, a ja nic nie mogłem powiedzieć.... 48h na deskach i chuj mu w dupę! Chodniki przez 2mc sprzątałem w czynie społecznym!!!!!



A to skurwysyny. Masz piwko odemnie. Polska dla Polaków.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-05-16, 22:14 5
darek1234 napisał/a:

Mylisz się, od 2016 roku przyjechało ich do Polski w chuj dzięki Pierdnij i Spocznij. Ale i tak chuj o tym wiesz, bo jesteś tylko troll



pazuzu napisał/a:

Tak bo to Tusk rządził ostatnie 8 lat i nawpuszczal ich do Polski,ogarnij się deklu



no niby tak, ale przyznam że już nie mogę patrzeć na te filmiki.
mam dość tych zdziczałych agresywnych zwierzaków z Afryki.
marzy mi sie Europa nie wiem, może np. z lat 60 albo 70's.
chuj wie co zrobić, by znowu było w miarę spokojnie, i kolorowo.
"kolorowo" nie tak jak teraz. xD
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-05-16, 22:20 4
viking19 napisał/a:

no niby tak, ale przyznam że już nie mogę patrzeć na te filmiki.
mam dość tych zdziczałych agresywnych zwierzaków z Afryki.
marzy mi sie Europa nie wiem, może np. z lat 60 albo 70's.
chuj wie co zrobić, by znowu było w miarę spokojnie, i kolorowo.
"kolorowo" nie tak jak teraz. xD



Państwa europejskie powoli się orientują że dali dupy tak ich wypuszczając, ostatnio uk zaostrzyla prawo migracjne, Włosi też już sporo łódek nie wypuszczają i mają wyjebane że jakieś organizacje płaczą że tak nie wolno.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-16, 22:29 5
biegu86 napisał/a:

A to skurwysyny. Masz piwko odemnie. Polska dla Polaków.



A ty od mnie. łap piwo Jebać m. i ukrów!

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-16, 22:32 2
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

A ty od mnie. łap piwo Jebać m. i ukrów!



Idąc tym tropem, musicie wyjebać polowę populacji miasta Łódź, Bytomia i 1/3 Zabrza bo tam Cyganeria. Konkwista!
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-16, 22:33 6
baronturbina napisał/a:

Idąc tym tropem, musicie wyjebać polowę populacji miasta Łódź, Bytomia i 1/3 Zabrza bo tam Cyganeria. Konkwista!



Też jebać cyganów! Zapomniałem dopisać

Zgłoś
Avatar
doktorzrobek 2024-05-16, 23:10 2
jebane małpy....
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-17, 0:10 1
Jebać to.

Polski Pracownik chce ode mnie 200-300zł za godzinę. Branża specjalistyczna, praca fizyczna. Chcą kurwa zarabiać jak prawnik po aplikacji...

Z czym do ludzi, robię kosztorys na 480 tysięcy, a tu kryzys puka do drzwi... Takie oferty sam wyrzucam do kosza, żeby się nie poniżać gdy na moich oczach zrobi to klient.

Dawajcie więcej ukrów, oni są bardziej ludzcy i pozwolą mi utrzymać firmę. Pracują tak jak ja i mają takie same wymagania jak ja. Naprawdę Z nimi jest mi po drodze...
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2024-05-17, 0:52 1
Hahaha. Bo u katolików w polsce cicho, spokojnie i nie ma żadnych rozrób
Zgłoś